Український національний збір
Студенти оголошують двогодинний попереджувальний страйк PDF Друк E-mail
П'ятниця, 07 травня 2010 22:45

Вже у вівторок 11 травня студенти-страйкарі  вийдуть на вулицю. Протестуватимуть під стінами  своїх навчальних закладів. Триватиме акція впродовж двох годин – з 11 до 13. Очікується, що у ній візьме участь близько п’яти тисяч місцевих спудеїв.

Детальніше...
 
Створюємо СТРАЙКОВИЙ КОМІТЕТ PDF Друк E-mail
П'ятниця, 07 травня 2010 22:03

Настав час брати відповідальність за подальшу долю країни на себе! Розуміючи це, на основі студентських та громадських організацій ми створили Молодіжний рух захисту національних інтересів. Ми вже проявили себе виступами проти Табачника, але розуміємо, що зараз прийшов час більш радикальних вимог і дій.
Створюємо страйкоми!

Детальніше...
 
"Війна - український рахунок" PDF Друк E-mail
П'ятниця, 07 травня 2010 10:26

У Львівському державному університеті фізичної культури до 65-річчя закінчення німецько-радянської війни 1941-1945 р.р. розпочалася демонстрація серіалу документальних фільмів: «Війна – український рахунок». Показ відкрив проректор з виховної роботи та зв’язків з громадськістю Ярослав Тимчак. Вступне слово виголосив завідувач кафедри гуманітарних дисциплін, кандидат історичних наук Олег Полянський.

Детальніше...
 
Якщо треба - значить можливо! PDF Друк E-mail
Четвер, 06 травня 2010 23:21

Під такиСтрайк у Греціїм гаслом на Львівщині відбувається організація страйкових комітетів серед студенства, яка викликана антиукраїнськими діями існуючої влади, призначенням відвертих українофобів на керівні пости в державі, запровадженням змін в системі освіти і науки, що загрожують поверненням в лоно російського імперіалізму.
Перший страйковий комітет створено в Українському католицькому університеті. Естафету підхопили факультети Львівського національного університету ім.Івана Франка: географічний, журналістики, міжнародних відносин, історичний. Страйкові комітети діють в Комерційній академії, Акдемії мистецтв, Інституті енергетики і систем керування ("Львівська політехніка"), педагогічному коледжі.
Як перша ластівка страйкового чину - 11 травня пройде попереджувальний двогодинний страйк.

Детальніше...
 
Чи виконуємо заповіти українських героїв? PDF Друк E-mail
Вівторок, 04 травня 2010 23:16

Уривок з книги. Ілько Борщак, Рене Мартель: Іван Мазепа (видання 1931 року).

Україна, Мазепа! Два слова, повні споминів для всіх, що задумуються над історією Східної Європи. Багато менше промовляють вони до уяви загалу на Заході Європи. Україна для більшості - це мрячний, хоч і привабливий образ, мрійлива літня ніч, з низьким похмурим небом, де розсіяні великі, ясні зорі, якийсь невиразний малюнок, на який чужинцеві важко наложити рамки часу та простору.

Детальніше...
 
Операція "уніфікація по-українськи" вже розпочалася? PDF Друк E-mail
Вівторок, 04 травня 2010 22:36

Десь зо два тижні тому Інтернет-видання "Телекритика" надрукувало статтю свого постійного автора Сергія Грабовського "Операція "уніфікація" http://telekritika.ua/view/2010-04-13/52282. Там були досить детально описані процеси наведення нового й досконалого порядку у німецьких ЗМІ після 1933 року. У статті говорилося (власне, прогнозувалося) й те, що "така уніфікація виявиться однією з найважливіших складових формування українського варіанту «керованої демократії»".

Детальніше...
 
Українська народна самооборона PDF Друк E-mail
Понеділок, 03 травня 2010 13:16

Гей, хлопці-молодці, не гайтесь,
              спішіть,
      Ставайте при нашім прапорі!
      Богдан Лепкий   
Після кінцевої втрати будь-яких атрибутів української державності - політичних, військових, економічних, культурних, гостро постало питання самоорганізації українського населення, української нації. Не дивлячись на спроби дискредитації  створення загонів самооборони, така ідея є надзвичайно актуальною в цьому часі. Вже дана належна оцінка фальшивій, комсомольській самообороні Луценка як і колишнім продажно-сексотським "лідерам" УНСО - О.Вітовичу, Д.Корчинському, Е.Коваленку,  А.Шкілю.
Нижче подається історична довідка, що стосується одного з багатьох успішних прикладів самоорганізації українців.

Детальніше...
 
Оманливе мовчання нації PDF Друк E-mail
Понеділок, 03 травня 2010 00:04

Не підуть українці на новий Майдан від своїх садків вишневих, де їм так приємно лежати у тіні і слухати, як співають ідучи дівчата - та ні, не підуть, з майданами вже покінчено. Не вірять вони вицвілим помаранчевим лідерам, від яких уже нудить.
Що стосується вицвілих горе-лідерів, то це правда. А що стосується нових майданів, то усе це абсолютна брехня, яка розповсюджується: а) деморалізованими українцями-"все пропало" 2) провокаторами, завдання яких - цю деморалізацію посіяти.

Детальніше...
 
Пікет чи псевдопікет? PDF Друк E-mail
Четвер, 29 квітня 2010 21:57

Фоторепортаж. Коментар до світлин і подій 27 квітня 2010 року біля верховної ради (читай зради) у фразах:
затишок перед бурею, але не цього дня; вічний український народ; партійні різношерстні прапори як елемент навмисного поділу українців; міліція як інструмент роз'єднання українського суспільства; москалі, яничари та їхні нащадки, представники громадської ініціативи "Український Національний Збір".

Детальніше...
 
Експерти розвіюють міф про найдешевший у Європі газ для України PDF Друк E-mail
Четвер, 29 квітня 2010 19:20

Газ дешевий. Але чи надовго?
Янукович і Азаров запевняють, що в обмін на ЧФ у Севастополі отримали найдешевший газ у Європі. Завдяки знижкам президент і прем'єр обіцяють «піднімати економіку». Однак ця «дешевизна», кажуть експерти, є лише міфом.

Детальніше...
 
23 квітня у Львові створено Комітет захисту держави PDF Друк E-mail
Субота, 24 квітня 2010 11:57

До нього увійшли представники обласних осередків патріотичних політичних партій, громадських організацій, студентства. Координатором Комітету захисту держави став народний депутат України Андрій Парубій.

Детальніше...
 
Шухевич пише відкритого листа Януковичу PDF Друк E-mail
П'ятниця, 23 квітня 2010 03:39

Касаційну скаргу до Верховного суду та відкритого листа до Президента України Віктора Януковича має намір подати син головнокомандуючого УПА Юрій Шухевич, який вважає, що рішення Донецького адміністративного апеляційного суду у справі позбавлення Романа Шухевича звання Героя України було протизаконним.

Детальніше...
 
Здійснення проекту "Янукович-Тимошенко" триває PDF Друк E-mail
П'ятниця, 23 квітня 2010 03:31

До останніх домовленостей Януковича і Медведєва призвела Тимошенко. Предтечею всіх вчорашніх домовленостей українського і російського президентів були газові контракти, підписані попереднім урядом в січні 2009. Тобто не треба було в минулому році доводити ситуацію до того, що було в українській газовій сфері. Про це  22 квітня  повідомив колишній представник Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський, коментуючи домовленість Януковича і Медведєва про 30% знижку на газ в обмін на продовження на 25 років базування ЧФ у Криму.

Детальніше...
 
Походження назви "Україна" PDF Друк E-mail
Вівторок, 20 квітня 2010 23:05

Олексій Братко-Кутинський

Мова являє собою складний інформаційний аспект феномену України, а саме сиґнальну систему, яка забезпечує взаєморозуміння між її носіями. Отже, мова є основним засобом згуртування етносу, його розвитку і, зрештою, його самоусвідомлення як нації.

Детальніше...
 
Наступ Москви зупини ТИ ! PDF Друк E-mail
Понеділок, 19 квітня 2010 23:12

Маркіян Гудз,
громадська ініціатива "Український Національний Збір"

Вже не вперше за останні півтора місяці Янукович скасовує свій візит до Львова. Що ж, скажемо в його стилі: "Боїться, значить поважає".
Тисячі львів'ян 19 квітня готові були гідно дати відсіч антиукраїнським проявам і виявити волю українського народу під гаслами "Бандера - наш Герой!", "Наступ Москви зупини ТИ!", "Геть Табачніка-Сєміноженка з України!", "Геть російський флот з України!", "НІ неосталінізму-неонацизму!", "Україні бути українською".

Детальніше...
 
"Український Національний Збір" в дії PDF Друк E-mail
Четвер, 15 квітня 2010 22:31

15 квітня 2010 року пройшла зустріч учасників громадської ініціативи "Український Національний Збір" (УНЗ) зі студентами Національного університету "Львівська політехніка". У невимушеній обстановці було обговорено широке коло питань, зокрема: ідеологічні, соціально-економічні, проведення акцій. Частина студентів виявила бажання приєднатися до участі в УНЗ.
В найближчий час відбудеться серія зустрічей учасників УНЗ з представниками студенства, міських, сільських громад, членами громадських та молодіжних організацій у Львівській та інших областях України.
Детальнішу інформацію про  плани та діяльність УНЗ читайте в наступних матеріалах.


 
Валенса сумнівається в тому, що до трагедії призвела «помилка пілота» PDF Друк E-mail
Неділя, 11 квітня 2010 20:20

altПілот літака Ту-154, який розбився під Смоленськом, міг «діяти за чиїмись вказівками».
Таку заяву зробив колишній президент Польщі Лех Валенса, повідомляють «MIGnews».
За його словами, пілоти урядового авіазагону Польщі - професіонали вищої кваліфікації, і «навряд чи пілот міг самостійно раз за разом намагатися посадити літак в умовах туману».
Однак, підкреслив Валенса, «необхідно дочекатися офіційного висновку спеціальної комісії».

 
Імперська трансформація PDF Друк E-mail
Неділя, 11 квітня 2010 19:07

Микола Петренко, письменник

То на якій же війні ми воювали?
Наближається примітна дата, не кругла, та все ж: 65?річчя з дня закінчення війни. І знову суспільство хвилюватиме полеміка: якої війни? Звичайно, Вітчизняної! – заявлятимуть насамперед її учасники. Та ні, Другої світової! – тут уже до дебатів долучаться не лише учасники.

Детальніше...
 
Доба українства, росіяк і нацменів або пора національного самозахисту PDF Друк E-mail
Понеділок, 29 березня 2010 09:31

Володимир Сватенко, громадський діяч,
історик-дослідник, письменник, м.Харків

Велику справу відродження  української нації кожен  свідомий  українець  має розглядати  тільки в контексті  завдань , котрі сьогодні гостро  постають перед незалежною Україною. Кожен період у житті будь-якої держави  багата вона чи бідна, вільна чи залежна од когось, має стабільну чи зруйновану економіку    неминуче позначається  «своїми» внутрішніми і зовнішніми політичними , економічними чи  суспільними проблемами. У цьому плані Україна, зважаючи на її становлення,  є особливою державою – вона, вважай, лише два десятиліття тому , як здобула свою незалежність. 

Детальніше...
 
НІ антиукраїнській владі! Геть Табачніка! PDF Друк E-mail
Середа, 24 березня 2010 00:06

23 березня 2010 року близько 10 тисяч студентів вимагали у Львові усунення з посади міністра освіти і науки Дмітрія Табачніка. Відрадно, що акції набувають організованого характеру. Здійснюється координація діяльності між численними ініціаторами спротиву українофобській владі. Це говорить про готовність українського суспільства дати відсіч антиукраїнським силам.

Детальніше...
 
Біля витоків другої світової... PDF Друк E-mail
Неділя, 21 березня 2010 18:06

altІгор Лосєв, "Флот України"

Оскільки в цьому році відзначатиметься 65-та річниця закінчення Другої світової війни, то знову актуалізуються питання про її витоки та ініціаторів. А це означає, що ніяк не обминути як натхненників Мюнхенської змови 1938 року — Англію і Францію, що віддали Гітлеру на поталу демократичну Чехословаччину, так і СРСР, що пактом Молотова–Ріббентропа віддав на поталу решту Європи і дав сигнал до початку світової війни у вересні 1939 року.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Наступна > Кінець >>