Український національний збір
Як може народ отримати владу й повернути вкрадене PDF Друк E-mail
Середа, 25 липня 2012 01:12

"Ну й що, як написали на заводі "Ахметов"? Прийдемо – зітремо".

Отримати владу й повернути вкрадене народ зможе з допомогою територіальних громад – стверджує правозахисник Римма Білоцерківська

Чому стільки уваги й часу приділяєте територіальним громадам?

– Бо є стійке відчуття: влада ніби й існує, але вона висить у повітрі. Уваги на народ не звертає. Ми її наче й обираємо, але після виборів нічого не працює. Це відчуття привело до розуміння: є певний шматочок влади, який оминули увагою. А саме – той, що стосується територіальних громад. За статтями 140–143 Конституції місцеве самоврядування є правом територіальної громади. І управляти вона може або напряму, прописавши процес прийняття рішень у статуті, або через утворені нею органи місцевого самоврядування. Отримавши свого часу з державного реєстра юридичних та фізичних осіб дані про нашу Сіверськодонецьку міську раду та виконком, я жахнулася: вони ж злочинці, самі заснували один одного!

Детальніше...
 
Чи виконає Янукович останнє прохання Ступки? PDF Друк E-mail
Середа, 25 липня 2012 00:54

Сьогодні Віктор Янукович перервав відпустку, аби приїхати на похорон Богдана Ступки. Напевно, говоритиме скорботні слова, згадуватиме все хороше з життя актора, можливо, звернеться до Бога з проханням за упокій душі. І багато хто вважатиме, що це все буде не задля дотримання формального протоколу розкладу роботи Глави держави. Адже Януковича зі Ступкою пов’язує не лише громадянство однієї держави, де перший — Президент, а другий — художній керівник провідного театру і просто актор з великої літери. Вони не раз зустрічалися “у теплій дружній атмосфері”, і принаймні один з них — Віктор Янукович — подавав це не просто як ділові розмови, а саме як велику дружбу, всім своїм виглядом показуючи свою повагу до Богдана Ступки як до людини, що є для нього авторитетом.

Детальніше...
 
Мета - повернення українцям реальних інструментів реалізації своїх владних повноважень PDF Друк E-mail
Середа, 25 липня 2012 00:44

Заява Громадського руху "Вільний Простір" та Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України про формування єдиного середовища з політичною партією «Демократичний Альянс»

Тривалий час ми пліч-о-пліч боролися за свої права. Ми пройшли складний шлях формування надійної команди, у якій можна покластись один на одного. Неодноразово ми стикалися зі спробами підкупів, чорного піару, намірів окремих політиків і партій заробити на нашій чесній боротьбі. Ми зуміли вистояти, очиститися і стати сильнішими.

Детальніше...
 
Назад в СССР: регіонало-комуністичний гібрид Адам Мартинюк, голова сільради, московський піп, дільничний міліціонер... PDF Друк E-mail
Вівторок, 17 липня 2012 12:09

Президент сусідньої Росії спізнився на зустріч із Віктором Януковичем через «поважну» причину – відвідував базу байкерів. В цей час під Уманню відбувся «з’їзд байкерів» під красномовною назвою – «Назад в СССР». Абсурдність ідеї повернення вільних людей у совково-колгоспне минуле особливих коментарів не потребує. Тим не менше, зробити ретроспективну подорож можна і без «машини часу». Для цього достатньо відвідати малу батьківщину першого віце-спікера Адама Мартинюка…

Столичним журналістам добре відомо, що виходець із глухого Полісся Адам Мартинюк у повсякденному побуті відзначається відвертим сибаритством. Іншими словами, зустріти першого віце-спікера за розкурюванням кальяну де-небудь на зручному фотелі елітного клубу можна. А от хоча б уявити його в більш-менш спартанській атмосфері – практично нереально.

Детальніше...
 
Чи не досить захищатися? PDF Друк E-mail
Вівторок, 17 липня 2012 10:46

Ми вже неодноразово писали про те, що за останні роки просилися польські претензії до західно-українських земель, і в першу чергу до Галичини та Волині. Цьому наступові успішно сприяють місцеві органи влади і українські вчені та публіцисти, які готують ідейно-моральне підґрунтя гейби демократичних взаємин між обома народами але чомусь у цьому грунті виростають лише біло-червоні квіти, а синьо-жовті в’януть або зовсім не сходять. Це звичайно алегорія, але на практиці так воно є.

Детальніше...
 
Закон про мови: партія регіонів, "опозиція", беркут - харакірі дурнів PDF Друк E-mail
Четвер, 05 липня 2012 16:54

Слова “сепуку“ і “харакірі“ в японській мові стосуються, власне, одного – ритуального самогубства шляхом розпорювання живота. Проте якщо перше вживається на означення шляхетного, проведеного за всіма відповідними канонами вчинку справжнього самурая за допомогою спеціального гострющого вакидзасі, то друге може контекстно мати і відтінок іронічний, ба більше – знущальний. Мовляв, розпанахав собі нащось пузяку якоюсь залізякою, то і дурень.

У вітчизняній “політиці” (у лапках – бо важко звати політикою те, що базується не на державницькому раціо, а на рефлексах, переважно хапальних, а також на пацанських пустопорожніх “понтах”) тема дурнів та їхньої дурні традиційно звучить провідною, а за часів регіоналів і поготів урочисто лунає переможною кодою.

Слова головного, прости Господи, верховнорадянського інтелектуала Чечетова про те, що з голосуванням за “язикомовний” законопроект Колєсніченка-Ківалова ПРусаки своїх опонентів “развели как котят” є знаковими не лише з огляду на очевидну безпорадність парламентської опозиції, на чарівну ілюстративність жлобської і шулерської сутности голубої влади, але і через те, що справді “розвели”. От тільки хто кого розвів?

Детальніше...
 
УВАГА ! Розпочав роботу сайт ВСТАВАЙ І ДІЙ ! PDF Друк E-mail
Середа, 04 липня 2012 23:35

Сайт створено громадськими активістами для кращої координації дій і мобілізації добровольців. Законопроект № 9073 «Про засади державної мовної політики» не повинен стати законом! http://vstavay.info/
Мета - захистити українську мову та зберегти її як єдину державну. Тут ви зможете знаходити всю правдиву та гарячу інформацію довкола подій по мовному питанню.

 
Українська мова: Що робити? PDF Друк E-mail
Середа, 04 липня 2012 23:22

Обов’язково прийти завтра о 10:00 до Адміністрації Президента. Це основна і дуже важлива акція. Цілком можливо, що вирішальна. Тому приїжджайте з інших міст, кияни – запрошуйте всіх знайомих.

Мешканці інших міст, які не можуть приїхати, максимально поширюйте інформацію в інтернеті. Також ви можете допомогти фінансово (картка Приватбанку 5577 2127 1645 8826 – Чулівська І. К.). Але краще приїжджайте!

Детальніше...
 
Даєш гуцульську третьою державною :) PDF Друк E-mail
Середа, 04 липня 2012 22:29

Слава Іссу! У четвер, 5 липнє 2012 року Божого на Вічєвому майдані буде відбуватисі акція з вимогами прийнєти гуцульськє мовлиннє хочєб на районному рівні.

Обіцєємо, шо в програмі будут файні співи, танці, граннє на інструментах. Також з полонини спустятся пастухи, приведут кози та вівці.

Детальніше...
 
Громадяни протестували проти розколу України PDF Друк E-mail
Понеділок, 02 липня 2012 22:36

Всеукраїнська акція протесту дала результат — Голова Верховної Ради запевнив, що мовний проект цього тижня не розглядатимуть.

Небайдужі громадяни по всій країні вийшли 2 липня на акцію «Зупинимо розкол України!» проти мовного законопроекту Партії Регіонів.

У Львові влаштували мітинг біля облдержадміністрації. Головна теза – досить спекулювати на мовному питанні і розколювати ним Україну. «Займіться ділом, а не язиком!» — закликали учасники протесту народних депутатів та Парію регіонів. Вони тримали плакати з надписами «Ні розколу України», «Справжнє мовне питання: Де дешевий газ?», «Мовне питання: влада грає, опозиція підіграє», а також велику 17-мільярдну банкноту із зображенням одного з авторів закону Вадима Колесніченка.

Детальніше...
 
"Помста за розкол країни": "засмічена" регіоналами Смітюхами Волинь PDF Друк E-mail
Неділя, 01 липня 2012 22:52

5 червня народний депутат України від Партії регіонів Григорій Смітюх проголосував за прийняття у першому читанні антидержавного законопроекту Ківалова-Колесніченка “Про засади державної мовної політики”, а 27 червня до виборчого округу № 21, де збирається балотуватися до наступної Верховної Ради його брат Іван, завітали активісти Громадянського руху “Відсіч” з листівками, які роз’яснювали, чому не варто голосувати на виборах у жовтні 2012 року за Івана Смітюха.

Мета акції, яка має назву «Помста за розкол країни», - поінформувати потенційних виборців про реальні дії та голосування можливого кандидата в нардепи. Втім, роздача агітаційних матеріалів, у яких ішлося про деякі сторінки політичної біографії Івана Смітюха, закінчилася для них у міліції. Ковельські міліціонери, які зазвичай не звертають увагу на розклеєні по місту листівки, в даному випадку проявили непритаманну правоохоронцям принциповість і наполегливо запросили агітаторів до райвідділку...

Детальніше...
 
Позиція громадськості: Стоп розколу України за сценарієм партії регіонів! PDF Друк E-mail
Неділя, 01 липня 2012 22:32

ПРИХОДЬ ПІД ВЕРХОВНУ РАДУ 2 липня о 10.00
(з боку комітетів, вул. Грушевського 18/2) і скажи депутатам, щоб
ЗАЙНЯЛИСЬ ДІЛОМ, А НЕ ЯЗИКОМ!

13.00 — в усіх обласних центрах України біля облдержадміністрацій


2 липня погоджувальна рада ВР планує включити прийняття в цілому проекту Колесніченка-Ківалова в розклад засідань Ради на найближчі дні. Чи вдасться зупинити закон, який розколе Україну, залежить ВІД ТЕБЕ.

Кнопкодави з Партії Регіонів прийняли 5 червня в першому читанні провокаційний законопроект Колесніченка-Ківалова «Про засади державної мовної політики».

На карту поставлено мир і незалежність країни.

Детальніше...
 
Нікчемний випад PDF Друк E-mail
Неділя, 01 липня 2012 20:32

Морально здеґрадовані суб’єкти є у кожному суспільстві кожної країни. Польща – не виняток. Але здорові сили суспільства завжди вчасно, керуючись буквою закону та підтримкою громад, скеровують їх у рамки адекватності.
Часто люди такого мислення і таких дій мають вищу освіту, але коректність та здорова мораль і в тому числі релігійна мораль, у них відсутня, а тому їх можна кваліфікувати як сучасних вандалів, які своїми діями завдають шкоди не тільки окремим особам, але й окремим країнам.

Детальніше...
 
Про "порушення порядку" активістами "Відсічі" на асфальті Адама Мартинюка PDF Друк E-mail
Понеділок, 25 червня 2012 22:29

Акцію «Помста за розкол країни» Адаму Мартинюку грубим чином перервала влада Любешова. Як виявляється, на "Мартинюковій землі" стояти не можна...

Четверо львів’ян, активістів «Відсічі», побували на Волині для проведення акції «Помста за мову». Молоді люди вирішили провести інформаційну роботу «Чому не можна голосувати за Адама Мартинюка» серед населення Ківерцівського, Маневицького,  Камінь-Каширського та Любешівського районів.

«Саме ці райони належать до виборчого округу від якого має намір балотуватися теперішній віце-спікер парламенту Адам Мартинюк. Ідея нашої акції така: попереду ще друге читання скандального законопроекту «Колісніченка-Ківалова». Оскільки головний мотив його появи – підняття рейтингу Партії Регіонів напередодні виборів, то ми визначили головне своє завдання – знищення рейтингу регіоналів.

Детальніше...
 
Чи ліквідують у Львові "зону хабарництва" PDF Друк E-mail
Неділя, 24 червня 2012 21:33

18 червня, під час пікету львівської міської ради, підприємці ринків „Привокзальний” та „Торпедо” (2-й самоврядний ринок) вимагали припинити свавілля адміністрацій ринків, яке знайшло особливе вираження в блокуванні діяльності профспілкових організацій. Зокрема, активістів вільних профспілок постійно залякують, знищують їхній бізнес та відбирають майно.

В рамках пікетування підприємці провели символічний флеш-моб – за завісою чиновницьких кулуарів до уваги присутніх привідкрилося існування у Львові „зони хабарництва”.

Детальніше...
 
Спрага свідомості PDF Друк E-mail
Субота, 23 червня 2012 21:54

За час незалежності України написано тисячі статей і сотні книг, де аналізуються причини втрати шансу на створення процвітаючої української держави під час наших національно-визвольних змагань 1917-1921 рр. В цілому, вчені-історики, публіцисти та й самі учасники цих подій, що опинилися в діаспорі, об’єктивно визначають причину їх поразки, ставлячи на перше місце агресію сусідніх держав і перш за все червоної і білої Росії. Але якось несміливо, або ж зовсім не згадують на нашу думку, другу за важливістю причину втрат українців в часі боротьби за вільну Україну. І цією причиною була низька національна свідомість населення та відсутність патріотизму, а звідси випливали байдужість, отаманщина, вічне нарікання, «моя хата з краю», притуплена власна самооцінка, невміння поступитися в ім’я ідеї, гризня серед тодішнього, як правило лівого за своїм світоглядом, українського істеблішменту. Часто постаті, що стояли біла керма революції, крім виголошувати філіпок, на ніщо більше не були здатні.

Детальніше...
 
Українська мова: Громадськість сподівається на підтримку міжнародної спільноти PDF Друк E-mail
П'ятниця, 15 червня 2012 11:25

Представники  громадянських організацій, що проводять   кампанію «Займіться ділом, а не язиком» 14 червня розпочали   передавати звернення до європейських і західних посольств. Нагадаємо, що учасниками цієї кампанії є  ГР  «Відсіч», ГР «Не будь байдужим», рух добровольців «Простір свободи» та громадська  ініціатива «Кінопереклад».  Причиною занепокоєння громадськості вкотре став скандальний законопроект «Про засади державної мовної політики», більш відомий як законопроект про регіональні мови Ківалова-Колесніченка. Він був прийнятий  5 червня Верховною Радою України у першому читанні.

Детальніше...
 
Чи існують в Україні політичні партії у властивому значенні того слова? PDF Друк E-mail
П'ятниця, 15 червня 2012 10:50

В Україні вибори до Верховної Ради передбачено на жовтень. Дивним є, що зареєстровано майже 200 партій. Якщо всі партії твердять, що вони люблять Україну та служать Україні, то, як зауважив один трохи злобний політолог, на політичному обрії України є що найменше 200 способів як можна любити Україну.

Тому повстає питання, чи існують в Україні політичні партії у властивому значенні того слова?

Який елемент відповідальний за те, що певну групу політичних діячів можна називати партією?

Детальніше...
 
Ресурсомор: чому вимирає Україна? PDF Друк E-mail
П'ятниця, 15 червня 2012 10:30

Україна вимирає, і це питання сьогодні стає питанням номер один національної безпеки. Адже який сенс в існуванні держави, якщо її населення з року в рік неухильно скорочується, а його якісний склад невідворотно деградує? Чому українці в діаспорі, як правило, ніколи не бувають бідними? Але чому у себе вдома, в Україні, українцям майже нічого не належить, і вони не можуть захистити своє право розпоряджатися ресурсами своєї Батьківщини?

Детальніше...
 
Сторожові пси Московії Колесніченко і Ківалов перейняли естафету в своїх попередників PDF Друк E-mail
Субота, 09 червня 2012 13:20

Документи про заборону української мови XVII – XX ст.

У світовій історії жодна мова не зазнала такого страшного нищення від сусідів-ворогів, як українська. Вдалося відшукати низку документів, які у хронологічній послідовності засвідчують нищення української мови поляками, росіянами і більшовиками-комуністами

Згадаємо лише окремі моменти з минулого та недалекого сучасного.

Детальніше...
 
Мова живе, коли нею розмовляють PDF Друк E-mail
Субота, 09 червня 2012 00:26

Якби ви вчились так, як треба, то й мудрість би була своя...
                    
Рушієм національного є дух,
а екзистенцією духу є мова

(Вільгельм фон Гумбольдт, один з найвидатніших 
німецьких мислителів та мовознавців)

У 90-х роках я багато часу присвятив мовним питанням будучи активним членом Товариства української мови ім. Шевченка (потім недоречно перенайменованого  в  товариство «Просвіта»).  Про це  можна написати чимало спогадів. З того часу пройшло вже понад 10 років, але, на жаль,  мовне питання в Україні по-суті залишилося не вирішеним.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>