Український національний збір
"Відсіч": Замість наступу на права українців краще зайнятися економікою та соціальною сферою PDF Друк E-mail
Середа, 16 листопада 2011 17:35

ЗВЕРНЕННЯ ДО ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ТА НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ БІЛЬШОСТІ

Висуваючи Віктора Януковича як свого кандидата на президентських виборах, Партія регіонів обіцяла “покращення життя вже сьогодні”, казала, що займеться насамперед економікою, звинувачувала попередню владу у тому, що вона замість підвищення добробуту людей займалася гуманітарними питаннями і створювала напругу в суспільстві. І що ж ми бачимо сьогодні?

Детальніше...
 
Як студенти погрожували регіоналам зброєю PDF Друк E-mail
Середа, 16 листопада 2011 17:06

Літачки конспектні, бомбардувальні - з них можна обстрілювати депутатів, клітка позолочена - всередині в якості в'язня - українська граматика, спальні мішки - зручна зброя, коли арештовують активістів і ніч треба провести під дільницею.

У середу вдень до штабу Партії регіонів на Липській студенти, активісти з громадянського руху "Відсіч" і громадянської служби "Свідомо" принесли свою зброю.

Детальніше...
 
Офіційний представник Росії в ООН Чуркін зажадав від Радбезу ООН «задушити Кавказ-Центр» PDF Друк E-mail
Вівторок, 15 листопада 2011 21:14

За повідомленнями російських ЗМІ, постійний представник Держави-Мафії Росії (за визначенням західних журналістів) при ООН Чуркін нарік, виступаючи  в понеділок в ООН, що «влада Швеції досі не виконала рішення ради безпеки ООН про припинення діяльності екстремістського сайту Кавказ-Центр» (такого рішення не було — КЦ).
Російський чекіст назвав «вельми сумним» той факт, що сайт «Продовжує пропаганду ідей тероризму і релігійної ненависті».
На думку Чуркіна, в липні цього року до списку санкцій була внесена «організація Імарат Кавказ, рупором якої є сайт Кавказ-Центр, що базується в Стокгольмі».

Детальніше...
 
Табачник "заробляє" 100-200 мільйонів монопольного прибутку на шкільних підручниках PDF Друк E-mail
Понеділок, 14 листопада 2011 22:06

Схоже, керівник Міносвіти навчився заробляти на батьківській та учнівській безвиході краще, ніж керувати відомством. Або ж навпаки – відкрив у тому головну  свою функцію і покликання.

Принаймні, остання з глобальних оборудок адмініструвалася з майстерністю, вартою кращого застосування. Тоді йшлося про видрук чотирма  "придворними" видавництвами збірників завдань контрольних робіт для учнів 5-8 класів, які розповсюджувалися в школах за якісь 30-40 гривень за штуку.

Тепер ідеться про "Індивідуальні комплекти для підготовки до ЗНО-2012", які спільно з міністерством видає Видавничий дім "Освіта". Цього разу коло видавництв звужується до одного єдиного, а ціна питання стартує на рівні 54 гривні за книжечку з одного предмету.

Детальніше...
 
Київ: Студенти влаштують виставку “зброї”* під офісом Партії Регіонів PDF Друк E-mail
Неділя, 13 листопада 2011 01:43

У середу, 16-го листопада, о 14:00 під офісом Партії Регіонів (вул. Липська, 10) відбудеться виставка студентських знарядь боротьби!

Детальніше...
 
Голодомор-Геноцид 1932-1933 років: свічку запалює Харків PDF Друк E-mail
Неділя, 13 листопада 2011 01:34

26 листопада 2011 р. · 12:00 – 18:00, Харків, майдан Свободи

“Збудилась мати рано і почала варити незмінну юшку: з решткою кукурудзяного хліба можна поснідати. Андрій поворушився з одяганням і пішов до води — випив півкухля; поникавши по хаті, говорить до сестри. Потім питає здивовано:
— Мамо, чому Оленка не відкриває очі? — не прокидається…
Раптом різко заболіло в грудях матері, ніби хто вдарив. Моторошний здогад пронизав її свідомість; вона задрижала, обернулася від стола і йде до Оленки, а ноги їй підтинаються і не можуть ступати. Подужавши неміч, мати кинулась враз до маленької — та вже почала застигати…”
Василь Барка (“Жовтий князь”)

Детальніше...
 
Ректора НПУ ім. М. Драгоманова закликають не ганьбитись підтримкою антиукраїнського законопроекту PDF Друк E-mail
П'ятниця, 11 листопада 2011 10:10

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ Координаційної ради з питань захисту української мови при Київській міській організації товариства «Меморіал» ім. В.Стуса до ректора Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова академіка НАПН України, проф. Андрущенка В. П. щодо законопроекту народних депутатів України С.Ківалова та В.Колесніченка “Про засади державної мовної політики”

Детальніше...
 
Спільне небо буває лише в клітинку PDF Друк E-mail
Четвер, 10 листопада 2011 22:13

Український президент віднедавна став не лише експертом із напівкоштовного каміння водозмішувальних систем, а й знавцем "перлин химерної форми". Таку назву – "Жемчужина причудливой формы" - має видана в російському видавництві "Художественная литература" антологія української барокової літератури. А В.Янукович написав до неї вступне слово.

Детальніше...
 
Інформаційний простір є питанням національної безпеки України PDF Друк E-mail
Вівторок, 08 листопада 2011 23:44

Президентові України
Вікторові Федоровичу Януковичу


3 листопада 2011 року Верховна Рада України здійснила антиукраїнський крок, прийнявши у другому читанні та в цілому Закон № 6342 «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення та радіомовлення» (щодо приведення у відповідність із вимогами Європейської Конвенції про транскордонне телебачення до програмної концепції мовлення)». Сама назва Закону (та частина, яка в дужках) не відповідає його змістові, а посилання на Європейську Конвенцію про транскордонне телебачення є великим законодавчим шахрайством. У цій Конвенції, зокрема, в пункті 1 статті 10, який автор нового Закону Олена Бондаренко процитувала не повно і не точно у Пояснювальній записці, зовсім не йдеться про квоти музичних творів. Крім того, Конвенція жодним чином не стосується радіомовлення.

Щоб не бути голослівними, процитуємо цей пункт: «Кожна Сторона, що здійснює трансляцію, забезпечує, у разі доцільності й із вжиттям відповідних заходів, виділення телемовником, який підпадає під її юрисдикцію, більшої частини свого трансляційного часу європейським творам, за винятком часу, відведеного для новин, спортивних подій, телевізійних ігор, реклами, послуг телетексту й телепродажу. Це співвідношення з урахуванням зобов'язань телемовника перед своїми телеглядачами щодо інформаційних, освітніх, культурних та розважальних програм досягається поступово, на підставі відповідних критеріїв».

Детальніше...
 
Правозахисники та журналісти розкажуть про небезпеку владної моралі, а потім її роздягнуть PDF Друк E-mail
Вівторок, 08 листопада 2011 11:14

У середу, 9 листопада, у день проведення парламентських слухань про стан суспільної моралі правозахисники, журналісти, громадські активісти проведуть акцію з вимогою відкликати законопроект №7132 про внесення змін до ЗУ «Про захист суспільної моралі» та не допустити створення державного органу цензури та пропаганди від вивіскою Національної комісії із захисту суспільної моралі.

О 14:00 – за годину до початку парламентських слухань про стан суспільної моралі – Незалежна медіа-профспілка України проведе пікетування Верховної Ради. Ухвалення змін до Закону України «Про захист суспільної моралі» у відповідності до законопроекту № 7132 неминуче призведе до відновлення тоталітарного контролю над світоглядом громадян України, унеможливить існування вільної думки. Втрата незалежності засобів масової інформації, контроль за діяльністю журналістів під виглядом моніторингу їх відповідності критеріям «суспільної моралі», постійна загроза знищити будь-яке видання, телерадіокомпанію чи веб-сайт - це лише найменші із ризиків, які несе в собі ухвалення згаданого законопроекту, вважає НМПУ. Місце збору учасників: 13.45 – площа біля метро «Арсенальна», звідти журналісти вирушать під стіни парламенту. Контактна особа: Сергій Гузь 050 688 64 38.

Детальніше...
 
Українське мовлення - в ефір PDF Друк E-mail
Вівторок, 08 листопада 2011 10:57

Від Президента вимагатимуть накласти вето на закон про скорочення українського мовлення в ефірі, привівши до його адміністрації дітей. В середу, 9 листопада, о 13.00 під президентською адміністрацією (вул. Банкова) відбудеться акція проти закону, яким скорочено присутність українського аудіо-та відеопродукту в українському ефірі вдвічі - з 50% до 25%.

Детальніше...
 
Становище української мови в Україні PDF Друк E-mail
Вівторок, 08 листопада 2011 11:02

В день української мови в УНІАН презентують дані про її становище в ключових сферах суспільного життя.
9 листопада об 11.30 в інформагенції УНІАН (вул. Хрещатик, 4) з нагоди Дня української мови та писемності відбудеться прес-конференція – презентація огляду «Становище української мови в Україні в 2011 році».

Детальніше...
 
Червоний день календаря PDF Друк E-mail
Понеділок, 07 листопада 2011 09:45

Все частіше в нас лунають, у тому числі і з уст високих очільників, благосні словеса про потребу повернення до добрих радянських цінностей. Очевидно, в руслі цієї тенденції маємо намагання якось відзначити свято «Великого Жовтня». Ось у Севастополі повивішують іконічно-лубкові портретики Сталіна, на Луганщині – червоні прапорці. Певно, жителям шахтарського краю якраз цього бракує для повного щастя, як і севастопольцям – Сталіна! Було б це смішно, якби не було так сумно.

«Криваві землі» Тімоті Снайдера

Незадовго перед червоним днем календаря заявився в нашу Неньку американський історик Тімоті Снайдер, який презентував книгу «Криваві землі». Ось лише деякі його міркування: «Україна стоїть у центрі найбільшої катастрофи Західного світу… В 1930-40-х Україна була найнебезпечнішим (виділення наше – П.К.) для життя місцем у світі…»

Детальніше...
 
Справжні вибори ніхто проводити не збирається PDF Друк E-mail
Неділя, 06 листопада 2011 10:21

У Верховні Раді зареєстровано п'ять законопроектів про вибори народних депутатів, які мають відбутися восени 2012 року. Провладна більшість пропонує повернутися до змішаної системи виборів: 225 депутатів обирають за партійними списками і стільки ж — по округах. Вводиться заборона брати участь партійним блокам. Прохідний бар'єр для партій підвищується з 3 до 5%. Венеціанська комісія критикує ці норми. Опозиція закликала відкликати всі законопроекти і написати узгоджений.

Детальніше...
 
Рабів до раю не пускають PDF Друк E-mail
Субота, 05 листопада 2011 23:38

Прокидаючись зранку, кожен з нас робить давно вже звичні рухи, встає, натискає декілька електрокнопок і… життя починається. Так, зараз світ прогресує, ми стрімко йдемо до розвитку новітніх технологій, розширення інформаційного простору, технічного прогресу, але забуваємо про найголовніше в нашому житті – про наше коріння, нашу історію. “Хто не знає історії – той не має майбутнього”.

Ми, українці, живемо на землі, яка має великий потенціал та ресурси. У нас одна з найкращих та мелодійніших мов. Наша нація дала видатних письменників, художників, науковців, політиків, військовиків, спортсменів. Наші князі, козаки, Холодноярські отамани, воїни ОУН-УПА до останнього подиху захищали українську землю і передали її нам у спадок, заповідаючи захищати її. Ми – українці – господарі нашої землі, і ми повинні вирішувати, як нам жити, які закони приймати, кого пускати до себе, визначати, хто друг, а хто ворог.

Детальніше...
 
Всеукраїнський студентський форум проти Табачника PDF Друк E-mail
П'ятниця, 04 листопада 2011 22:29

В понеділок, 7 листопада у конференц-залі готелю «Салют» відбудеться всеукраїнський студентський форум. Початок о 13:00.
Теми форуму: Проблема русифікації у ВНЗ. Самоврядування студентів та соціальні гарантії (виплата стипендій, забезпечення гуртожитками). Вплив РФ на освітні процеси в Україні. Закон про вищу освіту.

Детальніше...
 
Боротьба за українську мову: репресіями студентів не спинити PDF Друк E-mail
П'ятниця, 04 листопада 2011 21:37

Ректорові Національного педагогічного
університету імені М. П. Драгоманова
академіку НАПН України
проф. Андрущенку В.П.
студента ІІ курсу Інституту інформатики
Кротенка Іллі Геннадійовича

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Шановний Віктор Петровичу!

Не зважаючи на те, що було встановлено і вами підтверджено, що ніякої експертизи щодо проекту Закону України «Про засади державної мовної політики» № 9073 від 26.08.2011 (поданого народними депутатами України Сергієм Ківаловим і Вадимом Колесніченком) в НПУ не проводилося, а відповідальність за цю прикру помилку ви взяли на себе, насправді жодної реакції на цю ганебну для нас ситуацію не відбулося.

Детальніше...
 
Резолюція Форуму громадських організацій та профспілок Львівщини PDF Друк E-mail
Четвер, 03 листопада 2011 22:16

Незаперечними фактами сьогодення є  недотримання конституційних прав та свобод, нехтування Конституцією України органами усіх гілок державної влади, фактичне усунення народу від управління власною державою, що призводить до узурпації влади фінансово-промисловими групами, які нехтують національними, економічними та соціальними інтересами українського народу.

Детальніше...
 
Нові вибори – старі гасла PDF Друк E-mail
Четвер, 03 листопада 2011 22:10

Нещодавно у Польщі відбулися вибори до найвищого органу влади в країні – парламенту. Громадяни сусідньої країни мали обрати 460 послів до сейму і 100 сенаторів у сенат. Незважаючи на широку агітацію політичних і громадських середовищ, до виборчих дільниць прийшло рекордно низьке число виборців хоч вибори все ж таки відбулися. В протиборстві змагалися дві політичні сили: Платформа Обивательська  та Право і Справедливість. Інші партії теж добилися певного успіху, деякі – стали статистами у виборчих перегонах.

Детальніше...
 
Живий смолоскип Василь Макух PDF Друк E-mail
Вівторок, 01 листопада 2011 10:34

43 роки тому, в листопаді 1968-го, іноземні інформаґентства поширили повідомлення українського самвидаву:
„Громадянин України Василь Макух, протестуючи проти совітського комуністичного режиму, поневолення українського народу і аґресії СРСР проти Чехословаччини, здійснив у Києві акт самоспалення. Перед безпрецедентним і мужнім вчинком схиляє голови вся світова спільнота”.

Колишній воїн Української Повстанської Армії, політв?язень, напередодні річниці «Великої Жовтневої соціалістичної революції», під вечір 5 листопада 1968 року, на Хрещатику, біля будинку № 27-А, облився бензином і підпалив себе. Палаючий смолоскип біг у напрямку площі Жовтневої революції (нині Майдан Незалежности) і вигукував: „Геть колонізаторів! Хай живе вільна Україна!” та гасла проти окупації Чехословаччини. Нажахані перехожі розбігалися. Обгоріле тіло міліціонер погасив своєю шинелею. Та від опіків, несумісних із життям, Василь Макух наступного дня помер. За годину до смерти прийшов було до тями. „Ви ж осиротили дітей”, – сказав лікар. Макух відповів: „Вони ще будуть пишатися батьком. А нині ми всі сироти. Нині Україна сирота…”

Детальніше...
 
Прес – анонс: Форум представників громадських організацій та профспілок Львова та області PDF Друк E-mail
Вівторок, 01 листопада 2011 10:27

3 листопада,  об 11:00, за адресою вул. Коперника, 40а (Палац Сапєг) розпочнеться захід за участю організацій, які відрізняються між собою основними спрямуваннями  в своїй діяльності, мають різні цілі та завдання — підприємницьких, молодіжних, ветеранів Афганістану та інвалідів Чорнобиля, Спілки офіцерів, профспілок Львова та області. Учасники Форуму обговорять питання щодо вироблення спільної позиції, взаємодії та координації зусиль з метою забезпечення результативності їхніх вимог та  спільного захисту соціальних середовищ, які вони представляють.
Захист конституційних прав громадян України, збереження та покращення соціальних стандартів, захист бізнесу та держави в цілому – це ті гарячі точки, які потребують невідкладного врегулювання та вирішення.
За результатами Форуму буде узгоджено спільну резолюцію та  взаємне планування наступних дій.
Контактні телефони: 096-7120061, 067-7107479

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>