Український національний збір
«Сексуальні «подвиги» радянських визволителів» (відгук) PDF Друк E-mail
Четвер, 22 вересня 2011 21:04

Нещодавно на полицях львівських книжкових крамниць з’явилася цікава книжка Габі Кьопп «Навіщо я народилася дівчинкою? або «Сексуальні подвиги» радянських визволителів». Книжка відразу ж привернула увагу читачів, бо ще донедавна, історія із «діяннями» радянських солдатів на «визволених» територіях була за сімома замками. Навіть після возз’єднання Німеччини тема «подвигів» п’яних радянських солдатів замовчувалася, не тільки на просторі СНД, а й в Німеччині, Чехословаччині, та Австрії.

Габі Кьопп довгі роки мовчала про свою наругу, не друкувала своїх спогадів про звірячий оскал п’яної радянської солдатні, що ґвалтували, ґвалтували, ґвалтували… виконуючи вказівку вождя всіх народів Сталіна, який теж, там, в зореносному Кремлі, не цурався жіночих спідниць, як і його найближче середовище, починаючи від «всесоюзного старости» М.Калініна і закінчуючи рубакою Будьонним.

Детальніше...
 
Свобода мирних зібрань - головне не "заразитися" від Білорусі та Росії PDF Друк E-mail
Четвер, 22 вересня 2011 20:49

Сьогодні у Києві, на східцях КМДА, - черговий протест проти владних ініціатив. Цього разу гостро стало питання про антиконституційну ініціативу київської міської влади, яка пропонує ухвалити «Положення про порядок організації та проведення недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, кіно- та телезйомок у місті Києві».

Ця ініціатива з’явилась 20 вересня і проект «Положення» передбачає, що організатори зібрань мають повідомляти владу про мітинги за 10, а в окремих випадках за 30 днів, забороняється проводити зібрання поблизу будівель органів влади, перед кожним зібранням організатори мають дослідити громадську думку щодо заходу (на платній основі), а «уповноважений орган» КМДА може «погодити» або «не погодити» (тобто, заборонити) мирне зібрання.

Детальніше...
 
Попереджувальна прес-конференція ПРОТИ обмеження права на мітинги в Києві PDF Друк E-mail
Четвер, 22 вересня 2011 00:06

22 вересня, у четвер, о 12-00, на східцях біля будинку Київської міської ради та Київської міської адміністрації (вул. Хрещатик, 36) відбудеться прес-конференція представників громадських організацій - учасників акцій протесту проти урядового законопроекту 2450, який обмежував свободу зібрань в Україні.

Детальніше...
 
Європейських міністрів закликають відмовитись від зустрічі з Табачником PDF Друк E-mail
Четвер, 22 вересня 2011 00:00

Міністрів освіти країни ЄС закликають відмовитись проводити будь які перемовини з Міністром освіти, науки, молоді та спорту України Дмитром Табачником та його заступником Євгеном Сулимою під час Форуму міністрів освіти європейських країн. Українські правозахисники та громадські організації пояснюють це тим, що Табачник, будучи посадовою особою, неодноразово дозволяв собі висловлювання ксенофобського, а подекуди й расистського характеру.

Детальніше...
 
Знищений Хрещатик: Ми пам'ятаємо PDF Друк E-mail
Середа, 21 вересня 2011 23:32

Збір учасників акції на розі Хрещатика й Прорізної 23 вересня о 19.00.
На офіційному рівні багато і справедливо говориться про злочини нацистів під час Другої Світової війни. Проте злочини іншої сторони – тоталітарного комуністичного режиму – замовчуються чи оминаються увагою.

Детальніше...
 
Михайло Саакашвілі: Росія розпадеться, повторивши долю Монгольської Орди, що породила її PDF Друк E-mail
Неділя, 18 вересня 2011 23:48

Президент Грузії Михайло Саакашвілі, виступаючи на відкритті Національної академії оборони імені Давида Агмашенебелі в Гори (регіон Шида Картлі), виступив із заявою по Росії. Він зокрема відзначив:

«Російська імперія сьогодні знаходиться в дуже важкому стані. Росія поводиться як у 19 столітті. І якщо криза, яка її охопила, продовжиться, якщо вона продовжуватиме політику поневолювача у 21-му столітті, то її послаблення і розпад стануть неминучими.

Детальніше...
 
Звернення до президента з приводу річниці зникнення Георгія Гонгадзе PDF Друк E-mail
Неділя, 18 вересня 2011 23:32

16 вересня виповнилося одинадцять років з дня зникнення журналіста Георгія Гонгадзе, чиє обезголовлене тіло було знайдене у Таращанському лісі. Ця смерть стала каталізатором подій, які визначили життя України на багато років вперед, привернула до України увагу міжнародної спільноти.

За цей рік ми побачили деякі рухи у розслідуванні справи вбивства Георгія Гонгадзе. Була скасована постанова про відмову в порушенні кримінальної справи проти Леоніда Кучми і Володимира Литвина за відсутністю в діяннях складу злочину. Проти Кучми, якого виконавець вбивства Олексій Пукач назвав замовником, була відкрита кримінальна справа. Слідство звернуло увагу на плівки майора Мельниченка. Є надія, що вони будуть використані як докази.

Однак ми, як і світова громадськість, маємо достатньо підстав не довіряти українським слідчим та судам.

Детальніше...
 
Сьогодні - ЗМІ, а завтра - хліб PDF Друк E-mail
Неділя, 18 вересня 2011 22:30

У Харкові закрили три телекомпанії – АТН, Фора, А/ТВК.  Звичайно ж, всі опозиційні. Аудиторія – більше за мільйон.  В останнє таке було під час помаранчевих днів, коли «демократ» Є.Кушнарьов протягнув через сесію облради рішення про закриття 7-го каналу.  Особливий цинізм у тому, що цей удар по свободі слова було зроблено напередодні чергової річниці зникнення Гії Гонгадзе!

Детальніше...
 
Примус до «руского міра» PDF Друк E-mail
Неділя, 18 вересня 2011 22:19

Нещодавно, їдучи з Луганська до Києва, я мала нагоду спілкуватися з носіями ідеї «руского міра» (українською правильніше казати «російського світу»). Зупиняючись на станціях Комунарськ, Микитівка, Дебальцеве, потяг наповнювався численними жіночками різного віку в довгих сукнях і хустках та менш численними бородачами з довгим волоссям, зібраним у пучок або косичку – в рясах або в мирському одязі.
Із усіх пасажирів мені пощастило чи не найбільше, бо в моє купе сіли священик, його помічниця і з ними – 12-річний хлопець. Тільки-но потяг рушив з місця, до «батюшки» стали по черзі підходити всі жіночки в хустках і, склавши смиренно руки й опустивши очі долі, просили в нього благословення. Батюшка милостиво клав на їхні руки свою правицю, і ті раболіпно її цілували; у лівій руці священик тримав мобілку, яка часто дзвонила й переривала таким чином ритуал. Уранці ця процедура повторилася.

Детальніше...
 
Вечір пам'яті Георгія Ґонґадзе PDF Друк E-mail
Четвер, 15 вересня 2011 20:43

    * Київ. 18.30 на Майдані Незалежності. Катерина Чепура +380 66 136-59-84, +380 63 452-97-09.
    * Львів. 18.30, площа біля пам. Т. Шевченку на пр. Свободи. Ірина Чулівська +380 63 278-76-45.
    * Харків. 18:30, Майдан Свободи. Олена Красиля +380 97 655-53-27.

Детальніше...
 
ФСБ готує теракти проти КЦ? PDF Друк E-mail
Четвер, 15 вересня 2011 20:04

За повідомленнями російських ЗМІ, «генпрокуратура РФ має намір доручити спецслужбам припинити роботу сайту «Кавказ-Центр», сервери якого знаходяться у Фінляндії». Російським судом сайт КЦ був визнаний «екстремістським», повідомляє агентство «Інтерфакс».

Джерело цього агентства в «генпрокуратурі» пояснило, що запит буде направлений до «відповідних підрозділів ФСБ і МВС» після того, як рішення суду набуде чинності.

Детальніше...
 
Освіту заганяють у базу PDF Друк E-mail
Четвер, 15 вересня 2011 19:52

Міністр Дмитро Табачник заходився створювати Єдину державну електронну базу з питань освіти. Чи потрібна вона насправді і як на таких базах заробляють наближені до міністерства освіти ділки?

«Минулого року ми зіткнулися з дивовижною ситуацією, навіть на комісію направляли. Одна жінка, професор, за 90 років, рахувалася у шести вищих навчальних закладах. Приїхали до її помешкання, питають: вона жива? Відповідають: так, жива, але вже кілька років не виходить із дому. Разом із тим вона завідувала кафедрою в трьох університетах і ще в трьох викладала...»

Детальніше...
 
Інформаційна війна PDF Друк E-mail
Вівторок, 13 вересня 2011 23:10

З давніх часів інформація була небезпечною збройою, яка використовувалася в війнах. Але широкого застосування вона отримала в другій половині двадцятого сторіччя.
Остання справжня війна-це Друга Світова Війна. Після неї війни стають більш інформативними. А основна зброя-це інформація. В 21 столітті війна стає повністю інформаційною!
Для чого зараз потрібно тратити великі кошти на утримання великих армій. Дорогої зброї! Воювати зараз за допомогою танків чи літаків є повня дурня . Ця зброя має тільки допоміжний характер. Завдяки продуманим інформаційним атакам Америці вдалося змінити геополітичні розстановки сил на Близькому Сході. Революції в Єгипті, Лівії, Тунісі цьому підтвердження!

Детальніше...
 
Революція компромісів. Компроміси революції: Оксамитом проти зброї PDF Друк E-mail
Неділя, 11 вересня 2011 21:37

Напередодні: оксамитом проти зброї

Двадцяти років, які минули від проголошення незалежності, виявилося замало для відповіді на питання: «Якою має бути новостворена держава?» Насамперед тому, що в Україні досі не просто триває змагання між сторонами, які по-різному бачать її політичний розвиток — в ньому активну участь беруть сили, котрі відверто чи приховано ставлять під сумнів доцільність існування самої держави. Як і в 1991-му, головна лінія розлому в політиці проходить не між правими, лівими, центристами, а між тими, хто бачить Україну незалежною, і тими, кому вона видається зайвою. Очевидно, другі вже значно менше заявляють про свої погляди відверто — більше говорять про збереження тісних економічних та культурних зв’язків з колишньою метрополією. Та це не заважає їм активно продавати економічний, політичний та культурний суверенітет держави заради меркантильних цілей. Змагання між антиколоніальними і проколоніальними елітами, започатковане понад два десятиліття тому, в Україні не завершилося, так як незавершеною лишилася національно-демократична революція того часу, загальмована в своєму розвитку численними компромісами між владою та опозицією.

Детальніше...
 
Звернення Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України до підприємців, журналістів, до всіх громадян України PDF Друк E-mail
Вівторок, 06 вересня 2011 23:00

Шановні співвітчизники!
Підприємці України продовжують безстрокову акцію протесту, оголошену 23 вересня 2010 р. проти політики знищення малого та середнього підприємництва. За цей період вона проводилася у формах всеукраїнського та місцевих майданів, масових відмов від сплати хабарів, судових позовів до чиновників і силовиків, що порушують закон.

Детальніше...
 
Міністерський бізнес-холдинг братів Табачників PDF Друк E-mail
Вівторок, 06 вересня 2011 22:29

Про міністра Табачника Дмитра Володимировича за останній час написано чимало. Проте більшість публікацій стосується тих аспектів його діяльності, які на очах у суспільства.

У той же час існує й інша сторона медалі - та його діяльність, яка не відома широкому загалу, але яка ведеться набагато інтенсивніше і цілеспрямовано. Тим часом у міністерстві повним ходом йде процес перетрушування всього і вся з метою визначити, що ще можна вкрасти.

Детальніше...
 
Ринок "Привокзальний": Боротьба підприємців триває PDF Друк E-mail
Неділя, 04 вересня 2011 13:43

В понеділок, 5 вересня з 10.00 розпочнеться пікетування підприємцями ринку "Привокзальний" Львівського міського управління внутрішніх справ (вул. Степана Бандери, 1).
Шукаючи справедливості, підприємці "Привокзального" і надалі блукають в лабіринтах чиновницького свавілля.
Не знаходячи правди в судах різних рівнів, підприємці домагаються відкриття кримінальних справ на посадовців адміністрації ринку (ТзОВ "Привокзальний ринок") за вчинені шахрайські оборудки з нерухомим майном.

Детальніше...
 
АКЦІЯ: З Табачника реформ, як з козла молока! PDF Друк E-mail
Субота, 27 серпня 2011 11:38

Київ: 13.00, Адміністрація Президента (Банкова, 11)
Контактна особа: Юля 099 369-50-76
Донецьк: 14.00, біля облдержадміністрації, бульв. Пушкіна, 34
Контактна особа: Борис 066 813-90-50
Львів: 15.00, пл. Ринок
Контактна особа: Ольга 063 628-68-41
Черкаси: 13.00, біля облдержадміністрації, пл. Соборна
Контактна особа: Тетяна 093 255-83-02
Дрогобич: 13.00, вул. І. Франка, біля головного корпусу Педагогічного університету (біля Будинку культури)
Контактна особа: Олег 093 153-33-83
Луцьк: 13.00, біля облдержадміністрації, Київський майдан, 9
Контактна особа: Ігор 093 467-30-01
Вінниця: 13:00. вул. Козицького (біля Вежі)
Контактна особа: Вадим 0661490768
Острог: 15.30, Майдан Незалежності
Контактна особа: Олексій Сидорець 0988812544

1 вересня має свої традиції: перший дзвоник, білі бантики школярок, багато квітів і сподівань. А в центрі уваги журналістів – міністр освіти із традиційними заявами про минулі здобутки та майбутні реформи.

Детальніше...
 
Надійним є лише власний шлях PDF Друк E-mail
П'ятниця, 26 серпня 2011 17:56

Незважаючи на те, що пройшло вже двадцять років відтоді, як українство відмовилось від ідеї формування комуністичного суспільства й налаштувало себе на демократію, котра вважається найвищим досягненням цивілізації, зійти на цю "світову вершину" ніяк не вдається.
Натомість дісталися зовсім іншого пункту призначення, характерним для якого є бурхливе розгортання негативних процесів як ознак деградації суспільства.
Відправною ж точкою для такого розгортання стали аморальність багатьох посадовців при розподілі (фактично привласненні) матеріальних здобутків усього народу в так званий період накопичення первинного капіталу, порушення ними законів та відсутність відповідальності за це.

Детальніше...
 
Міністр Табачник у музичній культурі України – п’яте колесо до воза PDF Друк E-mail
Середа, 24 серпня 2011 19:40

Міністрові освіти, науки, молоді та спорту бракує пріоритетних сфер діяльності -  він хоче ще й монопольно «заробляти» гроші на музиці в України – Табачник  намагається залізти до митців у кишеню!

29 серпня митці спільно з громадськими активістами на центральній вулиці Києва в театралізованій формі покажуть особливості ведення бізнесу по-табачниківськи  в українському музичному просторі.

Формально використовуючи адміністрування очолюваного міністерства в сфері інтелектуальної власності, Д. В. Табачник намагається втілити свої старі плани -  підзаробити особисто на творчості авторів, співаків та на шоу-бізнесі, який в усьому світі живе окремо від державних бюрократів і є самодостатнім «цехом».

Детальніше...
 
Роздуми того, хто сподівається PDF Друк E-mail
Вівторок, 23 серпня 2011 23:22

Напередодні 20-ї річниці незалежності України в мене виникає питання: які були сподівання, очікування людей, що тоді творили історію, від незалежної України і які наслідки маємо вже зараз?

1. Говорити про конкретні очікування від проголошення незалежності важко. У душі, голови і серця батьків української незалежності того періоду залізти неможливо, як неможливо повернути час назад. Тому можна робити лише припущення, давати власні погляди на те, чого вони чекали, на що сподівалися і як уявляли собі незалежну Україну та її народ.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>