Український національний збір
Вітаю Тебе з Днем Незалежності України! PDF Друк E-mail
Вівторок, 23 серпня 2011 23:14

Сьогодні наша країна потребує підтримки і допомоги кожного українця: ця розграбована, знищена корупцією держава з безпринципними «верхами» і зневіреними та роз’єднаними «низами» постала перед прірвою, в якій вона може назавжди втратити свій суверенітет! Чи станеться це – залежить від кожного з нас!

Детальніше...
 
Юрій Шухевич: Мiй тато перестріляв би цих депутатів як мародерів PDF Друк E-mail
Четвер, 18 серпня 2011 10:34

- Пане Юрію, як оцінюєте рішення суду позбавити батька звання Героя України?

- Бандері та Шухевичу можна давати героя, можна знімати через суди - це не змінить ситуацію. Ті, хто вважав його героєм, і надалі так вважатимуть, попри всі рішення. З боку Ющенка це був просто жест визнання державою цього статусу. Не вважаю, що сталося щось особливо страшне.

Детальніше...
 
Міфи та перспективи вугільної промисловості PDF Друк E-mail
Четвер, 18 серпня 2011 10:11

Вугільна промисловість є одним з важливих компонентів енергетичної незалежності України в умовах жорсткого протистояння на ринку палива та спробам північного сусіда, використати цей важіль у просуненні своїх геополітичних планів відродження новітньої імперії, під патронатом Москви. Тому цілком очевидна її домінуюча роль у вітчизняному секторі енергетики та економіки в цілому , як стримуючого фактору перед загрозою втрати енергетичної та політичної незалежності.

Детальніше...
 
Фестиваль "Бандерштат" ледь не був зірваний через сутичку охорони фестивалю з міліцією PDF Друк E-mail
Четвер, 18 серпня 2011 10:02

На Волині відбувся п’ятий за рахунком фестиваль українського духу «Бандерштат-2011», який цього року, як і першого разу, пройшов на території іподрому міста Луцька поблизу центрального парку. Дійство відбувалось два дні – 13 та 14 серпня. Як і всі попередні роки, незмінним організатором «Бандерштату» є всеукраїнська молодіжна організація «Національний Альянс».

У програмі фестивалю були виступи музичних гуртів, зустрічі з відомими людьми, історична реконструкція тощо. До охорони правопорядку на фестивалі були залучені кілька громадських організацій, одна з яких, ВГО "Патріот України", має досить суперечливу репутацію через свою радикальну політику, яка межує з ідеями расизму, антисемітизму і ксенофобії.

Детальніше...
 
Аморальність – як ще одна з перверзій комунізму PDF Друк E-mail
Неділя, 14 серпня 2011 19:02

Марксизм-ленінізм був завжди тоталітарною ідеологією, що нищила або нівелювала всі людські цінності. Сталінізм, як її звироднілий варіант, базувався на більшовизмі, що, як і практика, став пострахом всього двадцятого сторіччя. Однією з основ сталінізму (як і ленінізму) була аморальність. Доноси стали нормою радянського життя. До 1938 року доноси охопили все радянське суспільство. Якщо керівник будь-якого рівня чи звичайний партієць мало доносив, то він сам автоматично переходив у ранг підозрілих. Всі доносили на всіх: народні комісари на своїх колег, підлеглі на начальників, командарми на командармів, письменники на своїх односпілчан, директори на вчителів, відповідно останні на директорів, виховувалися Павлики Морозови, восхвалялися здеградовані Стаханови. Страх паралізував і заполонив все радянське суспільство. Навіть в родинах, на кухні, мовчали!

Детальніше...
 
Кирило – Брейвік «Рускага міра» та РПЦ PDF Друк E-mail
Субота, 13 серпня 2011 11:54

Тероризм буває не лише фізичним, але і моральним, і біль від завданих ним ударів не менша. Патріарх Кирило зачастив в Україну для настанов своєї пастви на чолі з новим керівником держави. Він купається не лише в грошах, але упивається від задоволення мутити воду в сусідній державі під гаслом створення свого ефімерного «рускага міра», що по суті є  імперським проектом Кремля та Лубянки під прикриттям РПЦ.

Детальніше...
 
Великий Воїн PDF Друк E-mail
П'ятниця, 12 серпня 2011 11:58

Святославова вежаКнязь Святослав і черкаські легенди й загадки, пов’язані з ним
Великого Воїна вважає героєм вся сучасна Україна: від Галичини і до Донбасу. Ба навіть гонорова Москва, чия земля була часткою територій, підвладних Києву, схиляється перед величчю Князя Київського Святослава Хороброго. Академік Борис Рибаков влучно сказав: "Походи Святослава 965 – 968 років схожі на єдиний удар шаблею, який прокреслив на карті Європи напівколо від Середнього Поволжя до Каспію і далі по Північному Кавказу і Причорномор'ю до балканських земель Візантії…"

Він жив у час, лихий для краю, а князем став у три роки, коли його батька, Ігоря Рюриковича вбили древляни. Наступного, 946 року вдова Ігоря, княгиня Ольга, привела київську дружину на землі чоловікових убивць. Битву проти ворога мав розпочати князь – так веліли звичаї. Чотирирічний Святослав, який сидів у сідлі коня на чолі війська дружинників, піднявся і кинув у бік ворога важкого списа. Заледве пролетівши поміж вухами коня, спис впав, ударивши князевого коня ратищем по передніх ногах. Сила руки Ігоревого сина була ще малою, та він вже був сильний духом… Розпочатий ним бій завершився звитягою над древлянами.

Детальніше...
 
Мiнiстр — ворог №1 незалежної України PDF Друк E-mail
Четвер, 11 серпня 2011 20:04

Бiльшiсть читачiв одразу здогадається, що йдеться про мiнiстра освiти, науки, молодi i спорту Дмитра Табачника. Таку славу вiн зажив завдяки десяткам публiкацiй, iнтерв’ю, якi сипляться з нього, як з рогу достатку, i в яких вiн на всi лади паплюжить Україну. Аналiзу публiцистичного доробку мiнiстра присвячено книжку Івана Дзюби «Прокислi «щi» вiд Табачника. Галичанофобiя — отруйне вiстря українофобiї», Дрогобич: «Коло», 2010, на яку й будемо посилатися далi. Іван Дзюба вiдзначає «несхитнiсть Табачника у доведеннi того, що йому треба довести. Аргументiв йому нiколи не бракує, бо вiн їх не потребує. Сказати б, «не вживає». (с. 17). Хоч ця книжка малодоступна, але (поки що) її можна прочитати в бiблiотецi Академiї наук, то розгорнуту аргументацiю книжки переказувати не будемо, але кiлька цитат iз Табачника мовою оригiналу наведемо.

Детальніше...
 
Звернення Координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України PDF Друк E-mail
Четвер, 11 серпня 2011 13:54

Шановні співвітчизники!
Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу звертається до вас з приводу чергового поглиблення кризи в усіх сферах життя України. Ми неодноразово заявляли про злочинні дії високопосадовців щодо усіх верств населення, в тому числі щодо вітчизняного малого та середнього бізнесу.

Детальніше...
 
Коротка мить справжнього чину PDF Друк E-mail
Середа, 10 серпня 2011 21:52

Якось Чингіза Айтматова запитали, чому він у нових творах ніколи не повертається до вже відомих своїх персонажів як це робили, скажімо, Бальзак або кумир сучасних тінейджерів Джоан Роулінг. Письменник відповів, що не бачить у тому сенсу, бо свою найяскравішу сторінку вони вже перегорнули. Люди роблять те, що велить серце, а вже потім осмислюють зроблене, і чи самі констатують, чи хтось скаже: ото і був твій зоряний час.

Саме так доля розпорядилася із Миколою Бондаренком, який став широко відомим отаманом у середині 1920 року, а зійшов у вічність на початку двадцять першого.

Детальніше...
 
Газовий витік PDF Друк E-mail
Середа, 10 серпня 2011 21:28

Всі (ну або далеко не всі) намагаються голосно говорити про те, ЯК Тимошенко негарно судять. Справді, негарно. При цьому далеко-далеко на інформаційні задвірки засувається тема «ЗА ЩО».
Ні, зрозуміло, що за опозиційність, принциповість, безстрашність і виклик режиму. Гарним людям — гарні статті звинувачення.
Але запах газу заважає сприйняти все це як традиційну українську історію про опришків і гайдамак. А запах стає дедалі сильнішим.

Детальніше...
 
Патріарх Кирил як уособлення духовної деградації Росії PDF Друк E-mail
Середа, 10 серпня 2011 14:28

Володимир Даниленко – відомий сучасний український прозаїк, автор книжок «Місто Тіровиван», «Сон із дзьоба стрижа», «Лісоруб у пустелі», «Газелі бідного Ремзі», «Кохання в стилі бароко», «Капелюх Сікорського». Його книжки неодноразово одержували літературні нагороди та лідирували у національних книжкових рейтингах. У багатьох своїх творах письменник торкається духовної кризи людини і кризи суспільства. Сьогоднішня розмова з письменником - про кризу церкви.

МОСКОВСЬКА ПАТРІАРХІЯ – ПОТУЖНА БІЗНЕС-ІМПЕРІЯ

Детальніше...
 
Наступ вічновчорашніх PDF Друк E-mail
Середа, 10 серпня 2011 13:54

В нашій державі усе різкіше відчувається брак міцної державницької ідеології, ідеології, яка б стала національною, ідеології, яка б об'єднала усі частини України. Через її відсутність ослабляється здатність України адекватно протистояти чужим, впливам, тискові чи навіть наступам. Усі ми відчуваємо, як активізувалися антиукраїнські сили з усіх боків нашого кордону і в самій державі.

Детальніше...
 
Президенти України PDF Друк E-mail
Середа, 10 серпня 2011 13:42

В ХХ столітті на вівтар України було принесено більше крови, ніж в усі попередні сторіччя. І принесено свідомо в жертву, і пролито у стратегічних битвах чужих вождів, які завжди боялися українського повстання. Вони розуміли, що усі превентивні заходи і системні чистки не знімають "українського питання".

Але нація раптом повстає, як фенікс, з попелу.

Детальніше...
 
Заява Координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України, ради Громадського руху «Вільний простір» PDF Друк E-mail
Вівторок, 09 серпня 2011 15:27


Дипломатичні місії іноземних держав, Парламентська Асамблея Ради Європи, Адміністрація Президента України

Шановні панове!
Україна приєдналась до Ради Європи 9 листопада 1995 року. При вступі вона зобов’язалась дотримуватись своїх загальних обов’язків згідно зі Статутом Ради Європи, а саме плюралістичної демократії, верховенства права та захисту прав людини і основних свобод усіх осіб під її юрисдикцією.

Детальніше...
 
Партія регіонів: час розплати настав PDF Друк E-mail
Вівторок, 09 серпня 2011 14:54

Перемогти кандидата від Партії регіонів на виборах у невеличких містах та селах Донбасу зазвичай практично неможливо. Але часи змінюються, і останні позачергові вибори на Луганщині засвідчили початок кінця гегемонії непереможної тут партії влади.

Детальніше...
 
Про Україну і суспільство майбутнього PDF Друк E-mail
Вівторок, 09 серпня 2011 14:04

Існуючий тип держави в Україні не може бути ані модернізований, ані «вилікуваний» від «дитячих хворіб» становлення незалежності, оскільки історичним завданням цієї держави було «роздерибанити» спадщину СРСР та розчистити таким чином місце для побудови якісно нового суспільства нової історичної епохи. Чим дана країна успішно й займається. Отже, немає жодного смислу вести мову про яку-небудь конкретну державну політику в існуючих умовах, а потрібно задуматися над тим, як будувати своє суспільство після того, як розпадеться теперішнє.

Детальніше...
 
«Відсіч» спростовує свою участь в Комітеті по захисту Юлії Тимошенко PDF Друк E-mail
Понеділок, 08 серпня 2011 20:12

Засоби масової інформації, посилаючись на прес-службу партії «Батьківщина» поширили повідомлення про те, що у Львові в зв’язку з арештом Юлії Тимошенко відбулися збори ініціативної групи створення громадського Комітету опору диктатурі, серед учасників якого поряд з низкою партій згадані й громадські рухи – «Зарваницька ініціатива» та «Відсіч».

Детальніше...
 
Вишні цього року рано зацвіли... Мовчазний націоналізм PDF Друк E-mail
Вівторок, 12 липня 2011 14:47

Я вважаю себе достатньо запеклим патріотом, але чомусь постійно сперечаюся з іншими патріотами. Особливі проблеми маю з одним знайомим, який вже після першого пива "мочить" усіх без винятку москалів-кацапів, хохлів-кровопивць, сцикунів-запроданців, кагебістів, їхніх коханок, дітей і онуків, жидів, ну, і поляків за компанію.
Я не можу більше жодної секунди це слухати, навіть якщо припустити, що мій знайомий має достатньо вагомі причини так вчинити. Або піди і зроби, або замовчи нарешті.

Детальніше...
 
Розмита національна ідентифікація заважає українцям об’єднатися PDF Друк E-mail
Понеділок, 11 липня 2011 22:33

altМайже 20 років відновленої української незалежності наглядно доводять, що проблеми України підсилюються небажанням значної частини населення Сходу і Півдня ідентифікувати себе з українською нацією. І це не лише очевидні регіональні відмінності чи тільки насаджений штучно за совітів радянський менталітет частини громадян України. Неприйняття української національної ідентичності є значно складнішим і вкоріненим питанням, ніж мовний поділ між Сходом та Заходом і Центром Української держави.
За століття російської і радянської колонізації України «братам» із півночі вдалося понівечити ментальність частини українського народу. І провівши антиселекцію виховати підконтрольного будь-якій владі малороса, який своє особисте фізіологічне виживання та відносний матеріальний добробут ставить куди вище, аніж історичну долю свого народу і самої України. Власне, це є ніщо інше, як концтабірна ментальність, за якої понівечена духом людина прагне прожити ще один день, не дуже задумуючись над тим, що наступних днів у неї може і не бути взагалі.

Детальніше...
 
Приклад львівської толерантності PDF Друк E-mail
Понеділок, 11 липня 2011 08:13

В неділю, 3 липня цього року,у Львові на Вулецьких горах, урочисто було відкрито пам’ятник польським професорам, розстріляним німецькими фашистами. В ніч з 3 на 4 липня загинуло 36 вчених та членів їх родин. За цей місяць гестапівці розстріляли біля 50 представників польської інтелігенції.
Довгі роки в Польщі, Радянському Союзі та у Львові зокрема, розповсюджувався фальсифікат про те, що до їх знищення причетні українці. Однак, як пише львівський науковець і дослідник Андрій Боляновський, безпосередніми організаторами і виконавцями затримань й учасниками (або співучасниками) вбивств польських учених були шеф штабу Шьонгарта оберштурмфюрер СС Франц Гайм, гаупштурмфюрер СС Курт Ставіцький і Фелікс Ландау, унтерштурмфюрери Ганс Крюгер і Вальтер Кучманн та інші члени Оперативної команди «Ц» (Див.А.Боляновський. Убивство польських учених у Львові в липні 1941 року: факти, міфи, розслідування». Л. Вид-во Львівської політехніки, 2011 ст.25).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>