Український національний збір
Антиконституційний переворот на Луганщині PDF Друк E-mail
Вівторок, 28 червня 2011 09:36

Акцію-протест «Антиконституційний переворот на Луганщині», присвячену 15-річчю прийняття Конституції України, провели під стінами Луганської облдержадміністрації Союз об'єднань громадян Трудовий рух «Солідарність» та Конфедерація вільних профспілок Луганської області.

«Конституція України - це основний закон нашої держави. Але ті, хто керує Луганською областю, втоптують нашу Конституцію в болото. Управління областю здійснюється з системними порушеннями Конституції України », - вважає Костянтин Ільченко, лідер «Трудового Руху «Солідарність».

Детальніше...
 
Пекельні злочини НКВД: Трагедія Саліни PDF Друк E-mail
Понеділок, 27 червня 2011 22:41

Заборонена історія

За радянського часу до 80-х років поблизу містечка Добромиль на Старосамбірщині знаходився відомий лікувальний санаторій. Його побудували на території соляних шахт. Соляні ванни особливо корисні астматикам і туберкульозникам.

До німецько-радянської війни тут не відпочивали, а важко працювали, протягом десятиліть видобуваючи сіль. Тамтешня сіль була відома далеко за межами Галичини.

Урочище з соляними шахтами у народі віддавна називалося Саліна. Латиною - Солона.

Детальніше...
 
На зламі епох PDF Друк E-mail
Понеділок, 27 червня 2011 21:18

Усім нам, теперішнім, випало жити в непростий і сповнений усіляких випробувань час. Землетруси й виверження вулканів, повені в одних місцях і посухи й пожежі – в інших, тайфуни й цунамі… Здається, сама природа випробовує нас на міць та здатність до виживання.
Активізуються також і суспільні процеси, спричинені народним невдоволенням стосовно дій владних структур. Процес розгортання екологічних та суспільних криз набуває все більших масштабів, породжуючи великі проблеми для людства.

Детальніше...
 
Влада проти промисловості: тактика «випаленої землі» PDF Друк E-mail
Понеділок, 27 червня 2011 21:03

Колишній завод За перше десятиліття цього сторіччя в Україні не було створено жодного, наголошую, жодного нового вітчизняного промислового виробництва. А кількість вирубаних під корінь підприємств оцінюється не менше 5 тисячами. При цьому – жодної реакції з боку правоохоронних структур, які повністю переключились на боротьбу з невдоволеними режимом.
Якщо порахувати, то виходить, що щодня, включаючи вихідні та свята,  в Україні нищили по півтора промислових виробництв! А коли за справу відкрито взявся кримінал, цей процес активізувався, набувши особливо кривавого характеру.

Детальніше...
 
Перемога мудрості PDF Друк E-mail
Четвер, 23 червня 2011 22:00

Нещодавно, працюючи в Державному архіві Львівської області і вивчаючи українсько-польські стосунки в кінці 30-х рр. ХХ ст., наштовхнувся на матеріали Львівського воєводського управління та його суспільно-політичного відділу. У кількох папках екземпляри молодіжного журналу «Українське юнацтво», зокрема числа 7-8 за липень-серпень 1939 р., тобто за кілька днів до початку нападу Німеччини та Радянського Союзу на Польщу, що поклав початок Другій світовій війні. У журналах «Українське юнацтво» суцільні конфіскати і заборони окремих статей, які не були відкрито антипольськими. Подумалося: над країною нависла смертельна загроза і треба всю державну увагу зосередити на підготовці до відсічі агресора, але ж ні – і надалі суцільні переслідування українців. Ненависть породжує ненависть, а тим більше, коли гноблений народ бореться аз свою свободу і незалежність.

Детальніше...
 
Громадське віче у Львові 22 червня відбулося під гаслом «Без політики» PDF Друк E-mail
Середа, 22 червня 2011 22:21

У пам’ятному вічі громади Львівщини, присвяченому 70-ій річниці від початку ІІ Світової війни, не було представлено жодного політика чи політичної партії.
Сьогодні, 22 червня, у Львові о 19:00 розпочалося пам’ятне віче громадськості Львова, яке відбувалося, за домовленістю оргкомітету, без політичних гасел та партійних прапорів, – повідомляє кореспондент ЗІКу.

Детальніше...
 
Бунт чи революція? PDF Друк E-mail
Середа, 22 червня 2011 00:15

„Верхи не можуть, низи не хочуть” – необхідно визнати, що ця класична формула революційної ситуації цілком відображає те становище, в якому зараз перебуває Україна. Метушливі дії влади доводять, що вона  втрачає контроль над ситуацією і, схоже, взагалі не розуміє, що відбувається у суспільстві. Владна система повністю дискредитувала себе. Нинішня верхівка демонструє безпорадність та недолугість у керівництві державою. Єдине, чим зайняті нинішні можновладці - то грабунок українського народу. Проведення реформ урядом спрямоване тільки на покращення власного життя. Зрада національних інтересів на користь Москві демонструє окупаційну сутність існуючого режиму.

Детальніше...
 
ФСБ намагається викрасти домени Кавказ-центра. Вилучена пошта КЦ в Литві PDF Друк E-mail
Вівторок, 21 червня 2011 23:58

Російська ФСБ намагається викрасти домен Кавказ-центра. Як повідомляють джерела КЦ в Литві, днями поліція цієї країни вилучила з одного з серверів Кавказ-центра в провайдерськой компанії Elnet у Вільнюсі копію поштових повідомлень, що зберігаються на e-mail КЦ, який використовується виключно для управління доменними іменами Кавказ-центра.

При вилученні пошти КЦ поліція Литви пред'явила провайдерові Elnet ухвалу прокуратури країни, яка у свою чергу послалася на запит прокуратури Росії з проханням надати копію всіх поштових повідомлень.

Детальніше...
 
Євген Коновалець мав литовський паспорт PDF Друк E-mail
Вівторок, 21 червня 2011 23:31

У Сеймі Литовської Республіки відбулась Міжнародна конференція на тему: "Євген Коновалець - громадянин Литви, патріот України. 120 років від дня народження".
Про це УНІАН повідомили у Центрі досліджень визвольного руху.

Детальніше...
 
Під час другої світової війни найбільше постраждала Україна PDF Друк E-mail
Вівторок, 21 червня 2011 23:24

Ще з радянських часів у нашій свідомості існують певні стереотипи щодо Другої світової війни. Зокрема, що в цій  загинуло 20 мільйонів людей - громадян колишнього СРСР. Або що основний тягар війни виніс на собі російський народ. Нарешті, що найбільше втрат серед інших народів зазнали євреї.
Спробуємо подивитися на все це з іншої точки зору. І допоможе нам у цьому уродженець Львівщини, професор Сорбонського університету Володимир Косик. Ще 1986 року в Парижі з’явилась його книга "Націонал-соціалістична Німеччина й Україна”. 1993 року її переклали українською й видали під назвою "Україна і Німеччина у Другій світовій війні”.

Детальніше...
 
Студенти обіцяють гарячу осінь, якщо приймуть закон Табачника PDF Друк E-mail
Вівторок, 21 червня 2011 23:05

Сьогодні під Кабміном студенти знову протестували, закликаючи урядовців не приймати міністерський законопроект «Про вищу освіту» як антидемократичний і вимагаючи відставки “головного освітянина” Дмитра Табачника. Цього разу прес-конференцію в рамках кампанії «Проти деградації освіти» провели  у формі театралізованого дійства.

Хлопець у костюмі клоуна уособлював міністра освіти Табачника. Коли він зачитував нібито “прогресивні” статті власного законопроекту, його “свита” в шапках “Арлекін” пускала мильні бульбашки як символ пустих обіцянок і оманливих ідей.

Студенти в свою чергу доводили, що законопроект зовсім не передбачає рівного доступу до освіти, не прирівнює диплом спеціаліста до диплому магістра; не вводить європейських рівнів освіти, що забезпечить спрощення стажування за кордоном; не передбачає незмінну плату протягом усього терміну навчання для студентів-контрактників; не гарантує державою стипендії на рівні прожиткового мінімуму і т. д.

Детальніше...
 
ФСБ прогавила загибель провідних ядерників РФ PDF Друк E-mail
Вівторок, 21 червня 2011 22:09

За повідомленням інформаційного агентства «Форум.мск» в матеріалі «ФСБ прогавила загибель керівництва провідного КБ «Росатома», в  авіакатастрофі в Петрозаводську загтнуло практично все керівництво ОКБ «Гідропрес», що входить до  стратегічного оборонного підприємства «Росатом».

У числі загиблих — директор — генеральний конструктор ОКБ «Гідропрес» Сергій Рижов, заступник директора — головний конструктор Генадій Банюк, головний конструктор — начальник відділення Микола Трунов.

Детальніше...
 
22 червня буде пряма відеотрансляція з пагорба Слави у Львові PDF Друк E-mail
Вівторок, 21 червня 2011 18:37

22 червня з пагорба Слави у Львові, де екстремістськими організаціями заплановано низку антиукраїнських провокацій, буде вестися пряма відеотрансляція.
Дивитися трансляцію можна буде на каналі Громадянського руху "Відсіч":

http://www.ustream.tv/channel/vidsich-channel

Вона розпочнеться о 8:30 ранку. Увага: в відеотрансляції можливі технічні перерви.
Нагадуємо, у Львові проводиться масштабна громадянська кампанія, що закликає 22 червня вшановувати пам'ять без агресії і чинити опір провокаціям без насильства.

 
9 травня, 22 червня: ЯКЩО ПРОВОКУЮТЬ, ЗНАЧИТЬ, КОМУСЬ ЦЕ ПОТРІБНО!? PDF Друк E-mail
Понеділок, 20 червня 2011 17:35

Події 9 травня у Львові засвідчили, що антиукраїнські сили замислили роздробити Україну руками самих же українців.
Зрозуміло, що навіть не задля вшанування радянського минулого і його символів їхали червонопрапорні провокатори до Львова. Їм потрібна була картинка з озлобленими націоналістами, яких показують тепер усьому світу, а головне – українцям на Сході. Їм треба показати Львів і галичан як осердя нацизму, як потенційну загрозу для всіх українців.

По-перше, це вже випробуваний спосіб розколювання народу – поділений народ ніколи не буде успішним і неодмінно стане легкою здобиччю для неситих сусідів.
По-друге, саме тому українофобам вигідні максимально жорстокі сутички у Львові, щоби показати загрозу, яку несуть собою українські сили.

Детальніше...
 
Прес-конференція: Студенти проти деградації освіти PDF Друк E-mail
Понеділок, 20 червня 2011 17:13

В рамках кампанії «Проти деградації освіти» у вівторок, 21 червня, під стінами Кабінету Міністрів України (вул. Грушевського, 12/2) відбудеться студентська прес-конференція.
Студенти виступають проти дій Табачника, спрямованих на знищення української освіти, та закликатимуть урядовців не приймати до розгляду його законопроект «Про вищу освіту» як антидемократичний і такий, що заперечує заяви Президента.

Детальніше...
 
Операція «Самоокупація» PDF Друк E-mail
Неділя, 19 червня 2011 07:24

Днями зустрічався з групою сільських голів. Говорили про місцевий економічний розвиток, створення нових робочих місць у селі, залучення інвестора, як правило – дрібного, місцевого.
Вони кажуть мені: «Ми - за! Двома руками. Знаємо людей, які хотіли б почати у нас справу, корисну і їм, і людям. Але...»

Детальніше...
 
Німий крик Мінська, або Революція в соцмережі PDF Друк E-mail
Неділя, 19 червня 2011 06:57

Розмова між двома майстрами в перукарні... «Ти підеш на мітинг протесту 3 липня в Мінську?» — «Не знаю, навряд чи, у мене ж діти, я боюся». — «І я боюся, але якщо так усі думатимуть, нічого в Білорусі не зміниться. Може, підемо? Я анонс в Інтернеті прочитала». — «Я подумаю, поговорю з чоловіком». Мене шокувало почуте. Вперше я стала свідком такої розмови на обивательському рівні.

Другим відкриттям тижня стали нові технології організації мітингів. Радянський Мінськ раптом став заражатися протестною бацилою в соціальних мережах. У вівторок Інтернет вибухнув роликом під назвою «Революція в соціальних мережах».

Детальніше...
 
Смерті в міліції. Статистика за 2011 рік PDF Друк E-mail
П'ятниця, 17 червня 2011 13:04

«Кожна людина має невід'ємне право на життя. Обов'язок держави - захищати життя людини. Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню» - саме так статті 27 та 28 Конституції України встановлюють відповідальність держави за збереження життя і здоров’я своїх громадян. Ці норми стосуються кожного, в тому числі і тих людей, які за різних обставин опинились під контролем міліції і саме міліція, як державна інституція, зобов’язана гарантувати неухильне виконання цього обов’язку держави перед нами.

Детальніше...
 
Житловий кодекс ще не прийнятий, а проти нього вже протестують PDF Друк E-mail
Четвер, 16 червня 2011 21:02

"На мою думку, депутати злякалися - вони не очікували побачити під комітетом такий натовп", - каже адвокат Тетяна Монтян.

Окрім переляку народних обранців, протестувальники отримали ще й інший результат.

Зокрема, члени комітету не стали розглядати одіозний проект Житлового кодексу. Натомість, вони розглядали більш притомний законопроект 8474 про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Протестувальники обіцяють пильно стежити за подальшою діяльністю Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. Якщо депутати ще раз спробують розглянути проект ЖК - акції протесту не забаряться. Тільки вони вже будуть значно більш масовими.

Детальніше...
 
Безстроковий протест: підприємці «Привокзального» проти свавільних дій адміністрації ринку PDF Друк E-mail
Середа, 15 червня 2011 19:00

В четвер, 16 червня, о 9.30 відбудеться пікетування сесії Львівської міської ради підприємцями ринку «Привокзальний».
Підприємці не відступаються від своєї головної вимоги -  скасування незаконно оформленого права власності на торгові павільйони для адміністрації ринку (ТзОВ “Привокзальний ринок”). Більше того, вони наполягають на притягненні адміністрації ринку до кримінальної відповідальності, яка в незаконний спосіб,  шахрайськими оборудками заволоділа їхнім майном.

Детальніше...
 
СБУ допитає 16 осіб у "справі істориків" PDF Друк E-mail
Середа, 15 червня 2011 11:43

Служба безпеки України вирішила допитати за роботу з історичними документами ще 16 осіб — усіх працівників Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького».

Служба безпеки України знову взялася за істориків — згідно з окремим дорученням Головного слідчого управління, слідчий відділ управління СБУ у Львівській області викликає на допит усіх працівників Національного музею «Тюрма на Лонцького». Це 16 осіб.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>