Український національний збір
Триває безстроковий протест підприємців ринку «Привокзальний» PDF Друк E-mail
Четвер, 19 травня 2011 00:13

В четвер, 19 травня, о 9.30 розпочнеться пікетування сесії Львівської міської ради підприємцями ринку «Привокзальний». Це вже 2-й етап безстрокового протесту, головною вимогою якого є скасування незаконно оформленого права власності на торгові павільйони для адміністрації ринку (ТзОВ “Привокзальний ринок”).

Детальніше...
 
"Швидкий" аналіз останнього варіанту проекту Закону "Про вищу освіту" PDF Друк E-mail
Середа, 18 травня 2011 14:38

Пропонуємо Вашій увазі "швидкий" аналіз останнього варіанту проекту Закону "Про вищу освіту" Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (МОНМС), який був озвучений сьогодні під час прес-конференції у Києві в парку ім.Т.Шевченка представниками Незалежної студентської профспілки "Пряма Дія", ВМГО "Українська Асоціація Студентського Самоврядування" (УАСС), Громадянського руху "Відсіч", ініціативної групи викладачів Києво-Могилянської академії та ВМГО "Фундація Регіональних Ініціатив" (ФРІ).

"Нагадуємо, що 13.05.2011 Антон Делікатний, представник студентських та молодіжних організацій, які протестами й перемовинами домоглися відкликання законопроекту "Про вищу освіту" N7486-1, вийшов зі складу експертної робочої групи МОНМС з доопрацювання міністерського проекту, оскільки в редакції проекту від 12.05.2011 були проігноровані геть усі вимоги молоді.

Детальніше...
 
За новим законопроектом МОН затягує викладачів у кабалу PDF Друк E-mail
Середа, 18 травня 2011 09:52

Знявши чинне обмеження навчального навантаження у 720 і 900 годин для педагогічних і науково-педагогічних працівників, уряд зможе необмежено збільшувати і без того кабальне навантаження на викладачів. Як повідомляє кореспондент УНІАН, про це сьогодні журналістам заявила викладач Києво-Могилянської академії, експерт з освітніх реформ Інна Совсун. За її словами, в оновленому варіанті законопроекту "Про вищу освіту" міністерство фактично дає собі дозвіл підвищувати і корегувати навантаження на свій розсуд.

Детальніше...
 
Ти на акції протесту PDF Друк E-mail
Вівторок, 17 травня 2011 00:46

«Страшно, коли влада вважає народ своїми рабами, але ще страшніше, коли народ з цим згоден». Це не про нас. Події, які останнім часом відбуваються в Україні, свідчать – настрої протесту в суспільстві невпинно посилюються, і це нормальна реакція кожної людини на нереалізовані надії і невиконані обіцянки влади. Певний час ми ще сподівались на зміни і чекали: хтось анонсованого можновладцями торжества права, дехто впровадження європейських цінностей, а більшість – того самого розрекламованого покращення життя вже сьогодні. Не судилося – чиновники, звично відмахнувшись від проблем народу, заклопотано зайнялися підвищенням своїх власних статків, роздратовано порадивши нам затягнути пояси, взяти у руки лопати та самим годувати свої родини. Проте, така «реформа» не влаштовує тих багатьох, хто замислився над простим питанням: «Лопата – це, без сумніву, добре, але навіщо тоді нам утримувати весь цей чиновницький бюрократичний апарат?». Рівень невдоволення в Україні зростає, і яких форм воно набуде, спрогнозувати неважко – соціальний вибух, непокора і відмова співпрацювати з аморальною владою.

Детальніше...
 
Провокація 9 травня в світлі проекту «Розкол України» PDF Друк E-mail
Вівторок, 17 травня 2011 00:20

Львівські події стали потужним імпульсом для антиукраїнської істерії... У проекті задіяний весь ланцюжок: кремлівські технологи - Банкова - Верховна Рада - Марков з Тягнибоком...

Коли-небудь хитрий підручник для вузьких фахівців з «конструювання настроїв» і «моделювання ситуацій» опише святкування 9 травня 2011 року в Львові як наочне і успішне застосування такої конструкції і моделювання. Ми вирішили не чекати, коли мине час і з`явиться такий підручник, а поділитися своїми спостереженнями і знаннями вже сьогодні. Журналісти через свою професію дивляться, читають і слухають інформацію професійно. Багато непомітних навіть обізнаному читачу і глядачу речі ми здатні зчитувати через досвід і занурення в професію. Тому ми хочемо, щоб люди, які не зв`язали в логічний ланцюг подій до і після 9 травня, змогли разом з нами зробити це і побачити цілісну картину. А саме: з яким цинізмом, за якою чітко продуманою схемою три політтехнологічні сервіси влади розколюють Україну.

Детальніше...
 
Не Вір, не Бійся, не Проси (9 травня, як точка неповернення?) PDF Друк E-mail
Понеділок, 16 травня 2011 23:49

Україна повільно, але впевнено перетворюється з суверенної національної держави на незрозуміле територіальне утворення з посадником - «положенцем» на чолі, губернаторами — «смотрящими», купкою клептократів — «чесних фраєрів» та безмовною сірою масою батраків -«мужиків». Це я, про всяк випадок, для простоти сприйняття — як кому зрозуміліше. На таку собі Оруеллівську «Скотоферму», зразку «1984»-го.

Народонаселення поволі перетворюється, як надзвичайно влучно охарактеризував герой одного, ну дуже, популярного серіалу — Дукаліс, на «дволиких анусів». Все! Чому? А тому, що спостерігає за цією руйнацією з цинічною байдужістю, а то й сподіванням що-небудь перехопити при нагоді.

Детальніше...
 
«Ніч музеїв» у Тюрмі на Лонцького. Програма заходів PDF Друк E-mail
Понеділок, 16 травня 2011 23:31

Програма заходів до міжнародної акції «Ніч музеїв» у Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького»
Середа, 18 травня 2011 року
18:00 — 24:00

Відкриття «Ночі музеїв»
18:00 — 19:30, двір Національного музею «Тюрма на Лонцького»

Молитва, покладання квітів, запалення лампад перед хрестом

Слово представників влади та громадськості, адміністрації та Наглядової ради музею

Солоспів Софії Федини

Виступ тріо бандуристок Львівського державного музичного училища ім. С. Людкевича під керівництвом Наталії Якимець

Детальніше...
 
Студентство знову готується до протестів: міністерство не виконало власних обіцянок! PDF Друк E-mail
Понеділок, 16 травня 2011 10:58

У вівторок, 17 травня, о 13.00 біля пам'ятника Тарасові Шевченку у Києві відбудеться прес-конференція організаторів студентських протестів, під час якої буде оголошено про подальші акції протесту.

Чергова серія студентських протестів викликана ігноруванням студентських вимог під час доопрацювання міністерського законопроекту у рамках спеціально створеної робочої групи у рамках МОНМС. 13 травня представник студентських та молодіжних організацій вийшов з цієї експертної робочої групи. Причина виходу в тому, що в остаточному тексті проекту, презентованому Міністерством, не враховані жодні вимоги молоді.

"До остаточного тексту не увійшли усі 9 пропозицій до міністерського проекту Закону, підготовлені студентськими та молодіжними організаціями, які  нещодавно влаштовували масові акції протесту, - розповідає екс-член робочої групи МОНМС Антон Делікатний. - "Зокрема, Міністерство включило у текст проекту можливість збільшення плати за навчання студентів-контрактників у будь-який час і на будь-яку суму."

Детальніше...
 
Реінкарнація страху PDF Друк E-mail
Понеділок, 16 травня 2011 02:23

Людина, кажуть, може витримати все і ще трішки. Це називають здатністю терпіти, терплячістю. Голуби злітають над майданами, де майбутні диктатори, деспоти або просто осяяні сліпою блискавою слави кретини вкотре клянуться в любові до тих, хто готовий терпіти все, і ще трішки. І терплять. У чому полягає цей феномен терплячості? Де шукати причин феноменального явища, коли терпіти несила, але й змінити щось, щоб не терпіти – теж несила?

Детальніше...
 
Українські історики: Голодомор був спланованою акцією проти ймовірних повстанців PDF Друк E-mail
Неділя, 15 травня 2011 19:28

У столиці України презентували видання «Народна війна». Як зазначає автор-упорядник книги Роман Круцик, у ній вперше вивели статистику кількості збройних повстань на українських теренах у 1917–1932 роках. Це, на думку автора, зовсім в іншому світлі показує і концепцію «братньої любові народів» СРСР, і передумови Голодомору 30-х років. Видання фактично є путівником по музейній експозиції, присвяченій антибільшовицькій боротьбі у згаданий період, однак воно також містить і не включені до виставки документи.
І виставка «Народна війна», і однойменна книга стали результатом роботи науковців в архівах служби безпеки 18 областей України. Дослідження охоплює період від 1917 до 1932 року.

Детальніше...
 
Кілька запитань до Патріарха Кіріла (Гундяєва) PDF Друк E-mail
Неділя, 15 травня 2011 00:02

В мій Харків приїжджав Патріарх РПЦ, було кілька питань, на які він так і не зміг відповісти:

1.Біблія каже, що дерево впізнаєте по плодам його, то чи можна вважати РПЦ – плодом, а  НКВД - деревом, яке у 1943році (Сталін, Бєрія, кап.Карпов) заново породило Вашу церкву?

2.Чи покається Ваша церква, за співпрацю з комуно-фашистським режимом?  Чи вся влада від Бога, то з Нього і питайте?

3.Буде каяття за руйнацію Української Греко-Католицької  та Української Автокефальної Православної церков. І чи будете з ними в мирі?

Детальніше...
 
Хто відповість за сплюндровану пам’ять про справжніх націоналістів? PDF Друк E-mail
Субота, 14 травня 2011 09:17

Моя найдорожча у світі Людина —Марія Радович, ніколи не носила зірочки, піонерського галстука, комсомольського значка і партійного квитка. Вона ніколи не плюндрувала могил, не зважаючи на те, що в них спочивали ті, що стріляли в неї та її близьких, чиї руки катували в 1941 її братів, сусідів, хто бив її нагайкою по голові, залишивши на все життя величезну гематому.

Я ніколи не чула від неї: «бля…» та інших висловів, яких можна навчитись лише в тюрмі чи на засланні, хоча Вона була й там і тому не писала кандидатських та не захищала докторських.  Моя рідна дорога Людина Марія Радович була націоналісткою, але не свободівкою…

Детальніше...
 
Міносвіти таки “кинуло” студентів! Днями молодь оголосить дату масових протестів PDF Друк E-mail
П'ятниця, 13 травня 2011 16:34

Сьогодні представник студентських та молодіжних організацій вийшов з експертної робочої групи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (МОНМС), яка займається доопрацюванням міністерського варіанту проекту Закону “Про вищу освіту”. Причина – в остаточному тексті проекту, презентованому Міністерством, проігноровані геть усі вимоги молоді.

Детальніше...
 
Звернення Громадянського руху «Відсіч» до можновладців: Коли ви нарешті припините брехати людям? PDF Друк E-mail
П'ятниця, 13 травня 2011 10:44

Вже майже два десятиліття Україна є незалежною державою. І всі ці роки в нашому календарі існує дата 9 травня як День перемоги над німецько-фашистськими загарбниками. Цю дату на офіційному державному рівні відзначали і при Президенті Кравчуку, і при Президенті Кучмі, і при Президенті Ющенку. І ніколи відзначення 9 травня не викликало суттєвих конфліктів між людьми та напруги в державі. Лише після приходу до влади Президента Януковича ось вже другий рік поспіль 9 травня перетворюється на День конфлікту замість Дня вшанування загиблих у тій страшній війні.

У 2010-му ви запросили до участі у спільному параді на центральній вулиці столиці України російських та білоруських військових. Ваша брехня про нібито спільну пам’ять не витримує ніякої критики, адже ви, волаючи про спільну перемогу всіх народів СРСР, запросивши до Києва представників лише 2 з 15 колишніх союзних республік Радянського Союзу, у своєму виборі керувалися виключно етнічними – східнослов’янськими – ознаками, уподобившись в цьому Гітлеру, який також ділив світ на арійські (германські) та неарійські народи.

Детальніше...
 
Степан Бандера: До проблеми політичної консолідації PDF Друк E-mail
Вівторок, 10 травня 2011 08:05

Ця стаття Степана Бандери, за підписом С. А. Сірий, була надрукована у місячному журналі «Визвольна Політика» (Лондон, рік вид. І, чч. 4-5, червень-липень 1946 р.). Один рік після другої світової війни, коли увага загалу української еміґрації була звернена на зовнішньо-політичні події і справи, чи на дальшу долю «ді-пістів» у таборах утікачів, автор статті закликає до політичного об'єднання всіх українських творчих сил на чужині, добачаючи в них поважний фактор допомоги для воюючої Батьківщини. Об'єднати ті всі сили, сконсолідувати їх в одну цілість, без затрати їхньої окремішньої специфіки – це було, за словами Степана Бандери, найважливіше завдання. Ця проблема займала його від 1945 р. Тому до питання політичної консолідації він повертався у своїх статтях і листах протягом років. (Дивись: «Слово до Українських Націоналістів-Революціонерів за кордоном» з 1948 р., «За завершену політичну структуру» з 1958 р., «Інтерв'ю для радіостанції В. Шарвана в Боффало, США» в 1959 р., а теж листи до Ґенка з 15. 12. 1945, до «Креза» з 16. 8. 1947 і до «Настаса» з 11. 1. 1948 р.). Крім того виїмки статті «До проблеми політичної консолідації були поміщені у «Повідомленнях Проводу» ч. 2 за серпень 1946 р.

Детальніше...
 
Ніхто не забутий у молитві пам`яті жертв Другої світової війни PDF Друк E-mail
Субота, 07 травня 2011 12:56

У неділю, 8 травня, о 15.00 біля пам`ятника Тарасові Шевченку у Львові розпочнеться Екуменічна Молитва пам`яті жертв Другої світової війни.
Організатори: Громадське патріотичне об’єднання "Українська справа", Громадське об’єднання "Християнська Україна", Громадянський рух "Відсіч", ЛО ТУСК "Обнова", МХГО "Посвіта", інші християнські та патріотичні організації Львівщини.

 
Сталін = Гітлер PDF Друк E-mail
Субота, 07 травня 2011 12:46

Детальніше...
 
Червоні прапори обійдуться місцевим бюджетам України не менш як у 30 млн. грн. PDF Друк E-mail
Четвер, 05 травня 2011 21:57

Активісти Громадянського руху „Відсіч” підрахували, у яку мінімальну суму обійдеться місцевим бюджетам України прийняття Верховною Радою Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років” (щодо порядку офіційного використання копій прапора перемоги)”, який вимагає вивішування Прапора Перемоги поряд з Державним прапором України.

Детальніше...
 
5 травня о 10.00 Громадянський рух "Відсіч" пікетуватиме суд з вимогою заборонити "червонопрапорний" марш у Львові PDF Друк E-mail
Середа, 04 травня 2011 23:34

Увага! Повідомлення у ЗМІ про заборону маршу стосуються лише окремих заявок на акцію, насправді їх подано значно більше, і завтра відбудеться суд щодо всіх поданих заявок на червонопрапорний марш.

Позови ВО "Свободи" і "Фронту змін" не охоплюють всіх повідомлень про червонопрапорний марш, лише Львівська міськрада подала до суду на заборону усіх акцій з червоним прапором, і цей суд відбудеться завтра.

Прийди на пікетування і вимагай заборонити червонопрапорний марш у Львові в четвер 5 травня о 10:00 під судом по вул. Чоловського, 2.

Львів завжди радий гостям з усіх куточків світу, але таких відвідувачів нам не треба. 9 травня до нас збираються непрохані гості: антиукраїнські шовіністичні організації «Русскоє єдінство», «Дозор» та «Родіна». Їх не цікавлять архітектурні ансамблі та дружні посиденьки за кавою – вони хочуть провести "Марш перемоги" під прапорами тоталітарної держави, яка давно відійшла в минуле.

Детальніше...
 
Акція протесту підприємців ринку “Привокзальний” проти незаконної приватизації PDF Друк E-mail
Середа, 04 травня 2011 17:57

У п'ятницю 6 травня підприємці львівського ринку “Привокзальний” розпочинають безстроковий протест, головною вимогою якого є скасування незаконно оформленого права власності на торгові павільйони для адміністрації ринку (ТзОВ “Привокзальний ринок”).
Фактично, адміністрація ринку рейдерським способом, незаконною приватизацією захоплює нежитлові приміщення збудовані підприємцями за їхні власні кошти.

Детальніше...
 
Незнищенний дух Галичини PDF Друк E-mail
Середа, 04 травня 2011 06:53

Протягом цього року різко посилилися нападки на Галичину, на галицьких українців, їх історію, поведінку в політикумі та інше. Замовні пророки  від історії, філософії та політології, недовчені і продажні журналісти, нашвидкуруч зліплені політики, політичні маргінали, вічно вчорашні борці за «дєло правое», а разом з ними галицькі хруні – посилили організований натиск на Галичину, застосовуючи найбрудніші епітети щодо її синів та дочок. До сонму цих галанівських нащадків і майстрів провокацій та оббріхування приєднуються також апологети «спільної колиски», адепти «слов’янської єдності», що знову почали вирячувати культуртрегерську місію щодо українців і до галичан, зокрема. Це зі сходу.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>