Український національний збір
Покаяння частковим не буває PDF Друк E-mail
Вівторок, 03 травня 2011 21:56

Усі ми родом із дитинства. Це найкраща пора в житті людини. Найяскравіші наші відчуття та пам’ятні події – саме там. Тому не випадково, що характер людини та її світогляд формуються в дитинстві. Лише одиницям вдається у своєму подальшому житті змінити їх на інші, і це дається дуже непросто, тому й досяжне лише для обраних.

Добре пам’ятаю, як на уроці історії в радянській школі вчителька розповідала нам про Катинь. Про те, як підступні німці, розстрілявши там 20 тисяч військовополонених польських офіцерів, потім витягли з їхніх тіл свої кулі, на їхнє місце засунули радянські та покликали експертів міжнародного Червоного Хреста для засвідчення злочинів комуністів.

Детальніше...
 
Українська дилема: діаспора з проводом чи без нього? PDF Друк E-mail
Понеділок, 02 травня 2011 23:05

Питання провідництва діаспори неодноразово порушувалося в редакційних статтях еПОШТИ, де пропонувалося конструктивне вирішення наболілих проблем, передовсім у контексті нинішньої політичної ситуації в Україні. Жодної реакції з боку провідництва, коли не брати до уваги пресову конференцію та зустріч з громадськістю, яку не так давно зорганізовав Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій. Але про один із цих заходів дещо згодом.

Детальніше...
 
Влада, що використовує наклепи і залякування PDF Друк E-mail
Неділя, 01 травня 2011 18:37

Членські організації СОГ «Трудового Руху «Солідарність» протягом багатьох років, час від часу своїми діями спрямованими насамперед проти корумпованих чиновників, підривають усталене болото брехні і вседозволеності на Луганщині.

Детальніше...
 
Вчені визнали Першотравень святом Сатани PDF Друк E-mail
Неділя, 01 травня 2011 17:53

Насправді 1 травня стало святом завдяки прихильникам оккультних наук. Саме у цей день вночі збирається основна нечисть.

Свято 1 травня, за традиційно прийнятою версією, сягає корінням у 1886 рік, коли робітники у Чикаго оголосили страйк, вимагаючи 8-годинного робочого дня.

Закінчилося все сутичками з поліцією, шестеро людей загинули. Потім Паризький конгрес II Інтернаціоналу назвав день 1 травня Міжнародним днем ??солідарності трудящих.

Детальніше...
 
Громадяни, народ український чи виборці? PDF Друк E-mail
Неділя, 01 травня 2011 16:09

Звертали увагу як говорять про власний народ наші політики? До нас звертаються "Український народе", як ми відразу комфортно себе почуваємо після цих слів... А між собою... "Наші виборці..."...

Ви хочете бути виборцем? Людиною, яка потрібна політику раз на п'ять років, чи скільки там... Крім того політики не представляють всіх виборців України без виключення. Ні, ви що, це ж такий масштаб... Їх цікавлять виключно їхні виборці... Простіше кажучи, вони відстоюють навіть не вланих виборців, це ширма не більше, а власні ідеї, за котрі ці виборці проголосували на виборах, а потім впираються в диспутах, як барани, кожен в свою ідею, забуваючи, що одна з характеристик ПОЛІТИКА вміння слухати співрозмовника і пошук компромісу, точки дотику... А потім ще заявлятимуть одне одному: "Це ви розриваєте Україну...". В самого заявника в такому випадку німб на голові? Яка мама така сама. "В чужом глазу соринку видим. В своём бревна не разглядим."

Детальніше...
 
Українці - не італійці PDF Друк E-mail
Неділя, 01 травня 2011 07:15

Київський професор, доктор політичних наук Валерій Бебик сміливо стверджує, що римська цивілізація отримала арійський спадок від Трої та Еллади (мається на увазі - культуру землеробства, скотарства, географічні назви, релігійно-міфологічну систему) завдяки пелазгам - народу, що населяв Грецію і вважався вихід­цем з території нинішньої України. Таким чином, є підстави говорити, що українські міста Ромен, Ромодан, Киверці, Тивров, річки Ромен, Сула, Тивр не тільки знайшли своє друге життя на італійському півос­трові, але й дали Римській імперії політичну еліту - царів (Енея, Ромула, Тиберія, Сулу та ін.)

Детальніше...
 
Соціокультурна роль українського перекладу PDF Друк E-mail
Субота, 30 квітня 2011 12:25

Із виступу на ІІІ академічній дискусії «Націєтворча місія перекладу» проекту Інституту філології Київського національного університету імені Шевченка та фонду «Європа XXI» – «Українська гуманітаристика. Діалог культур між Сходом і Заходом».

Коли я читаю лекції на цю тему своїм студентам, я часто запитую на початку: «Що власне забороняв Емський акт імператора Олександра ІІ від 1876 року?». Найчастіше відповідають: українську мову. Я кажу: «Е, ні».

У публічному вжитку мова була заборонена і до того – у війську, судочинстві, в усіх інституціях. Але за чаркою можна було вільно нею користуватися і по тому. Більше того, дозволялася навіть оригінальна література «на малорусском наречии». Щоправда, з дотриманням загальноросійського правопису і з ускладненою цензурною процедурою: в кожному випадку треба було питати дозволу в головному управлінні у справах друку в Петербурзі, а не в місцевого цензора.

Детальніше...
 
Земельне питання PDF Друк E-mail
Субота, 30 квітня 2011 11:01

Порадувала нас генеральний директор Центру аграрних реформ, професор Любов Молдаван своїм баченням земельного питання. Iнтерв’ю у неї взяла Лана Самохвалова ( «А тепер візьмуться за землю», Персонал плюс, №?5?6, 2011). Державне агентство аграрних ресурсів оприлюднило 24 січня законопроект «Про ринок землі». Професор Л.?Молдаван аналізує його і дає свої критичні зауваження. Зупинимося лише на одному аспекті цього законопроекту – хто зможе купити землю? Згідно із законопроектом таке право матимуть «громадяни України і юридичні особи». Є велика ймовірність того, що цим правом скористаються наші грошові мішки, а через підставних осіб – і чужоземці.

Детальніше...
 
За перші три місяці 2011 року в міліції померли 15 людей PDF Друк E-mail
Субота, 30 квітня 2011 09:53

Правозахисники звернули увагу на небезпечну тенденцію: щомісяця в установах МВС гине в середньому 5 людей на місяць.

За перші неповні три місяці 2011 року зафіксовано уже 15 випадків смерті людей у відділках міліції. Причому йдеться лише про інформацію, яка, за словами правозахисників, "потрапила до публічної сфери".

Детальніше...
 
Боронімо свою історію! PDF Друк E-mail
П'ятниця, 29 квітня 2011 15:42

Примирення між українцями та поляками можливе тільки через серце, душу та розум. Іншої альтернативи нема. І не буде! Взаємозвинувачення ведуть до посилення конфронтації, яка може опанувати чергове молоде покоління, як українців так і поляків. Мусимо йти єдиним шляхом до спільної мети, тобто до взаємопорозуміння.

Детальніше...
 
Чи допоможе світовий рекорд нейрохірургу достукатися до влади? PDF Друк E-mail
П'ятниця, 29 квітня 2011 00:31

Вчений, якого стоячи вітав медичний конгрес в Парижі, в Україні змушений привертати увагу влади, рекордами для «Книги Гіннеса»...

Вісім місяців підготовки та 2500 прочитаних книг з теорії шахів знадобилось українському рекордсменові для здобуття перемоги над програмою, яка не підкорилась провідним шахістам планети.

«Все кончено! Я сдаюсь. Может сегодня просто не мой день?» Цю фразу після півторагодинного поєдинку вперше від часу свого створення вивела на екран найсильніша і до вчорашнього дня непереможна комп’ютерна програма Rybka-4. А здолав її «простий» український лікар, який ніколи не займався шахами професійно. «Я не надаю грі жодного спортивного значення, – стверджує переможець. – Це все – науковий експеримент і шахи – лише інструмент для демонстрації методики запам’ятовування, яку ми підготували».

Детальніше...
 
Звернення батьківської громади ЗОШ № 15 м. Красний Луч PDF Друк E-mail
Середа, 27 квітня 2011 18:35

Батьківська гмарода ЗОШ No. 15 м. Красний Луч Луганської області  звертається до всіх ЗМІ , до  урядовців всіх рівнів , до всіх небайдужих громадян держави з надією бути почутими та зрозумілими.

Детальніше...
 
Про наслідки невиконання Ультиматуму АвтоМайдану PDF Друк E-mail
Середа, 27 квітня 2011 18:24

25 квітня вийшов термін Ультиматуму, який учасники АвтоМайдану пред’явили органам державної влади. Крім намагання по закінченні АвтоМайдану організувати переговори у непрозорий закулісний спосіб, що ми вважаємо для себе неприйнятним, жодних серйозних спроб щодо реалізації вимог Ультиматуму органи влади не вчинили.
АвтоМайдан вперше за багато років став акцією єднання усіх сфер українського суспільства, усіх регіонів України. Жодну з його вимог не виконано.

Детальніше...
 
Сарана, яка пожирає все PDF Друк E-mail
Вівторок, 26 квітня 2011 08:32

У межах своєї робочої поїздки міністр палива та енергетики Бойко Ю.А. 22.04.11г. відвідав Луганську область.

Міністр побував на нетипових об'єктах вуглевидобутку, тепер так вони називають злодійські копанки, а після провів робочу нараду з керівниками підприємств вугільної промисловості Луганської області, представниками облдержадміністрації та профспілками.

Відразу зазначу, що нарада мала чомусь закритий характер, напевно тому Конфедерація профспілок Луганської області запрошена не була і мені разом з головою КСПЛО Козюбердою М.І. довелося прориватися туди з боєм.

Детальніше...
 
Незасвоєні уроки Чорнобиля і Фукусіми PDF Друк E-mail
Понеділок, 25 квітня 2011 10:45

Людина не важлива, головне - прибуток? Коли рішення приймаються, виходячи лише з економічних міркувань, втрати можуть бути колосальними. Це наочно демонструє приклад Чорнобиля, пише поет і письменник з Нью-Мексико Генрі Шукман у статті для американського видання The Los Angeles Times.

Детальніше...
 
Перетасування в Кабміні: Азарова поки не чіпатимуть, полетить голова Табачника PDF Друк E-mail
Понеділок, 25 квітня 2011 10:19

Відставка міністра освіти Дмитра Табачника вже найближчим часом розглядається властями як тактичний хід для зняття частини незадоволеності українців. Відставка прем'єра Миколи Азарова відкладена до вищої точки кипіння в суспільстві.

Як повідомляє «ЛІГАБiзнесІнформ» з посиланням на «Дзеркало тижня. Україна», Президент Віктор Янукович міг оголосити про відставку Азарова ще 7 квітня в своєму посланні до парламенту. «Причому цього разу навіть сам Микола Янович (Азаров), схоже, був не проти. У будь-якому разі, попередив про грядущу відставку своє оточення. І навіть запасний аеродром підготував. Значно скромніша, до речі, посада голови Нацбанку, яку йому нібито обіцяли торік», - говориться в статті.

Детальніше...
 
ХРИСТОС ВОСКРЕС ! PDF Друк E-mail
П'ятниця, 22 квітня 2011 18:59
Олена Кульчицька, 30-ті роки минулого столітя
 
Боротьба з корупцією: досвід Сінгапуру і Грузії PDF Друк E-mail
П'ятниця, 22 квітня 2011 18:33

Корупцію часто порівнюють з багатоголовою гідрою. Не боротися з корупцією - означає підтримувати її. Ми на власні очі спостерігаємо, які руйнівні наслідки такої бездіяльності виникають у всіх сферах нашого життя. Тому проблема протидії цьому «внутрішньому ворогові» стоїть у нашій країні як ніколи гостро. То ж  досвід інших країн щодо опору корупції дасть нам змогу отримати необхідні знання.

Детальніше...
 
Парламент дав зелене світло героїзації гітлеризму PDF Друк E-mail
Четвер, 21 квітня 2011 19:19

Три десятиліття тому в столиці Швеції озброєний рецидивіст захопив заручників та добився визволення колишнього співкамерника. Протягом тижня вони відстрілювалися від поліції. Після того, як викрадачів нейтралізували газом, заручники виявилися вдячні не своїм визволителям, а злочинцям. Після відбуття терміну ув’язнення вони навіть почали товаришувати родинами.

Детальніше...
 
За вибух на ЧАЕС, виявляється, засудили зовсім не тих людей PDF Друк E-mail
Четвер, 21 квітня 2011 15:07

Керівництво ЦК КПРС написало дві правди про ЧАЕС: для себе і для громадян... Один зі справжніх винуватців трагедії наклав на себе руки... Що ж стало причиною вибуху?

26 квітня 1986 року світ дізнався про існування в Україні містечка Чорнобиль: коли несподівано скандинавські країни відчули на собі підвищену радіоактивність, американці на їхнє прохання розгорнули свої космічні супутники над тодішніх Радянським Союзом, визначили місце витоку радіації та домоглися від уряду СРСР конкретних пояснень, що саме трапилось.

Радянські громадяни були частково поінформовані про аварію на Чорнобильській атомній електростанції тільки через кілька діб: напівбрехню офіційно повідомила газета «Правда».

Детальніше...
 
Єфремову слід боятися не Сороса, а власного народу PDF Друк E-mail
Середа, 20 квітня 2011 23:01

Нервова реакція голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова з приводу чергового проголошення в українському інтернеті чергового Дня гніву надихає. Ні, не тому, що дає надію, нібито 14 травня в Україні розпочнеться революція, яка змінить чи то лише саму владу, чи то й суспільні стосунки. Бо саме цього пан Єфремов може не боятися і спати спокійно. Нічого епохального 14 травня не станеться. В кращому випадку відбудуться відносно чисельні, як на нинішній час (і непорівнянні за кількістю демонстрантів не те що з «Повстань, Україно!» часів Леоніда Кучми, яка слабшого за Януковича Кучму, до речі, не повалила, але й з протестами проти Податкового кодексу часів Віктора Януковича), мітинги в Києві та ще кільканадцяти містах. В гіршому – невеличкі акції лише у столиці та кількох обласних центрах.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>