Український національний збір
Степан Бандера: Значення широких мас та їх охоплення PDF Друк E-mail
Середа, 20 квітня 2011 00:38


Наша внутрішньо-політична праця скерована на те, щоб дослівно охопити весь загал громадянства, щоб дійти до кожного українця, як причетного, так і непричетного до загального громадського життя, однаково – в рамцях того життя, чи поза ними, і незалежно від них.

Найважливіша справа – здобути безпосередній вплив, включити у нашу боротьбу найбільшу і найвартіснішу їх частину. Тому за об'єкт своєї політичної праці беремо всю народню масу.

Детальніше...
 
Регіонали та Затулін виступили у ролі піар-менеджерів «Свободи» PDF Друк E-mail
Вівторок, 19 квітня 2011 23:30

15 квітня, в Луганську пройшов Міжнародний круглий стіл "Расизм, ксенофобія і неонацизм в сучасному світі". Організаторами заходу виступили Луганська обласна рада та антифашистський форум України.

Серед гостей форуму — народні депутати  України Юрій Болдирєв, Вадим Колесніченко, Василь Надрага, Олег Царьов, Спиридон Кілінкаров, а також депутат Держдуми РФ Костянтин Затулін.
Луганськ, завдяки зусиллям голови обласної ради Голенко, давно вже став своєрідною Меккою  для так званих Антифашистських форумів. У цьому не  має нічого дивного, не тому, що Луганськ відомий своїми ксенофобськими уподобаннями , скоріше навпаки , а тому, що голова облради просто більше нічого не вміє робити. Рік його перебування на посаді голови ОДА відкинув Луганщину далеко назад у площині соціально - економічного розвитку регіону. Навіть наявність партійного квітка правлячої партії не допомогла врятуватися на посаді голови обласної державної адміністрації. Тому товариш Голенко взявся за те, що вміє - боротися з привидами та вітряками, вигадуючи міфічних ксенофобів та расистів на благословенній луганській землі, не дуже турбуючись тим, як страждає від цього загальний імідж луганського регіону.

Детальніше...
 
Діти і громадяни PDF Друк E-mail
Вівторок, 19 квітня 2011 00:04

Маю звичку ставити питання. Особливо, коли проблеми видно неозброєним оком, як оце в Україні. Питаю всіх, кого можу – дорослих і не зовсім, з вищою освітою і без неї, техніків і гуманітаріїв, інтелігентів і чорноробів… Зміст питання один і той самий – «Чому ви живете, так, як живете?» Відповіді відрізняються формою, розміром, експресією. Не відрізняються тільки одним – змістом. Зміст зводиться до одного: «Хтось винен». Хто – це вже як у читаній мною колись у журналі «Ї» статті: «…на першому місці – москалі, на другому – американці, на третьому – погода…». Приношу вибачення Авторові тої статті за власну пам'ять, яка не спромоглася запам’ятати його прізвища.

Детальніше...
 
Всеукраїнське вшанування Головного отамана Холодного Яру Василя Чучупаки та Чорних запорожців PDF Друк E-mail
Понеділок, 18 квітня 2011 11:03

У село Мельники Чигиринського району Черкаської області приїхало близько двох тисяч людей. Василя Чучупаку та його осавула Юрія Горліса-Горського вшановували не лише відомі політики, а й дослідники, письменники та представники різних українських громадський організацій. Біля Холодного Яру зібралось і українське козацтво.

До могили Чорних запорожців скликав ритмічний гуркіт тулумбаса (сучасні послідовники Чорних запорожців били дерев’яними палицями у спеціальний великий барабан).

Детальніше...
 
Корупція в українських університетах: подолати не можна залишити PDF Друк E-mail
Понеділок, 18 квітня 2011 10:41

Освітньою новиною минулого тижня стало оприлюднення результатів соціологічного моніторингу щодо хабарництва в українських університетах, проведеного Фондом “Демократичні ініціативи”. Опитування показало, що 36% українських студентів давали хабарі. Найбільш корумпованими спеціальностями виявились право, економіка та міжнародні відносини. Ці спеціальності, за зовсім не дивним збігом обставин, також є найпрестижнішими. Саме на ці факультети намагаються “прилаштувати” своїх дітей заможні і впливові батьки.

Детальніше...
 
Псевдоукраїнцям присвячено. Про наболіле..стосовно України і того, що відбувається з нами! PDF Друк E-mail
Неділя, 17 квітня 2011 16:59

Двадцять років…Ми двадцять років ходимо по землі, називаючи себе незалежними українцями. І, мабуть, коли б хтось, хто ніколи не вникав в життя нашої держави, прочитав про героїчне здобуття довгоочікуваної незалежності, то подумав би: «Оце нація. От всім би так. Разом стати і змінити своє життя». Так, змінити життя хотілося всім. А найбільше тим, хто щиро виборював незалежність, хто буквально падав на коліна, але не мав права скоритися, і вставав на свої закривавлені, збиті ноги, йшов далі, крок за кроком, спираючись на побратима.

Детальніше...
 
«Януковичі» нав’язують Україні парадигму Путіна PDF Друк E-mail
П'ятниця, 15 квітня 2011 19:33

Із приходом у 2010 році Віктора Януковича до влади закінчився демократичний цикл розвитку України і її було силовими методами переведено в зону безпосереднього російського впливу. Весь всій перший рік при владі «донецькі» займалися демонтажем системи, котра існувала за часів Віктора Ющенка, намагаючись видати це за зміцнення держави і наведення порядку. Вони змінили принципи дії політичної системи, перевівши її на авторитарні рейки, та зосередили у своїх руках всі важелі політичної і економічної влади.

Очевидно, що «януковичі» нав’язують Україні парадигму Путіна. Партію регіонів і «донецьких» це влаштовує, а от український народ зовсім ні. І через більше ніж рік із часу настання в Україні епохи Януковича вже можна робити не попередні, а цілком підставні висновки про можливості чинного режиму і зроблене ним.

Детальніше...
 
Оптимізація чисельності українців… вже сьогодні! PDF Друк E-mail
Четвер, 14 квітня 2011 23:58

Чимало гарних слів за останні два роки набуло різко негативного змісту.
До поняття «реформи» сформувалося ставлення як до стихійного лиха, яке неодмінно відбирає у людини дещо цінне, лишаючи натомість руїну.
Те ж саме стосується слівця «оптимізація», однокорінного з «оптимізмом». Воно мало б вказувати на поліпшення, пов’язане з обранням найкращого варіанту. Але в українських реаліях значення цього слова зовсім інше – «скорочення».

Детальніше...
 
Люди тікають від держави PDF Друк E-mail
Четвер, 14 квітня 2011 11:23

Тиск на доходи громадян призвів до того, що нині майже всі товари продаються і купуються в інтернет-магазинах без оподаткування. Оплата провадиться в доларах чи гривнях. Сплачуй, як побажаєш. Всі ці хитрощі спустошують бюджет.

Детальніше...
 
Звернення студентів Львова – учасників протестів проти деградації освіти – до всіх сущих України, кому ця освіта потрібна PDF Друк E-mail
Середа, 13 квітня 2011 23:14

З-поміж усіх створінь на планеті Земля, а може й у цілому Всесвіті, вид Людина Розумна єдиний опанував уміння, що підняло його на найвищий еволюційний щабель: уміння зберігати знання між поколіннями. Кожна наступна генерація так і залишалося б поколінням печерних людей, якби не механізм передачі знань та вмінь нащадкам, який ми називаємо освітою. Освіта — це фундамент цивілізації, якою ми її знаємо.

Ми, студенти та викладачі міста Львова, розуміємо, що Україна знаходиться на краю прірви. І глибина цієї прірви визначається не економічними чи політичними негараздами, а рівнем деградації української освіти.

Детальніше...
 
Вимоги студентського мітингу у Львові 13 квітня 2011 р. PDF Друк E-mail
Середа, 13 квітня 2011 23:07

Ми, студенти Львова, обурені невтручанням влади у самодіяльність Міністерства освіти, науки, молоді та спорту, щодо шкідливих змін у освіті, які відбулись за останній рік. Якість освіти падає, корупція зростає, новації Міністерства спричинили хаос як у середній, так і у вищій освіті. Авторитет національної освіти в країні різко знизився, авторитет українських вишів у світі надзвичайно практично відсутній. Все це відбувається на тлі недофінансування середньої освіти, нівелювання ЗНО, зменшення самоврядування ВНЗ, різкому скороченню держзамовлень, непередбачуване підвищення платні на контрактній формі, позбавлення рівних можливостей доступу до вищої освіти.

Детальніше...
 
Близько 4 тисяч студентів у Львові протестували проти деградації освіти PDF Друк E-mail
Середа, 13 квітня 2011 20:25

У середу, 13 квітня, студенти Львова провели масовий протест «Проти деградації освіти». Розпочали біля пам’ятника Іванові Франку мітингом, де вихованці львівських вишів малювали плакати, писали на стендах свої претензії та вимоги до Міністерства освіти, науки, молоді та спорту, а також робили репетицію протестного оркестру. Завдяки барабанам, пляшкам з камінцями, плеском в долоні та тупотінню ніг студенти здіймали галас, вибиваючи певний ритм та поєднували його з викрикуванням гасел.

Близько 12.45 студенти сформували колону та, несучи попереду банер «Ні деградації освіти», вирушили через центр міста до Львівської обласної державної адміністрації, щоб передати представникам влади свої вимоги. Там студентів не впустили під будівлю адміністрації, обгородили її турнікетами, вишикували групу ОМОНу та не давали проїхати автомобілю із звуковою апаратурою протестувальників.

Зрештою, звук встановили у парковій частині і до студентів вийшов голова управління освіти та науки ЛОДА Брегін Михайло. Він прийняв вимоги та пообіцяв розглянути їх.

Детальніше...
 
Заява Громадянського руху «Відсіч» PDF Друк E-mail
Вівторок, 12 квітня 2011 14:22

про цинічне використання назви руху в маніпулятивних технологіях провокаторів та небезпеку для інших громадських організацій, яких також можуть зловжити
Громадянський рух «Відсіч» спростовує інформацію про причетність до заходів, організованих т. зв. «Рухом чистих сердець». Більше того, намагання інформаційно прив’язати «Відсіч» до таких акцій є свідченням нечесності і фальшивості їх організаторів, а також маніпулятивного використання теми ювенальної юстиції та збереження сімейних цінностей з метою просування інших — провокаційних — ідей.

Детальніше...
 
Відбулась установча конференція Громадського руху «Вільний Простір» PDF Друк E-mail
Середа, 13 квітня 2011 00:06

Нарешті відбулась формалізація руху, який фактично існує ще з літа 2010 р. Ще в травні на Асамблеї  громадських організацій малого та середнього бізнесу України ставилось у порядок денний питання про створення руху «Вільний простір», але через брак часу не було достатньо розкрите. Потім були наради, практична робота і нарешті відбулись установчі збори у Вінниці, що є  символічно з огляду на те, що трохи більше року тому саме у Вінниці був даний старт і Асамблеї ГОМСБ України.

Детальніше...
 
Студентський протест проти деградації освіти PDF Друк E-mail
Понеділок, 11 квітня 2011 15:07

У середу, 13 квітня, студенти Львова проведуть масовий протест «Проти деградації освіти».
Об 11.30 біля пам’ятника Іванові Франку розпочнеться мітинг. Студенти Національного університету «Львівська політехніка» з 11.40 збиратимуться біля їдальні, а Національного лісотехнічного університету України – з 11.05 біля скляного корпусу, і колонами підходитимуть до Франка.

Близько 12:30 студенти колоною вирушать через центр міста до Львівської обласної державної адміністрації, щоб передати представникам влади свої вимоги.

Дана акція – частина всеукраїнської кампанії «Проти деградації освіти», спрямованої проти останньої редакції законопроекту «Про вищу освіту» зокрема та законотворчої політики Міністерства освіти і науки, молоді та спорту в цілому.

Організатори акції наголошують, що дії МОНМСу спрямовані на знищення вищої освіти в Україні. На їх думку, політика міністра Табачника призведе до того, що українська освіта стане таким собі забігом з перешкодами, які стають причиною пониження якості освіти і перетворять виші на осередки корупції, а не навчання. Ініціатори протесту вважають, що політика Міністерства освіти спрямована не на підвищення рівня знань студентів, а на комерціалізацію освіти.

 Організатор – Громадянський рух «Відсіч».

 
Громадянський рух "Відсіч" провів акцію протесту на авторинку й біля Кабміну PDF Друк E-mail
Понеділок, 11 квітня 2011 14:28

Сьогодні на столичному авторинку (бульвар Перова), який на минулому тижні став жертвою бандитського нападу з боку можновладців із застосуванням міліції та СБУ, активісти Громадянського руху "Відсіч" організували й провели акцію протесту "Остання сорочка", висловлюючи таким чином протест проти свавільного знесення робочих місць торговців.

Протестуючі принесли старі сорочки й почали з"єднувати їх між собою, символізуючи таким чином політику влади, яка забирає в торговців, що працюють самі на себе й створюють робочі місця, право на працю.

Після авторинку відсічани й торговці перемістилися до Кабміну, куди також приїхали підприємці з Фастова, чиї робочі місця також були піддані зачистці можновладцями, які, будучи опозицією, обіцяли "почути кожного".

Фото з акції тут: https://picasaweb.google.com/odynkozak/110411_?feat=directlink

 
«У вас вахтер у під’їзді є?» — «Так, але завтра ми його звільнимо» PDF Друк E-mail
Неділя, 10 квітня 2011 17:00

Податковий кодекс може здатися дитячою забавкою порівняно з пакетом законопроектів, спрямованих  на боротьбу з виплатою зарплати в конвертах.
Тіньова економіка — явище, безумовно, нерадісне, але розглядається владою надзвичайно вузько, як тупе небажання сплачувати податки. Свідчення цього — реальні кроки з посилення адміністративного і податкового тиску, яке проглядається і в презентованих на початку тижня законопроектах про гарантії мінімальної зарплати і відповідальності за порушення законодавства про працю.

Детальніше...
 
Хто розплачується за освітні "реформи" Табачника? PDF Друк E-mail
Неділя, 10 квітня 2011 15:31

Минув рік відколи Міністерство освіти і науки відмовилося від організації вступної кампанії до вищих навчальних закладів лише за результатами зовнішнього оцінювання навчальних досягнень абітурієнтів. Новими керманичами освітньої галузі у вступну кампанію було повернуто так званий «середній» бал атестату про закінчення загальноосвітнього навчального закладу; дозволено подавати до приймальних комісій результати зовнішнього оцінювання, отримані в попередні роки. Також абітурієнти, які закінчили загальноосвітні школи до 2007 р. отримали право тестування не проходити взагалі. І для всіх майбутніх студентів були встановлені обмеження щодо кількості вишів, куди можна подати свої документи.

Детальніше...
 
«Мы наш, мы… русский мир построим»? PDF Друк E-mail
Неділя, 10 квітня 2011 11:41

Росія закінчується там, де закінчується російська мова. Ці слова дружини одного з екс-президентів Росії наочно ілюструють, наскільки принципове для росіян просування «великого и могучего» в суспільне життя та освітній простір інших країн. В інтерв’ю фонду «Русский мир» академік В. Костомаров розмірковує про долю російської мови: «Вплив руської, російської мови на пострадянському просторі можна порівняти з впливом британської культури в Індії. Ну, а наше завдання, очевидно, в тому, щоб допомогти тим, хто хоче зберегти ці зв’язки…

Детальніше...
 
Запровадження індикативних зарплат спровокує в Україні "безробітні бунти"? PDF Друк E-mail
Субота, 09 квітня 2011 18:28

У чому проблема?
Проблема «тіньової заробітної плати» дуже болюча для України. В умовах, коли більше половини ВВП виробляється в «тіні», виплата заробітної плати «в конвертах» вже стала усталеною традицією. При цьому будь-які гасла і заклики змінити цю грішну практику не приносять бажаних результатів. Хоча, заради справедливості, варто відзначити, що до кризи частка «тіньової заробітної плати» була суттєво нижчою, ніж зараз. Криза змусила багато бізнес-структур, щоб вижити, відмовитися від "білої" заробітної плати або, як мінімум, скоротити її частку на користь "тіньової".

Детальніше...
 
«Літаючі кіоски» як перший етап новітнього «розкуркулення» PDF Друк E-mail
Субота, 09 квітня 2011 16:03

8-го квітня у Києві тривали свавільні дії співробітників владних комунальних та силових структур. За підтримки важкої техніки, без пояснень і без уваги до думки та інтересів торгівців, відбувався демонтаж ринку біля станції метро "Дарниця".
«Петрівка», «Приозерний», авторинок на бульварі Перова… Так буде з кожним ринком і з кожним дрібним і середнім підприємцем, з кожним громадянином, якщо люди не об’єднаються, якщо не об’єднаються різні середовища українського народу і не будуть всім миром один одного захищати.

Потрібно зауважити, що всі дії на Дарниці супроводжувалися  порушеннями техніки безпеки та експлуатації стропів. Фактично, «літаючі кіоски» становили загрозу перехожим, в тому чилі дітям.  Все робилося поспіхом, щоб встигнути до приїзду журналістів та громадських активістів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>