Український національний збір
Зима закінчилась, ПОРА ПРОКИДАТИСЯ! PDF Друк E-mail
Субота, 09 квітня 2011 15:24

Починаємо діяти! Відновлюємо протести!

СЕРЕДА, 13 квітня, Львів.

Головний збір – пам. Франку 11:30.
Політех – 11:40 біля "кормушки" і йдемо до Франка.
Лісотех – 11.05 біля "стєкляшки". По дорозі прихоплюємо журфак і йдемо до Франка.

С Т У Д Е Н Т Е, чи ти вже визначився, на чому будеш економити, щоб платити за гуртожиток за новою ціною, якщо прожитковий мінімум 911 грн., а стипендія – 600?
А, може, ти готовий відмовитись від стипендії? (бо Міністр освіти запропонував студентам зробити це!)
А чи знаєш, що за здобуття "безкоштовної" вищої освіти тебе змусять відпрацьовувати державі з оплатою, за яку ніхто добровільно не схоче працювати?

Детальніше...
 
У Львові запустили першу «нічну маршрутку» PDF Друк E-mail
Субота, 09 квітня 2011 15:06


У четвер, 7 квітня, у м. Львові на площі Ринок відбулась акція щодо недотримання водіями громадського транспорту м. Львова графіку руху та відсутності нічних рейсів.

Символічна «нічна маршрутка» у вигляді картонного автобуса, напханого пасажирами, курсувала поміж розставлених на площі зупинок. На зупинках, роль яких виконували плакати з написами «Тут ти можеш спізнитись на роботу», «Тут ти можеш тринькати гроші на таксі» маршрутку чекали пасажири. Однак водій «маршрутки», не звертав уваги на прохання пасажирів підвезти, адже, як пояснили організатори, «нічного рейсу» насправді не існує, і львів’яни не зможуть ним скористатись.

Детальніше...
 
На Луганщині влада створює екологічну катастрофу, яка загрожує підвищенням смертності від раку легенів і кишечника PDF Друк E-mail
Субота, 09 квітня 2011 11:49

В умовах сучасної України, де панує дурість і невблаганна жадібність чиновницької братії, народ приречений на страждання, незважаючи на те, що живе цей на народ на багатющій землі, здатної дати все необхідне для безбідного та здорового способу життя.

Проблема питної води, для жителів Луганської області, більш ніж актуальна. Наприклад, в шахтарському місті Свердловську вода подається за графіком і вартість 1м.куб. складає 7 грн.66 коп. Якість води така що народ, у своїй більшості, використовує її тільки для технічних цілей, а для вживання в їжу застосовує привізну воду, яку реалізують приватні структури.

Детальніше...
 
Законодавство про вибори: Януковичу не вдалося кинути лоха PDF Друк E-mail
Четвер, 07 квітня 2011 10:48

Просто шекспірівські пристрасті вирують в Україні навколо створення виборного законодавства. Аж дві американські інституції демонстративно бурхливо пішли від Президента Януковича і його команди, звинувативши останніх у закритості і фактично профанації процесу. Міністр юстиції Олександр Лавринович зробив вигляд, що американські партнери трохи не в своєму умі, і повідомив, що вони не розуміють сутність процесу. Він спробував виправити своє зіпсуте скандалом обличчя, сказавши через прес-службу міністерства, що, мовляв, координатор програм ОБСЄ в Україні Любомир Копай не вважає процес створення законодавства закритим. Пан Копай посадив Лавриновича в калюжу, заявивши Kyiv Post, що він не казав нічого подібного.

Детальніше...
 
Чому українське ТБ не українське PDF Друк E-mail
Середа, 06 квітня 2011 20:53

Більшість українців вбачає причину того, що українських музичних виконавців не пускають в ефір вітчизняних ТБ-каналів, в планомірній політиці русифікації.

Але боюся що це не зовсім так. Я вважаю, що справжня причина роспопізації вітчизняного ТБ лежить в дещо іншій площині, а саме в площині страху. Страху владоможців, що у української молоді з’являться авторитети, які здатні проявляти свою громадянську позицію. Адже на відміну від роспопу багато українських виконавців неодноразово демонстрували, що для них гроші – не все, що для них існують принципи, а патріотизм – не просто слова.

Детальніше...
 
Новий вид «співпраці» влади та громади PDF Друк E-mail
Середа, 06 квітня 2011 12:56

Громадські організації згідно Статуту звітують перед своїми членами за проведену роботу. Вони можуть звітувати за роботу й перед громадою. Але це є правом , а не обов’язком. І саме тому, сповідуючи принцип прозорості та відкритості у свої діяльності, ми не робимо таємницю з того, які проекти та за чиєю підтримкою ми виконуємо, публікуємо звіти про виконану роботу.

Детальніше...
 
9 квітня в Києві - акція на захист Щекавиці PDF Друк E-mail
Середа, 06 квітня 2011 10:26
 
Як і що саме реформувалося в Грузії PDF Друк E-mail
Середа, 06 квітня 2011 08:59

Приголомшуючі результати реформ в Грузії  виглядають особливо дивними на тлі грузинської дійсності першої половини 2000-х років. Інфраструктура була зруйнована, в країні - тотальна корупція, неефективна робота державних органів, мізерні зарплати і пенсії. Все це не давало оптимістичних прогнозів розвитку країни. Проте всього за декілька років ситуація кардинально змінилася. Це стало можливим завдяки політичній еліті нової якості і відсутності очевидних розбіжностей між словами і справами.
Тотальна заміна еліти відбувалася на всіх рівнях. Нова влада вирішила, що змінити ментальність старої еліти – то є справа безнадійна, тому зробила ставку не на так званих «професіоналів», які професійно б розкрадали майже порожній бюджет, а на недосвідчених і молодих фахівців. Цих молодих людей нічого не пов’язувало з минулим. Їх не цікавили таємні домовленості, впливи або зобов'язання ні перед ким. Вони не визнавали авторитетів, що їх заборонено чіпати. Вони просто робили свою справу.

Детальніше...
 
Тому що Українець? PDF Друк E-mail
Вівторок, 05 квітня 2011 23:04

Незаконно звільнений ректор університету заявляє про рейдерську атаку на виш.
У зал УНІАН, де вчора відбувалася прес–конференція, ректор Національного університету харчових технологій Анатолій Українець увійшов, спираючись на ціпок. «Після того, як зі мною вчинили так несправедливо, я півтора місяці серйозно хворів. Стався гіпертонічний криз, відмовили нирки», — пояснює Анатолій Іванович. Проте чоловік знайшов у собі сили боротися далі.

Детальніше...
 
Утопія Московської Патріярхії у доктрині “російської цивілізації” PDF Друк E-mail
Вівторок, 05 квітня 2011 22:48

Події в світі за останні 20 років і фундаментальні зміни в національному житті багатьох країн вимагають від нас контекстуально формулювати богословську думку. Політичні і соціальні зміни в глобалізованому світі є невідкладні й стимулюючі, і як такі повинні бути представлені на різних рівнях людського життя. Глобалізація світу представляє ці зміни як складний виклик, на який необхідно зреагувати, особливо Православній Церкві, щоб скріпити автентичність Христової науки. Аспект глобалізації несе з собою багатогранний вимір людської національної та особистої ідентичності, а тому не може бути ізольований. Відсутність реакції прирівнюється до неспроможності з боку Церкви аналізувати це питання.

Детальніше...
 
Забужко: любов – найдужчий мотиватор PDF Друк E-mail
Вівторок, 05 квітня 2011 20:32

«Я свого часу сказала, що я – за Україну без Тимошенко і Януковича, і готова це повторити»

- Пані Оксано, після президентських виборів ви потрапили до категорії «противсіхів», яку ганьблять і поливають брудом кому не лінь. І все тому, що назвали Януковичем нашим «невивченим уроком історії», а Тимошенко – представницею «гламурного авторитаризму». Минув рік; чи не шкодуєте ви про свою тодішню позицію?

- Та Бог із вами. Давайте почнемо з самого терміну «противсіхи». Він вже є «мемовірусом» - це суто політтехнологічне поняття, призначене «затаврувати» тих, хто на минулих виборах не підтримав Тимошенко. Але хіба за результатами минулого року тим, хто сподівався, ніби  Тимошенко є альтернативою Януковичу, ще не очевидно, що без «підкачки» ззовні її політична сила не спроможна навіть більш-менш переконливо зобразити опозицію? Якщо досі лишилися люди, які щиро вірять, що «якби не Янукович, то так погано не було б», то ці люди або недалекі й погано поінформовані, або емоційно неврівноважені й хочуть, як діти, вірити в краще методом «найпростіших рішень». Це дуже інфантильний прошарок, який чудово піддається навіюванням і становить прекрасний матеріал для будь-якої диктатури.

Детальніше...
 
А що після вил побіля паркану…? PDF Друк E-mail
Вівторок, 05 квітня 2011 13:42

(Валерію Семиволосу — чудовій людині й прекрасному журналісту)

«Одчиняй, проклятий жиде! Бо будеш битий… одчиняй!»
Т.Г. Шевченко, «Гайдамаки» («Конфедерати»)

Не маю за мету дискутувати з шановним автором. Та й нема про що. З висловленими тезами я повністю згоден і можу підписатись під кожною з них.

Йдеться про інше. А що і хто буде після тих вил?

Детальніше...
 
Звернення влади до народу: «Идите на х.., а то и с вами такое будет» PDF Друк E-mail
Вівторок, 05 квітня 2011 12:08

У Києві на авторинку, що розташований за адресою бул. Перова,19 вже другий день відбувається «шмон». Виконують «почесну місію» представники податкової, міліції, СБУ, КП «Київблагоустрій».

Подібні події також мали місце на ринку «Петрівка» минулої середи. З позавчорашнього дня закритий ринок "Приозерний" на Позняках з підстав, які підприємцям не повідомляють.

Люди у цивільному, які «козирнули» якимись посвідченнями окремим підприємцям, стали вивозити їхній товар у невідомому напрямку. На вимогу інших підприємців показати документи, відповіли з використанням нецензурної лексики, що «всем бл..., кого это касается, уже все показали. Идите на х.., а то и с вами такое будет».

Детальніше...
 
Воля України або смерть! До річниці Холодноярської республіки PDF Друк E-mail
Вівторок, 05 квітня 2011 01:04


Боротьба проти Радянської влади в Україні точилася з 1919 року!

Детальніше...
 
Злочинний «героїзм» PDF Друк E-mail
Понеділок, 04 квітня 2011 12:41

Третього лютого 2011 р. польський парламент прийняв постанову про відзначення як героїв всіх, хто воював у підпіллі за незалежну Польщу, в тому числі і тих, що винищували українців, євреїв чи білорусів. Всі тепер герої. Натомість у демократичній Польщі різко зросла кількість виступів як проти ОУН та УПА, так проти інших сучасних українських патріотичних середовищ. Отже, польське різнобарвне підпілля – всі герої, в тому числі і профашистські Народові сили збройні. Щоб підкреслити суть цих «патріотів» наведемо цитату із статті Климентія Федевича (Москва) під назвою «Прокляті солдати Польщі і України» (Див.газета «За вільну Україну» № 9 за 10 березня 2011 р.).

Детальніше...
 
Викладачі й надалі будуть мовчати? PDF Друк E-mail
Неділя, 03 квітня 2011 21:52

Вже понад три місяці громадськість бореться з руйнівними ініціативами Міністерства освіти, науки, молоді та спорту. Студенти двічі виходили на акції протесту і досягли відкликання одіозного законопроекту №7486-1. На разі міністр Табачник запропонував громадськості «новий», нібито доопрацьований проект закону. Однак він не кращий за №7486-1, бо не тільки не пропонує вирішення нагальних проблем вищої освіти, а й вганяє її у безвихідь та стагнацію. Зараз триває обговорення нового міністерського проекту, на якому студенти та керівники ВНЗ надають свої пропозиції. Однак не може не дивувати мовчанка викладачів, адже проект міністерства абсолютно не враховує їхніх потреб та інтересів. Невже найбільш прогресивна верства не має власної позиції чи засобів, аби хоча б намагатись її втілити?

Детальніше...
 
Братва Самуїла, або Чи не є політичним проектом новостворена «церква»? PDF Друк E-mail
Неділя, 03 квітня 2011 09:02

На сайтах електронних видань в українському інформаційному просторі з літа позаминулого року зашурхотіли меморандуми, звернення, оцінки, в яких задзвеніло «найправдивіше» слово святих отців проголошеної, але ніде ніким не зареєстрованої нової течії віри — Української правовірної греко–католицької церкви (УП ГКЦ). Нововірці б’ють чолом, що вони відділилися від єретичної, як вони стверджують, течії Української греко–католицької церкви, очолюваної Любомиром Гузаром, що дістався до влади в УГКЦ разом із групою американців і людей із Заходу, які мали такого ж духа апостазії. Як бачимо, дух релігійних неофітів, невідомо де і ким висвячених, та створений ними «правовірний Синод» воскресають у велемовних полеміках. Вони не хочуть фальшивої єдності, бо це є зрадою християнської віри «з причини єресей» кардинала Любомира Гузара і обраної ним ієрархії. Їхні «божественні» мотиви монологів завзято «гуляють» в інтернет–виданнях, наприклад, у таких одіозних, як «Русскоязычная Украина» тощо.

Детальніше...
 
О.Палій: У Кучми витрусять пару мільярдів, а потім усі помиряться й поцілуються PDF Друк E-mail
Субота, 02 квітня 2011 00:28

Політолог, історик Олександр Палій в УНІАН відповів на запитання, які поставили йому студенти Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка.

КОЛИ ВЛАДА НЕ МАЄ, ЧИМ ЗВІТУВАТИ, ТО ПІДНІМАЄ МОВНЕ ПИТАННЯ

Пане Олександре, скажіть, будь ласка, чи справедливо Венеціанська комісія розкритикувала
законопроект про мови в Україні?

Для мене немає підстав ставити під сумнів фаховість її рішення. Венеціанська комісії – провідна європейська установа в питаннях права, а її юристи – дуже фахові, не лише в загальноправових питаннях, а насамперед щодо гарантування прав людини, на яких у Венеціанській комісії і ЄС загалом особливий акцент.

Детальніше...
 
Маразми податку на прибуток PDF Друк E-mail
П'ятниця, 01 квітня 2011 08:22

Взаконено податкову дискримінацію: юридичні особи-платники податку на прибуток мають податкові пільги, а фізичні особи-підприємці на загальній системі оподаткування – ні. Але у останніх ставка податку нижча.

Детальніше...
 
Ухвала ІІ Всеукраїнської наукової конференції "Геноцид України в ХХ столітті: "Україна під окупаційними режимами - історія та наслідки" PDF Друк E-mail
П'ятниця, 01 квітня 2011 00:19

Наголошуємо, що геноцид України сьогодні, в часи незалежности, продовжується у формах русифікації, планомірної українофобії і ненависництва до всього українського, окупації російськими чинниками інформаційного простору України, масовою і вимушеною еміграцією українців у європейські країни в пошуку праці і гідного людини життя, свідомого витіснення державної мови з життєво важливих ділянок культурного, наукового, освітнього і ділового сфер держави, із засобів масової інформації, громадського життя. Сучасний режим вдається до одвертої, нічим не прикритої агресії проти українства і повністю, по всій вертикалі влади, як авторитарна система, що є предтечею тоталітаризму, стає диктатурою одної «безпомильної» особи.

Детальніше...
 
Пам’ятка студенту, який проживає в гуртожитку PDF Друк E-mail
Четвер, 31 березня 2011 11:53

Запам’ятай:

1.    Хабар – процес двосторонній і  кримінальну відповідальність за нього несе як і той, хто дає гроші, так і той, що приймає. Тому ніколи не розглядайте опцію «заплатити» для вирішення власних проблем. Пропозиція породжує попит. І з часом такий стан речей стає закономірністю.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>