Український національний збір
«Януковичі» провокують «п’яту хвилю» еміграції з України PDF Друк E-mail
Четвер, 31 березня 2011 11:46

Ще рік подібних «реформ» донецької влади – і цілком можна буде говорити про «п’яту хвилю» масової еміграції з України. Здавалось би, чудова природа, оптимальний клімат, море, гори, більше шістдесяти відсотків всіх світових чорноземів, значна віддаленість від океанів та цунамі, сейсмічна безпечність, освічене і працьовите населення, словом, земний рай, а не країна, а насправді – все навпаки.
І якщо наслідки землетрусу в Японії можливо ліквідувати за декілька місяців, то виведення України зі стану «пекла», створеного штучно для її народу посткомуністичною номенклатурою, потребуватиме довгих років, якщо не десятиліть.

Детальніше...
 
Герой без правосуддя PDF Друк E-mail
Середа, 30 березня 2011 01:06

ВАСУ так і не розпочав розгляд справи Бандери, пояснивши це хворобою судді.
Учора Вищий адміністративний суд переніс розгляд справи щодо позбавлення Степана Бандери звання Героя України на невизначений термін.

Детальніше...
 
В очікуванні тотальної русифікації та диктатури: перестороги з минулого у світлі сьогодення PDF Друк E-mail
Середа, 30 березня 2011 00:00

Своєчасні думки історика про український політикум початку ХХ та ХХІ столітті.
Вітчизняна історія початку ХХ ст. має невтішний досвід згортання державотворчого розвитку країни і виникнення міжетнічного і соціального протистояння - і він мусить бути повчальним для сьогодення.
Українська Народна Республіка (УНР), що виникла - подібно до нинішньої України - внаслідок розпаду імперії, невдовзі припинила своє існування, проте процеси, які стали акумулятором до падіння УНР, присутні й у житті сучасної Української держави, а відтак мають бути попередженням і повчальним уроком для наших політиків та громадян.

Детальніше...
 
Юрій Борець - приклад незламної жертовності PDF Друк E-mail
Вівторок, 29 березня 2011 22:28

В четвер 24.3.2011, напередодні дня народження п. Ю. Борця 26.3.,(народився він в 1922 р.) відбулася Панахида біля його могили, (правив о. Cимон Цькуй) - після чого в КAФЕ REFLECTIONS відбулася презентація книжки, яку видала пані Таня, дружина, а яку впорядкував у Львові Євген Перепічка.

Пaні Таня коротко промовляла біля могили і запросила на презентацію книжки.
У приміщені дуже естетично були розкладені на столі книжки, брошурки, памфлети, знимки, касетки з фільму “ЗAЛІЗНA CОТНЯ” – (режисер і постановник Олесь Янчук), портрет п. Юрія. Дижурувала там поки зійшлися гості, внучка п. Борця, Ксеня Cліпецька.

На тзв поминках були присутні редактори і видавці газети “Вільна Думка” Володимир Шумський - давний друг пана Юрка Борця...і молодий редактор Марко Шумський. Друзі і куми родини Борців, пані Євгенія Барчинська - голова Шкільної Ради, Одарка Брецько - голова відділу Cоюзу Українок ім О. Басараб (пані Таня була довгі роки головою) ми, всі членки Управи відділу, пані Тaня Шухевич, о. Олег Cтефанишин з дружиною Нaталкою, о. Ждан Коломийєць, Вaсиль Cенько – довголітний голова КУ CУМ, і...і...( дивіться на знимки).

Детальніше...
 
"Це будуть професійні кретини! Такі, приблизно, як сьогодні у Міністерстві освіти" PDF Друк E-mail
Понеділок, 28 березня 2011 22:42

В’ячеслав Брюховецький розкритикував ідею Д.Табачника про електронну книжку.

Зміни в освітній галузі, ініційовані Міністерством освіти й науки, молоді та спорту України, мають на меті знищення української освіти. Таку думку у коментарі журналістам висловив доктор філологічних наук, почесний президент Національного університету "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА) В’ячеслав Брюховецький.

"Товаришу Табачнику (глава МОН – ред.) поставлено чітке завдання - знищити українську освіту. І він це виконує у міру свого розуміння, часом як картярський шулер, часом досить вправними адміністративними засобами", - заявив В.Брюховецький.

Детальніше...
 
Акція «Вища освіта – біг із перешкодами» PDF Друк E-mail
Понеділок, 28 березня 2011 16:35

У понеділок, 28 березня, біля Львівського національного університету імені Івана Франка та Національного університету «Львівська політехніка» відбувся біг із перешкодами за вищу освіту, в рамках кампанії «Проти деградації освіти». Студенти розпочали серію акцій, щоб показати негативи останньої редакції законопроекту «Про вищу освіту» зокрема та законотворчої політики Міністерства освіти і науки, молоді та спорту в цілому.
Студентам було запропоновано зіграти у гру: пройти шлях до своєї вищої освіти,  долаючи перешкоди,  які нам хоче підсунути МОНМС. Мета гри – отримати 1 кг «диплом-печива», з якими на фініші студентів чекав МОНСтр у масці козла. Деякі студенти, які не могли перестрибнути, могли дати ведучому символічний хабар, і той проводив їх повз перешкоди.

Детальніше...
 
Колос на глиняних ногах. Кривавий занепад імперії PDF Друк E-mail
Понеділок, 28 березня 2011 11:44

Над новітньою Російською імперією темною густою хмарою нависає Страх. Він накриває собою 1/6 частину суші, слизьким, в'їдливим туманом заповзає у кожну шпарину, забиває подих і породжує невимовний жах в очах її вірнопідданих.

На фоні переможних реляцій кремлівських керманичів, Росія вимирає. Самознищується, як нація. Тотальне зубожіння переважної більшості населення і захмарне збагачення мізерної купки паразитуючої псевдо еліти на чолі з тими ж таки керманичами.   Пияцтво, злочинність, безробіття, хвороби -реалії сьогоднішньої Росії. А ще — страх і байдужість.

Детальніше...
 
Росія без загадок PDF Друк E-mail
Понеділок, 28 березня 2011 11:29

Щойно Дрогобицький Науково-ідеологічний центр ім. Д. Донцова разом із київським Центром національного відродження ім. С. Бандери реалізували свій черговий проект: світ побачила оригінальна студія Дмитра Донцова “Дух Росії”, яка вперше вийшла німецькою мовою в Мюнхені 1961 р. Про це актуальне і резонансне видання нам розповів керівник НІЦ ім. Д. Донцова, відповідальний редактор, упорядник та автор передмови до книги Олег Баган.

– Це видання ми готували майже рік: над перекладом працювали викладачі-германісти Дрогобицького педуніверситету Володимир Вишинський та Іван Зимомря, за що ми складаємо їм велику подяку, літературне редагування тексту здійснив відомий мовознавець Ярослав Радевич-Винницький, коректорську роботу виконала філолог Ольга Грица. У підсумку ми отримали чудове перевтілення складної німецької стилістики автора в досконалий варіант сучасної української мови, блискуче передання динамічності та експресивності думки Д. Донцова, компактний трактат про ідейні, ментальні, культурні основи фатального російського імперіалізму, що ось уже три століття жахіттям нависає над Європою і несе у світ гноблення, руїни, шовінізм та дестабілізації на просторі всієї Євразії.

Детальніше...
 
2 х 2 = -2,9 PDF Друк E-mail
Неділя, 27 березня 2011 23:56

По-людськи можна поспівчувати майбутньому економісту-академіку Чечетову. За важкими диригентськими клопотами у сесійній залі він не помітив, що плутає ази економіки і політики, які викладаються у ліцеї.

Детальніше...
 
Марш на захист соціального та культурного простору міста PDF Друк E-mail
Неділя, 27 березня 2011 18:26

Місце збору: Замок Барона, Ярославів Вал 1, біля метро Золоті Ворота
Час збору: 3 квітня, неділя, 12.00
Маршрут: Замок Барона - незаконне будівництво над метро Театральна - КМДА (вул. Хрещатик) - місце незаконної забудови біля готелю Дніпро (Європейська площа) - Український Дім.
На сходах Українського Дому о 14.00 розпочнеться мітинг та концерт.

Детальніше...
 
Проповідь Блаженнішого Святослава (Шевчука), Глави УГКЦ, з нагоди введення на престол PDF Друк E-mail
Неділя, 27 березня 2011 11:56

Ваші Блаженства, еміненції, ексцеленції,
Високопреосвященні та преосвященні владики, члени Синоду Єпископів УГКЦ,
Улюблені браття у священстві, преподобні монахи та монахині,
Високодостойні представники української влади та дипломатичного корпусу,
Дорогі у Христі брати і сестри!

 Слава Ісусу Христу!

«Хресту Твоєму поклоняємось Владико, і святеє воскресіння Твоє славимо»!

Цими словами величає сьогодні Христова Церква Чесний і Животворящий Хрест Господній. Саме сьогодні, коли переходимо половину великопосного шляху, це живоносне древо дарується нам для того, щоб ним ми покріпилися, у ньому знайшли джерело сили і відваги прямувати далі до Воскресіння Христового, щоби поставили це хресне знамення у центрі свого життя.

Святий апостол Павло у своєму посланні до Филип’ян залишив нам унікальний ранньохристиянський гімн, який молода, щойно зроджена святим Духом Церква, мабуть урочисто співала у Літургії. Апостол народів звертається до нас ось так:

Детальніше...
 
Стерв`ятники над Україною або Про зловісних імітаторів боротьби з корупцією PDF Друк E-mail
Неділя, 27 березня 2011 11:29

У розпал президентської кампанії-2010 редакцію еПОШТИ своїми інтернетівськими агітками-звернення просто завалила Всеукраїнська громадська організація «Комітет по боротьбі з корупцією в органах державної влади, правоохоронних органах, прокуратурі та судах» (скорочено: Комітет по боротьбі з корупцією або Комітет). Нічого дивного не було б у такому надмірному старанні, коли б не одна цікава деталь. А саме: так званий Комітет по боротьбі з корупцією зі скрайнім цинізмом і лицемірством прокладав дорогу до владного корита найстрашнішому внутрішньому ворогові України – найбільше скорумпованому й збандитизованому донецько-олігархічно-мафіозному кланові на чолі з В. Януковичем. Саме про це з іншого приводу згадала у своїй редакційній статті тодішня еПОШТА: «Цей Комітет... розвинув на теренах України й поза її межами бурхливу діяльність на підтримку проросійського кандидата в президенти В. Януковича».

А ось як, зокрема, напередодні виборів-2010 сам голова Комітету по боротьбі з корупцією Едуард Єфіменко в лицемірну позлітку завивав свої антиукраїнські наміри й неприховане зрадництво громадських інтересів (Сергій Плужник «Єфіменко для (сайту) «ОРД»: Яструби падлом не харчуються!», 5.10.2009р.): «Ситуація з корупцією в країні жахлива, оскільки не дозволяє нормально розвиватися ні бізнесу, ні державним інституціям. Ми переживаємо, що боротьба корупційних кланів роздирає на шматки країну й тому прагнемо справедливої й сильної влади. Плануємо підтримати на виборах ту політичну силу, яка є далекою від авантюр, передбачуваною й зможе забезпечити стабільний розвиток держави. Від цих політиків ми вимагатимемо послабити корупційний тиск, дати нормально працювати підприємцям й творчим особистостям».

Детальніше...
 
У Києві розпочався чин інтронізації новообраного Глави УГКЦ PDF Друк E-mail
Неділя, 27 березня 2011 09:38

Чин уведення на престол новообраного Глави УГКЦ владики Святослава (Шевчука) розпочався 27 березня Хресною ходою.  Процесія пройшла від церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці до  головного храму греко-католиків – Патріаршого собору Воскресіння Христового.

Очолили процесію 350 священиків з усіх єпархій та екзархатів УГКЦ, які прибули на інтронізацію нового Глави Церкви, за ними – єрархи Церкви, митрополити і єпископи. Для участі у церемонії інтронізації до Києва прибули біля 60 єрархів УГКЦ та інших Східних католицьких Церков, зокрема єпископи Мелхітської Греко-Католицької Церкви на чолі з Патріархом Антіохії Григорієм ІІІ (Лагамом), Секретар Конгрегації для Східних Церков Архиєпископ Кирил Василь, Апостольський Екзарх для католиків візантійського обряду в Сербії та Чорногорії Преосвященний владка Юрій (Джуджар), Архиєпископ Пряшівський для католиків візантійського обряду владика Іван (Баб'як), архимандрит Ян Сергій (Гаєк) з Білоруської Греко-Католицької Церкви. Завершає процесію облачений в архиєрейські ризи новообраний Предстоятель Церкви владика Святослав.

Детальніше...
 
Акція протесту паралізувала центр Лондона PDF Друк E-mail
Неділя, 27 березня 2011 00:00

Від 200 до 500 тисяч осіб взяли участь в акції протесту проти економічної політики уряду Великобританії.
Як передає Sky News, про це заявили представники профспілок - організатори демонстрації, найбільшої акції протесту, що проводилася в країні за останні 8 років. Як уточнює ВВС News, поліція поки не називає приблизну кількість маніфестантів.

Демонстрація носить мирний характер - переважна більшість учасників акції протесту крокують вулицями, скандуючи антиурядові гасла. Центр Лондона виявився паралізованим. За дотриманням порядку стежать 4,5 тисячі поліцейських, при цьому підкреслюється, що протестуючі у переважній більшості є миролюбними.

Детальніше...
 
За право школярів на вищу освіту PDF Друк E-mail
Субота, 26 березня 2011 20:00

Хочеш стати студентом?
Попереджаємо: будеш ти студентом, чи ні – залежатиме від доходів твоїх батьків.
Хочеш вчитись безкоштовно – збирай гроші!
- знання та високі бали ЗНО не гарантують вступу, бо університетам нададуть право проводити власні вступні іспити, що призведе до корупції і хабарництва;

З наступного навчального року кількість бюджетних місць скоротять майже вдвічі (на 42%)
Тим, хто вчиться за контрактом, адміністрація навчального закладу зможе на власний розсуд щороку збільшувати вартість навчання.

Вступати на перший курс на дистанційну (заочну), вечірню та екстернатну форми навчання відтепер можна буде тільки на платній основі.

Детальніше...
 
У Львові відбулася ІІ Всеукраїнська наукова конференція "Геноцид України у XX столітті: Україна під окупаційними режимами – історія та наслідки" PDF Друк E-mail
Субота, 26 березня 2011 15:31

У  конференції взяли участь історики, письменники та громадські діячі, свідки трагічних сторінок в українській історії - Юрій Шухевич, Ігор Калинець, Василь Лизанчук, Любомир Сеник, Михайло Чорнопиский, Мирослава Антонович, Богдан Гудь, Павло Гай-Нижник, Руслан Забілий, Олександр Музичко, Олег Полянський, Софія Федина, Ірина Магрицька, Іван Белебеха, Микола Посівнич, Василь Стефанів, Катерина Абрамчук,  Дмитро Білий, Олексій Курінний.

Загалом конференція зібрала науковців із Києва, Одеси, Харкова, Луцька, Кам’янця-Подільського, Донецька, Рівного, Черкас, Кременчука, Житомира, Івано-Франківська.

Детальніше...
 
Проміжний фініш народного протесту PDF Друк E-mail
Субота, 26 березня 2011 00:08

25 березня на Європейській площі у Києві об'єдналися західна і східна колони «Автомобільного маршу протесту Україною», який стартував 21 березня одночасно зі Львова і Луганська.
Під барабанний супровід молодих активістів Громадянського руху «Відсіч» перед «Українським домом» з'їхались близько 90 автомобілів учасників протестного Автомайдану. Автопробіг завершився мітингом «Відбери Україну в олігархів – поверни її громадянам!», в якому брали участь  представники незалежних профспілок, гірники, учителі, медики, студенти,  таксисти, перевізники, представники малого й середнього бізнесу.

Детальніше...
 
Автомайдан, або розвідка боєм PDF Друк E-mail
П'ятниця, 25 березня 2011 16:17

Лише кілька місяців пройшло від «Майдану - 2». Закінчився той акт громадянського спротиву  саме так, як і мав закінчитись. Люди вперше вийшли постояти за самих себе, а не за вождів, чи богів в людській подобі, які обіцяють рай на землі, а на повірку виявляються черговими дрібними злодюжками, які крадіть в несусвітньо величезних розмірах.   Феномен в тому, що майдан був як живий організм,  самоорганізований,  самодисциплінований  та конструктивний, щоправда до тих пір, поки не полізли до нього політтехнологи та політичні пройдисвіти.

Нам навязують думку, що майдан не дав нічого. То неправда. Правда в тому, що протестуючий малий бізнес вирішив не свої шкурні інтереси, але зупинив так звані реформи, що направлені на знищення  народу України.

Майдан не закінчився. Він продовжується. Автопробіг, це вочевидь не «Майдан -3», а скоріше друга фаза «Майдану -2», адже його організували і проводять саме ті, хто розпочинав «Майдан - 2». Просто у першій фазі склалася така ситуація, коли одні організовували, а інші - вміло паразитували, самопроголошуючи себе вождями, бігаючи перед телекамерами, капіталізуючи свій фейс, щоб потім подорожче продати. Що ж, вождів у нас дійсно багато, правда армій на всіх не вистачає.

Детальніше...
 
Владика Святослав Шевчук – новий Верховний Архиєпископ Києво-Галицький PDF Друк E-mail
П'ятниця, 25 березня 2011 14:15

Папа Венедикт XVI затвердив рішення Синоду УГКЦ про обрання нового Глави Церкви.
Сьогодні, 25 березня 2011 р., у Ватикані повідомлено про те, що Римський Архиєрей Венедикт XVI затвердив прохання про підтвердження вибору, надіслане Преосвященним владикою Святославом Шевчуком, якого 23 березня 2011 року Синод Єпископів УГКЦ канонічно обрав Верховним Архиєпископом Києво-Галицьким. Дотепер владика Святослав виконував сліжіння Апостольського Адміністратора вакантного осідку української греко-католицької Єпархії Покрова Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі (Аргентина).

Детальніше...
 
Радянські вчені попереджали про небезпеку реактора в Чорнобилі до трагедії - ДОКУМЕНТИ PDF Друк E-mail
П'ятниця, 25 березня 2011 10:45

Російські експерти мали сумніви щодо чорнобильського реактору до катастрофи 1986 року. Про це свідчать записи Кремля, які має видання “Spiegel”.
Молодий російський історик, який живе в Лондоні, Павло Стройлов, таємно скопіював великі частини архіву Горбачова і дав доступ до нього виданню. В документах, зокрема, містяться записи про проведення радянського політбюро та дискусій, які відбувалися.
Зокрема, записи з дискусії, яка відбулася 3 липня, свідчать про те, що експерти ніколи не мали жодної впевненості в безпеці чорнобильських реакторів, в яких графіт, замість води, використовувався для сповільнення нейтронів. Саме це призвело до різкого підвищення температури та тиску в ядрі реактору, а потім до вибуху, який підпалив графіт.

Детальніше...
 
Відбери Україну в олігархів – поверни її громадянам! PDF Друк E-mail
П'ятниця, 25 березня 2011 00:33

Збір східної колони о 10:00 на Броварському шосе біля Птахофабрики; збір західної колони о 10:00 на Одеській трасі, с. Чабани (3 км перед Києвом).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>