Український національний збір
Главою УГКЦ обрали єпископа з Буенос-Айреса PDF Друк E-mail
Четвер, 24 березня 2011 23:25

Главою Українсько-греко католицької церкви обрали єпископа Святослава (ШЕВЧУКА), який на даний момент є апостолом адміністратором єпархії Покрова Пресвятої Богородиці у Буенос-Айресі.

Про це УНІАН повідомило джерело в УГКЦ.
Офіційно цю інформацію в Департаменті інформації УГКЦ не спростовують і не підтверджують.

Єпископ Святослав (ШЕВЧУК) у 2002–2005 працював головою секретаріату та особистим секретарем Блаженнішого Любомира (ГУЗАРА), керівником Патріаршої курії у Львові.
14 січня 2009 року Папа Римський Бенедикт XVI призначив Святослава ШЕВЧУКА єпископом-помічником єпархії Покрова Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі (Аргентина).

Детальніше...
 
Так тримати ! PDF Друк E-mail
Четвер, 24 березня 2011 15:40

По закінченні мітингу в Гайсині, присвяченого прибуттю туди автопробігу “Відбери Україну в олігархів – поверни її громадянам!” місцеві підприємці вирішили приєднатися двома машинами до Західної автоколони. Однак при виїзді з міста начальник Гайсинського райвідділу міліції Андрій Піхоцький зупинив ці машини, переписав їх номери і сказав, що їм буде дуже погано, якщо вони поїдуть на Київ.

Погрози начальника Гайсинського райвідділу міліції не вплинули на рішення гайсинських підприємців взяти участь в автопробігу. Два автомобілі, не зважаючи на можливі неприємності,  приєдналися до Західної колони і зараз їдуть у ній.

 
ПроТЕСТ для України PDF Друк E-mail
Четвер, 24 березня 2011 14:32

Ми живемо в дивний час. Коли погано поставлені (але добре оплачені) спектаклі видають за акції протесту та підтримки, адміністративні судоми — за системні реформи, а вигадливі ток-шоу — за суспільний діалог. Коли пишномовну балаканину приймають за безстрашний порив, а жорстку критику вважають безпорадним скиглінням.

Детальніше...
 
Агонія антинародної влади PDF Друк E-mail
Четвер, 24 березня 2011 11:20

Twitter: Готелі Чернігова не прийматимуть Автомайдан

Як повідомляють учасники автопробігу, у готелі Чернігова надійшла вказівка їх не поселяти.
@eduard_k: В гостиницы Чернигова пришло указание не селить участников Автопробега #kat_ua Выясняем кто дал распоряжение.

Розклад автопробігу на сьогодні, 24 березня

Східна колона
Прилуки     час і місце уточнюються
Чернігів     Червона площа     15:00-18:00
Західна колона
Умань     площа Леніна     10:00-10:30
Тальне     площа біля великого ринку     12:00-13:00
Біла Церква     адреса уточнюється     15:00-15:30

 
Удар у щелепу "гопника" PDF Друк E-mail
Четвер, 24 березня 2011 09:34

Все давно розписано: рештки радянської власності приватизують та утилізують. Олігархи встануть з-за столу, смачно відригнуть, витруть губи шматками Конституції і скажуть народу: "Дякуємо, було смачно". А далі - на літак і пам'ятай як звали.
Перша атака урядових реформаторів щодо прийняття житлового та трудового кодексів захлинулася. Однак це була не атака, а, швидше, розвідка боєм. На тлі головного ударного напрямку - Пенсійної реформи - влада вирішила зачекати.

Детальніше...
 
Із засідання уряду Азарова вигнали вагітну журналістку PDF Друк E-mail
Четвер, 24 березня 2011 01:39

Прес-служба Кабміну не дозволяє журналістам із друкованих та електронних ЗМІ бути присутніми у залі під час засідання уряду. Заборона не стосується лише телевізійних журналістів.

Детальніше...
 
Анонс: Наукова конференція до 120-річчя з дня народження Є. Коновальця PDF Друк E-mail
Четвер, 24 березня 2011 01:15

14 червня 2011 року у Львівському національному університеті ім. І. Франка  відбудеться наукова конференція на тему: «Постать на тлі епохи: до 120-річчя від дня народження Євгена Коновальця».

Організатори:
Львівський національний університет імені Івана Франка, Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, Центр досліджень визвольного руху з ініціативи Ювілейного комітету з відзначення Року Євгена Коновальця.
Мета конференції: привернути увагу дослідників і широких кіл громадськості до постаті голови Проводу ОУН полковника Євгена Коновальця, а також за допомогою розгорнутої дискусії і вільного обміну думок висвітлити його роль в історії українського визвольного руху першої половини ХХ ст. в ширшому контексті української історії того часу.

Детальніше...
 
Всеукраїнська наукова конференція "Геноцид України у XX столітті: Україна під окупаційними режимами – історія та наслідки" PDF Друк E-mail
Четвер, 24 березня 2011 00:53

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науковій конференції "Геноцид України у XX столітті: Україна під окупаційними режимами – історія та наслідки", яка проходитиме у Національному університеті "Львівська політехніка" 25-26 березня 2011 року.

Детальніше...
 
"Повернемо Україну собі!" – 25 березня мітинг в Києві PDF Друк E-mail
Середа, 23 березня 2011 16:14

25 березня 2011 р. · 12:00 - 15:00, Київ, Європейська площа.

25 березня о 12:00 у Києві на Європейській площі біля Українського дому – мітинг на завершення Всеукраїнської акції-автопробігу "Автомобільний марш протесту Україною".

Учасники підприємницького "Майдану" та нові союзники, які до них долучилися - Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу, Конфедерація вільних профспілок України, Федерація профспілок працівників малого та середнього підприємництва України, Громадянський рух “Відсіч”, Асоціація українських банків, Спілка офіцерів України, Всеукраїнське об’єднання ветеранів, Асамблея правозахисних громадських організацій України протестують проти  свавілля влади. З цією метою в межах автопробігу дві автоколони вирушили на Київ 21 березня одночасно з Луганська і Львова, проводячи мітинги та інші заходи у містах по дорозі.

Детальніше...
 
Історична пропаганда як тло ксенофобії PDF Друк E-mail
Середа, 23 березня 2011 14:43

Сьогодні наступ на українську історію набуває рис небаченого явища. На цей раз, історичні дивацтва надрукувала газета «Кур’єр Галіцийскі». Маємо на увазі статтю Юрія Смірнова під назвою «Українці хочуть поставити пам’ятник польському ксьондзові». У цій статті йдеться  про те, що жителі с.Тишківці хочуть збудувати  пам’ятник своєму землякові видатному вірменському релігійному і громадському діячеві о.Дионізію Каетановичу, натомість автор зробив  о.Каетановича поляком вірменського походження. Це відразу ж викликає подив, бо о.Дионізій Каетанович має українське походження по матері, яка походила з українського роду Заячківських. І мама, і Дионізій  були хрещені у греко-католицькій церкві про це, до речі, теж пише автор. Тому дивує те, як з легкої руки автора о.Каетанович став поляком. Чи варто цьому мученикові за віру приписувати ще одну національність.

Детальніше...
 
Знаєте чим змушене займатися сучасне студентство? PDF Друк E-mail
Вівторок, 22 березня 2011 10:13

(Поки ви складаєте детальний портрет середньостатистичного втомлено-голодного-вічно сонного і пасивного індивіда, хочу сказати, що мова піде здебільшого про свідомий і думаючий його вид, ну і той, що до нього дотичний і надається до усвідомлення наданої першим інформації).

Детальніше...
 
«Автомайдан» рушив на Київ PDF Друк E-mail
Вівторок, 22 березня 2011 02:34

У понеділок зі Львова та Луганська на Київ вирушили дві колони автомобілів. Учасники акції, а це представники малого і середнього бізнесу, перевізники, гірники 25 березня зустрінуться на Європейській площі у столиці. Разом із київськими колегами вони протестуватимуть проти реформ влади. Підтримали «автомайдан» також освітяни, які завтра разом із колегами з усієї України під стінами Кабміну вимагатимуть збільшити фінансування на галузь.
Зі Львова вирушили 90 вантажних і легкових машин. У Луцьку та Кам’янці-Бузькій учасники автопробігу провели мітинг. «Автомайдани» відбуватимуться у Дніпропетровську, Кривому Розі, Вінниці та інших містах.

Детальніше...
 
У Харкові заводчани перекрили вулицю PDF Друк E-mail
Вівторок, 22 березня 2011 02:12


Вчора, 21 березня, з 7:00 робітники Харківського приладобудівного заводу імені Шевченка перекрили дорогу по вулиці Жовтневої Революції, вимагаючи погасити заборгованість із зарплати.

На акцію протесту вийшли близько 500 осіб. Вулицею не могли проїхати автомобілі, стояли трамваї. Зокрема, не курсували трамваї 3-го, 7-го і 27-го маршрутів.

Люди налаштовані рішуче, і готові вдатися до ще більш радикальних виступів.

Детальніше...
 
Протести в Краматорську. Громадяни клянуть владу PDF Друк E-mail
Вівторок, 22 березня 2011 01:07

20 березня на центральній площі Краматорська пройшов мітинг проти будівництва торгових центрів по вул. Дворцовій і вирубки дерев в Краматорську.
Мешканці протестують проти повсюдної вирубки дерев в Краматорську і конкретно проти будівництва двох торгових центрів упритул між чотирьма будинками по вул. Дворцовій в центрі міста. Заради цих магазинів вирубали більше 30 дерев і якщо офіси побудують, то житловим будинкам загрожує руйнування.
Зараз будмайданчики захищені дерев'яною огорожею. Будівництво цілодобово охороняють загони державної служби охорони, іноді до 12 чоловік.

Детальніше...
 
Міфологія від Табачника: про новий законопроект і Оксфорд PDF Друк E-mail
Понеділок, 21 березня 2011 15:49

На початку цього тижня громадськості вдалось познайомитись з новим законопроектом “Про вищу освіту”. Цього разу свій проект нарешті представило профільне міністерство. Тож наразі існує вже три варіанти нового закону - Луцького, Мірошниченка і широко анонсований законопроект від Міносвіти. Що показово, усі три законопроекти - авторства представників однієї політичної сили – Партій регіонів, проте саме новий міністерський проект представлявся як прорив у сфері освіти, який має запровадити абсолютно нові підходи до вищої освіти. Що ж насправді являє собою новий законопроект?

Детальніше...
 
“Автомобільний марш протесту Україною”: Ця боротьба – не лише за підприємницькі права PDF Друк E-mail
Понеділок, 21 березня 2011 00:59

Всеукраїнська акція-автопробіг "Автомобільний марш протесту Україною" пройде під гаслом "Відбери в олігархів Україну, поверни її громадянам!"
Автопробігом по свавіллю влади: дві автоколони вирушать на Київ 21 березня о 12.00 одночасно з Луганська і Львова (мітинги розпочнуться в обох містах з 11.00), проводячи мітинги та інші заходи у містах по шляху руху колон.
У Львові колона з легкових та вантажних автомобілів формуватиметься за адресою вул. Пасічна, 91 біля гуртожитків медичного університету. В Луганську – на Театральній площі.

Детальніше...
 
Якими законами можна було врятуватись від розстрілу в період 1930 – 1933 років? PDF Друк E-mail
Неділя, 20 березня 2011 23:47

Ця інформація не була відкритою для всіх. Але дехто, як то кажуть "братньою" мовою, "по блату", дізнався і вчинив так, як радили тодішні совєтські чиновники.
А було все так. На початку тридцятих років сім’я помирала з голоду. Усю худобу забрали до колгоспу. За працю батьки Анни отримували по скибці хліба або по кілька жмень великих зерен кукурудзяної крупи. Скиба хліба щодня тоншала. Дитина ходила голодною. Не витримавши все це вона пішла на поле і нарвала повне відро колосків. Попалась.
Анні ще не було 10 років, тому за цей «злочин» мали відповідати батьки.

Детальніше...
 
Тепла ванна всеправності PDF Друк E-mail
Неділя, 20 березня 2011 23:20

Сьогодні преса рясніє всілякими переліками недоробок, суперечностей, прогалин Податкового кодексу. Їх справді недозволенно багато для документа такого рівня. Настільки багато, що їх кількість та масовість підривають довіру до документа в цілому, зумовлюючи необхідність його екстрено системно доопрацювати.

Детальніше...
 
Тартюфи в українській політиці PDF Друк E-mail
Неділя, 20 березня 2011 20:55

Здавалося б, суспільство, що має за плечима вікову історію, повинно вчитись. Воно, аналізуючи помилки минулого, має всі механізми для того, аби розвиватись і не повторювати тих халеп, які були в минулому. Проте українське суспільство не вчиться не лише на історичних помилках. Воно навіть не бере до уваги мудрості, що прописана в п’єсах всесвітньо відомих сатириків.
 Мольєр ще у 1664 році написав чудову п’єсу «Тартюф, або обманщик», у якій показав суть особи, що, втираючись у довіру, потому без вагань перебирає на себе право володіння чужим майном, а колишнього господаря, якому ще вчора посміхалася і розповідала про свою набожність, цинічно готова викинути на вулицю, а то й запроторити до в’язниці. І лише втручання непереборної королівської сили дивом врятовує господаря оселі та його родину.

Детальніше...
 
Футбольний матч за участі диктаторів: українська влада проти Євро-2012 PDF Друк E-mail
Неділя, 20 березня 2011 20:47

Місце: м. Київ, під аркою Дружби народів;
Час: 23 березня, середа, 12.30
Учасники (в одній команді): Ленін, Сталін, Гітлер, Табачнік
Арбітри: українські письменники, громадянські діячі, небайдужі кияни та гості міста

Детальніше...
 
Сашко Лірник: Колись політиків відвезуть гризтися на якийсь острів PDF Друк E-mail
Неділя, 20 березня 2011 19:48


Василь Шкляр вчинив правильно, відмовившись від Шевченківської премії, поки Дмитро Табачник є міністром освіти.

Таку думку в ексклюзивному коментарі Gazeta.ua висловив відомий казкар Сашко Лірник.

"Це його право. У той час, коли табачники керують, треба якось їм протидіяти. Яким це чином буде – хто як може. Власне, це доступ до публічності. У Шкляра з'явилася така нагода і він нею скористався на 100%. І я підтримую його у цьому", - сказав він.

На думку Лірника, розмови про розділення України є штучними.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>