Український національний збір
Як позбутися квартири за п'ять хвилин PDF Друк E-mail
Субота, 19 березня 2011 23:40

Жінка вже пережила одну спробу виселення. Вона заборгувала банку сто тисяч доларів - взяла їх перед кризою на бізнес і прогоріла. Держвиконавці увірвалися до помешкання, коли нікого не було вдома. "Вони поміняли замок, склали речі і були готові їх вивозити".
Якщо у вас є борг, будьте обережні: відтепер у вас без попереджень можуть відібрати квартиру чи машину і абсолютно легально продати їх на торгах. Це дозволяють зміни до закону про виконавче провадження.

Детальніше...
 
Виборчий Синод Єпископів УГКЦ розпочне роботу 21 березня PDF Друк E-mail
Субота, 19 березня 2011 15:11


Для участі у роботі Виборчого Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, який обере нового Отця і Главу УГКЦ, до Львова розпочали прибувати члени Синоду. У роботі Синоду, що його очолить Адміністратор УГКЦ Високопреосвященний Владика Ігор (Возьняк), за попередніми даними візьмуть участь 45 єпископів УГКЦ з України та з-за кордону (Західної Європи, США, Канади, Бразилії, Аргентини та Австралії). П’ять членів Синоду з поважних причин не зможуть взяти участь у його засіданнях.

Детальніше...
 
Рушай брате, час вставати! PDF Друк E-mail
Субота, 19 березня 2011 12:56

21 березня у Львові та Луганську візьме старт всеукраїнська
акція-автопробіг «Автомобільний марш протесту Україною».
Об 11.00 львівська колона з легкових та вантажних автомобілів сформується на вулиці Пасічній звідки вирушить о 12.00 до Києва. 25 березня, учасники автопробігу зі Львова та Луганська об'єднаються у Києві, на Софіївській площі, де відбудеться мітинг  протесту під гаслом: «Відбери в олігархів Україну, поверни її громадянам!».

Детальніше...
 
Підтримай створення фільму "Холодний Яр"! PDF Друк E-mail
Субота, 19 березня 2011 00:44

Фільм - "Холодний Яр" є майбутнiм проектoм, який розпочала групa ентузіастів, які пишаються своїм українським корінням, і хочуть виховувати нові покоління українців, патріотaми, ті, які пишаються історiєю українських козаків, які стали на захист своєї батьківщини проти лютого ворога, і героїчно загинули у цій боротьбі в околицях Холодного Яру на Чигиринщині.

Сам фільм буде Ілюстрацією до книги "Холодний Яр" з Юрія Горлісa-Горськoгo. Це одна з найяскравішіх сторінок. Це дивовижний приклад збройної боротьби невеликої громади селян проти величeзної армії під керівництвом кривавoгo режиму російських більшoвиків.

Створюючи цей фільм, ми сподіваємося розкрити забороненi і невідомі сторінки української історії, для нинішнього та майбутніх поколінь. Слава таких героїв, як козаки Петро Чучупак, Чорногузько Іван (Чорний Ворон), Мефодій Голик-Залізняк ніколи не повинні бути забуті.

Детальніше...
 
Два десятки товстосумів мають більші активи, ніж усе населення країни PDF Друк E-mail
П'ятниця, 18 березня 2011 22:42

Тижневик “Фокус” підготував черговий рейтинг найбагатших людей України. У країні живе 21 мільярдер, а їх загальний статок становить 58 мільярдів доларів. Для порівняння, видаткова частина держбюджету України на 2011 рік – 321,92 мільярдів гривень, або 40,7 мільярдів доларів. Тобто два десятки товстосумів мають більші фінансові активи, ніж усе населення величезної 48-мільйонної країни?

Детальніше...
 
Українську школу в Макіївці відстояли PDF Друк E-mail
П'ятниця, 18 березня 2011 22:26

У місті Макіївці Донецької області батьки учнів загальноосвітньої школи № 44 (школа з 2000 року має статус україномовної) домоглися того, щоб їхній навчальний заклад не закривали і не переводили дітей в будівлю інтернату.

Як повідомили кореспондентові УНІАН батьки учнів цієї школи, сьогодні мер Макіївки Олександр Мальцев запевнив їх, що даний навчальний заклад не будуть закривати, і їхні діти не будуть переведені у віддалену будівлю інтернату.

Детальніше...
 
Привітання Чепак: наше суспільство таке ж лайно, як і “еліта” PDF Друк E-mail
П'ятниця, 18 березня 2011 12:48

В журналістському середовищі стався просто таки японський землетрус: Дарку Чепак призначили прес-секретарем президента. Журналістський народ обговорює цю подію так, ніби японський аварійний ядерний ректор перемістився до нас у Чорнобиль.

Детальніше...
 
Патріарх Філарет: Київський Патріархат зростає, незважаючи на спротив PDF Друк E-mail
П'ятниця, 18 березня 2011 10:37

- Ваша Святосте, як за останній рік змінилися стосунки між церквою та державою?

- Коли Віктор Янукович вступив на посаду президента, він заявив, що буде рівно ставитися до всіх конфесій. Хоча ми знали, що він є парафіянином Московського патріархату. Але якщо попередні президенти Леонід Кучма і Віктор Ющенко, для того, щоб підкреслити своє рівне ставлення до інших конфесій, відвідували на Пасху і Різдво різні храми (хоча, наприклад, Ющенко належить до Київського патріархату), то позиція Віктора Януковича далі декларацій не пішла. Звичайно, як людина він може сповідувати ту віру, яку хоче, або ж не сповідувати жодної. Але коли глава держави відсутній на урочистих богослужіннях, то це сприймається як неповага.

Я не думаю, що існує офіційна позиція, як ставитися до тих чи інших конфесій. Наприклад, ми зверталися до прем’єр-міністра щодо внесення поправок до нового законопроекту про свободу совісті, і наші пропозиції були почуті. Разом з тим є упереджене ставлення до Київського патріархату з боку місцевої влади – обласних та районних адміністрацій. У нас існують проблеми насамперед в Донецькій, Київській і Вінницькій областях. Але таке негативне ставлення не набрало сили, тому що на наш захист піднялися демократичні сили, громадські і політичні організації. Навіть за кордоном – у США та Європі – почали писати про утиски. Я думаю, що це все вплинуло на владу, і вона не хоче далі загострювати ситуацію.

Детальніше...
 
Чи вдасться запобігти деградації вищої освіти в Україні? PDF Друк E-mail
Четвер, 17 березня 2011 21:57

Вперше внаслідок протестів був відкликаний законопроект! Законопроекту «Про вищу освіту» №7486-1 (реєстр. депутати від ПР, КПУ, НП - Луцький, Єфремов, Самойлик та ін.) вже нема на реєстрації. Ще не відкликав свій законопроект Мірошніченко, але цілком можливо, що його це змусять зробити, щоб пропхнути новий варіант МОНівського законопроекту (нині Міністерство освіти і науки, молоді та спорту).

Законопроект МОНМС «Про вищу освіту», дубль 2

11 березня 2011 року відбулися перші збори експертної робочої групи з доопрацювання проекту Закону “Про вищу освіту” МОНМС. Під час зустрічі було презентовано останню редакцію міністерського проекту. Усі небезпечні для молоді норми проекту повністю, або маже повністю співпадають з відповідними нормами законопроекту № 7486-1(Луцького,Євремова, Самойлик та ін., в основі якого так само був той таки законопроект МОНу), що викликав найбільше обурення громадськості.
В експертній робочій групі усі «представники громадськості» є провладними підставними особами, окрім одного представника від ФРІ Антона Делікатного.

Детальніше...
 
Заява з приводу наклепницьких висловлювань Ольги Гінзбург PDF Друк E-mail
Четвер, 17 березня 2011 14:49

Я ніколи не став би відволікатися на карикатурні спроби т. Гінзбург переконати громадськість у моїй професійній непридатності. Не було й бажання рекламувати особу, яка сама є антирекламою архівної справи. Проте, коли брехливі й цинічні звинувачення вже стосуються колективу архіву, який я мав честь очолювати упродовж 5 років, кидають тінь на його здобутки, вважаю своїм обов’язком дещо пояснити.

Детальніше...
 
Нова країна «Новоукраінія» PDF Друк E-mail
Четвер, 17 березня 2011 01:40

Частина 2 (частину 1 див. тут): Підсумки  2010 р. та завдання українства

У лютому минув перший рік  відтоді, як  біло-голуба влада реалізовує своє   гасло «Будуємо нову країну». Нагадаю, що в 2010 р. цим  слоганом  була обвішана  вся Україна, в Києві ще й досі можна побачити більдборди з цим претензійним  лозунгом.  Настав час підбити річні  підсумки.

Детальніше...
 
Навіщо малому бізнесу спрощене оподаткування PDF Друк E-mail
Вівторок, 15 березня 2011 22:40

Відсутність протестів з боку великих гравців пояснюється їх більшою адаптованістю до загальної системи оподаткування, суттєвими можливостями із захисту свого бізнесу і великим запасом міцності. До того ж, для них основні складності почнуться після 1 квітня, тому їхня реакція ще попереду.
Новий Податковий кодекс показав, що декларовані урядом переваги ефемерні й невизначені, а загрози - цілком реальні.

Детальніше...
 
Електричний стілець від Азарова. Для людей PDF Друк E-mail
Вівторок, 15 березня 2011 22:03

"Виявіті, попєрєдіті, знєшкодіті"
Днями, виходячи з квартири, побачив на підлозі згорнутий вчетверо папірець. Він випав з дверей, коли їх відкривав.
«Може, черговий рекламний непотріб, - подумав я, - понатикають всякого».
За такою гидотою і нагинатися не хочеться, але ж мушу, бо паперове сміття таки під моїми дверима – треба прибрати.

Детальніше...
 
Як КДБ "дописував" спогади повстанців PDF Друк E-mail
Вівторок, 15 березня 2011 19:58

Данило ШумукДосліджуючи історію визвольного руху ОУН та УПА, науковці оперують фактами і свідченнями, які - здавалось би - не повинні викликати сумнівів у своїй достовірності. Однак насправді так не є.

Часто фактографічний матеріал потребує ґрунтовної перевірки, а особливо - спогади учасників визвольного руху, які використовуються в історичному наративі як один із видів джерельної бази.

У 1974 році в Парижі вийшли друком і згодом стали широко відомими спогади Данила Шумука "За східним обрієм". Для тих, хто не знайомий із автором, не завадить сказати коротко про нього.

Д. Шумук народився на Волині у 1914 р. Був прихильником комуністичних ідей, свого часу перебував у членстві Компартії Західної України і комсомолі. За активну участь у комуністичному русі його арештувала польська поліція у 1933 р. та засудила на п'ять років і 4 місяці ув'язнення.

Детальніше...
 
Сповідь солдата-енкаведиста: «Я за той час розстріляв двох сестричок 10-12 років» PDF Друк E-mail
Понеділок, 14 березня 2011 18:10

На ім’я одного з сільських голів Заліщицького району прийшов зі Східної України лист такого змісту:
«Я – колишній солдат спецгрупи НКВД,  яка під маркою бандерівців у 1944-1945 рр. організовувала вбивства невинних людей на Тернопільщині. Наша група позбавила життя не один десяток людей нібито за симпатії до совєтської влади. І нині, на схилі літ, стоячи над могилою, хочу висповідатись, розповісти,  хто ж насправді організовував ці криваві акції. Мені й досі привиджуються нещасні, що просили у нас пощади, та пощади їм не було…

Часто чую в снах крик чотирирічного хлопчика: «Не бий мого татка!». Він вирвався з рук нашого старшини, при тім укусив його за палець. Старшина вхопив хлопчика за ніжки ї з усього маху вдарив об стінку головою… Я за той час розстріляв двох сестричок 10-12 років.  Вони заціпеніли з жаху і навіть не розуміли, що відбувається. Батько й мати на колінах благали нас пощадити хоча б дітей і теж не розуміли, за що їм така кара. Просили: «Хлопці, схаменіться, ми ж ні в чому не винні» (вони думали, що ми бандерівці). А ми звинувачували їх у тому, що два їхні старші сини пішли на фронт. Хоча добре знали, що людей призивного віку забрали силоміць.

Детальніше...
 
Історичні непорозуміння і нерозуміння історії PDF Друк E-mail
Понеділок, 14 березня 2011 13:31

Ще не встигла вщухнути сенсація від прочитаних спогадів бойовика польської Армії крайової під назвою «Сповідь ката», як тут же почалася атака кресових організацій та їх мас-медіа на все те, що пов’язане з українським національно-визвольним рухом і, перш за все, вже традиційно, вістря цієї атаки скероване проти ОУН та УПА.

Детальніше...
 
Українці перші з-поміж народів Європи відчули на собі справжні наміри нацизму PDF Друк E-mail
Понеділок, 14 березня 2011 13:03

15 березня 1939 року українці здійснили другу у 20 столітті спробу вибороти власну державність. Цього дня Закарпаття проголосило себе незалежною державою.

Детальніше...
 
Українці назвали їх "кацапами" PDF Друк E-mail
Неділя, 13 березня 2011 13:24

Володимир Белінський розвінчує міфи.
У Будинку письменників відбулось чергове засідання Творчого об’єднання публіцистів Київської організації Національної спілки письменників України.
Цього разу це був творчий вечір Володимира Белінського - члена КМО ОУН, автора кількох популярних історичних досліджень, в тому числі і тритомної праці «Країна Моксель, або Відкриття Великоросії», котра вийшла у столичному видавництві Олени Теліги.

Детальніше...
 
Неопалима церква. Як "саморозпустилася" УГКЦ PDF Друк E-mail
Субота, 12 березня 2011 22:57

Собором-з'їздом єпископів і священиків УГКЦ те судилище над нею більшовики проголосили тому, що - за церковними канонами - тільки її представницькі збори духівництва мали право "саморозпуститися" й приєднатися її до РПЦ.

Та позаяк на псевдособорі 8-9 березня 1946 року у Львові не було жодного єпископа УГКЦ, ці збори були абсолютно незаконними.

Беззаконня

"Собор" провели лише для того, аби формально oформити заднім числом фактичне поглинання УГКЦ, яке насправді відбулося ще 18 червня 1945 року.

Детальніше...
 
Дозвіл на корупцію PDF Друк E-mail
Субота, 12 березня 2011 03:13

Ще до недавнього часу, щоб отримати печатку чи штамп, потрібен був дозвіл. Однак 21 лютого 2011 року вступив у дію наказ МВС України за номером п'ять "Про визнання таким, що втратив силу, наказу МВС від 11 лютого 199 року №17".

Детальніше...
 
Пробудження після довгої амнезії PDF Друк E-mail
Субота, 12 березня 2011 02:56

"Чорний Ворон" запустив механізм "леґітимізації повстанського руху".
Можна прожити все життя     в Києві й бути впевненим,     що це "ісконна рускій го-рад", що тут усі розмовляють російською, гидливо морщитися й озиратися, коли почуєш українську в транспорті: "Дєрєвня, панаєхалі!"

Можна бути киянином у п'ятому поколінні, використовувати в усіх сферах життя українську мову, але твої діти в українській (нібито одній з найкращих у районі) школі будуть змушені пристосовуватися до більшості й розмовляти російською на перервах з однолітками.

Ми живемо в постколоніальному суспільстві, а наша держава, яка 20 років систематично плекає колоніальні міфи, розкручує механізм саморуйнування. Владну еліту найбільше об'єднує не національна ідея чи ідеї солідаризму, а клановість і корупція. Приберіть ці останні компоненти, й у її представників зникне стимул до державної організації. Безідейний характер формування держави Україна безпосередньо позначається на рівні життя громадян, їхнього добробуту.

Влада не вміє нічого краще робити, як консервувати наявний стан речей. Дієві реформи відбуваються лише в уяві чиновників у високих кабінетах. Ціни зростають, пересічній людині стає важко забезпечити собі навіть елементарні фізіологічні потреби.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>