Український національний збір
"В ці складні для всієї країни часи, проявіть солідарність і згуртованість" PDF Друк E-mail
Субота, 12 березня 2011 01:47

Заст. губернатора Луганської області В. Пристюка - Р. Мірошник, зажадав від керівництва телекомпанії «Інтер» негайного спростування інформації про відсутність хліба, яка з'явилася 7 березня у репортажі Руслана Міщенко.
У громадських колах Р. Мірошник уславився душителем демократії, в останній раз він проявив свої таланти, керуючи установчими зборами по створенню громадської ради при губернаторі, куди увійшли тільки ті громадські організації і профспілки, які й без тридцяти срібників готові плазувати і прислужувати владі.

Детальніше...
 
У Азарова ціни «впали», а у Вас ? PDF Друк E-mail
П'ятниця, 11 березня 2011 10:43

За даними Державної інспекції з контролю за цінами, в період з 20 до 28 лютого поточного року середні роздрібні ціни у торговельних мережах і на ринках на гречану крупу знизилися на 0,6% – з 14,47 до 14,39 грн. за кілограм.

Детальніше...
 
Москва знову наступає на… Холодний Яр PDF Друк E-mail
Четвер, 10 березня 2011 00:00

Вперше Василя Шкляра  я побачив минулого року на могилі Чорного Ворона. Який ніби за іронією долі  мав майже таке прізвище, як і письменник – Скляр. Не захопитися Чорним Вороном, значить не бути Українцем. Я ходив тим лісом, який тоді в 1920 «прасувала» червона московська артилерія, і де потім селяни з Розумівки ночами потайки, через заборону червоних, сатаністів ховали залишки тіл героїв, що полягли за Україну.

Потім в 1943 році в тих же лісах діяло УПА. Це тепер не військова і не історична таємниця. Серед тих бійців УПА був і мій рідний батько. Як все було швидкоплинним. На місце героїв 20-х прийшли ті, які народилися в 20-х після їх загибелі.

Детальніше...
 
Шевченко у смерті PDF Друк E-mail
Середа, 09 березня 2011 16:02

Він помер на 48 році життя, а влада закріпила його образ у свідомості поколінь як старого діда в кожусі і шапці. Незважаючи на те, що така одіж була останнім писком тодішньої петербурзької моди. До 150-річчя смерті Тараса Шевченка – кілька етюдів.
Вчитель Шевченка –художник Карл Брюллов запитав свого учня – чому ти, мовляв, весь час малюєш смерті? Адже Шевченко намалював картини «Смерть Сократа», «Смерть Македонського», «Смерть Богдана Хмельницького». Тарас відповів:» Тільки у смерті видно чи людина була великою».
Тепер порівняймо як помирали Шевченко і Пушкін – перший зі свічкою в руках, на сходах, раптово, а другий – прижимаючи до губ записку царя Ніколая Першого та запевняючи у своїй відданості. Для Шевченка ж той цар був не інакше як «неудобозабываемый Тормоз».

Поема «Гайдамаки» належить до числа тих творів, які у школі ніхто не любить – різанина якось не в’жеться з нашим «просвіщенним» віком. Але вчительки забувають розказати, що поему цю писав Шевченко у часи розквіту романтизму, що так писали Байрон і Шіллер. А романтизм -- це перебільшення: якщо трупи – то горами, якщо кров – то ріками… Тобто Іван Гонта своїх синів не різав. А дурний Бузина саме на цьому побудував свою книженцію «Вурдалак Тарас Шевченко» -- неграмотність насміялася з нащадка російського енкаведиста.

Детальніше...
 
Одеситка закрила у своєму магазині міліціонерів, які прийшли з перевіркою PDF Друк E-mail
Середа, 09 березня 2011 11:44

В Одесі в ТЦ "Острів" біля Привозу два міліціонери стали бранцями власниці одного із взуттєвих магазинів. Правоохоронців, які прийшли з позаплановою перевіркою, бізнес-леді закрила на замок у своєму ж магазині.

Детальніше...
 
Банда у владі PDF Друк E-mail
Середа, 09 березня 2011 01:20

Безумовно, Олександра Кужель не може бути зразком принципового, гідного наслідування, політика. Її постійно "носило" з одного політичного табору в інший. Вона займала високі посади і в часи президентства Кучми, і при Ющенку. Працювала в урядах і Януковича, і Тимошенко.
Кужель починала з партії "Трудова Україна". Потім побувала членом Партії регіонів, звідки її вигнали після того, як вона пішла працювати в уряд Тимошенко. Зараз вона - заступник голови партії "Сильна Україна", лідером якої є Тігіпко, а також депутат кримського парламенту.

Детальніше...
 
Змінюємо вивіску - ЖЕК на ОСББ? PDF Друк E-mail
Вівторок, 08 березня 2011 21:51

Львівські чиновники вкотре стверджують про неймовірні зусилля у сприянні функціонуванню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Для цього навіть у 2008 році була розроблена і затверджена спеціальна програма їх розвитку. Дана програма передбачала безпосереднє стимулювання створення нових і підтримки діючих ОСББ. Попри це, не все так просто, як видається на перший погляд.

ОСББ vs ЖЕК: львівське ноу-хау

Детальніше...
 
"Хліб, ціни все вже дістало, проводьте акцію ми вас будемо охороняти" PDF Друк E-mail
Вівторок, 08 березня 2011 15:23

Хочу висловити подяку усім тим, хто взяв участь у висвітленні проблеми відсутності хліба в шахтарських містах. Зізнатися, я не очікував такого резонансу, але відгукнулися практично всі ЗМІ і телебачення, проблема була озвучена на всю Україну, вся Україна дізналася, про нездатність чиновників владних структур Луганської області керувати регіоном.

Детальніше...
 
"Святкове" меню від антинародної влади PDF Друк E-mail
Вівторок, 08 березня 2011 13:48


 
Щорічні вшанування у Холодному Яру PDF Друк E-mail
Понеділок, 07 березня 2011 10:28

У неділю 17 квітня 2011 р. в с. Мельники Чигиринського району Черкаської області відбудеться вшанування Головного отамана Холодного Яру Василя Чучупака та Юрія Горліса-Горського, автора документального роману “Холодний Яр”.

Детальніше...
 
Ігрища кремлівських блазнів в царів-самодержців PDF Друк E-mail
Понеділок, 07 березня 2011 10:20

3 березня 2011 року в Санкт-Петербурзі в Маріїнському палаці проведено Науково-практичну конференцію «Великі реформи та модернізація Росії», яку було приурочено до 150-річчя скасування кріпосного права. З доповіддю на ній виступив Медведєв.

Можливо, це дійство пройшло б для мене непоміченим, оскільки безпосередньо не стосується наших земель, якби не якась нав'язлива думка, що переслідувала протягом дня. Відчуття несправжності того, що відбулося, ірреальності чи що?

Детальніше...
 
Колапс української освіти PDF Друк E-mail
Неділя, 06 березня 2011 19:42

Фактів, які переконують у тому, що українська освіта перебуває в стані колапсу, можна навести чимало. Наведу лише три найпромовистіші.

Детальніше...
 
Напередодні 8 березня PDF Друк E-mail
Субота, 05 березня 2011 11:57

Шановні чоловіки!

Жінки цінують Вашу увагу і повагу щодня. Подарунки – річ також непогана Однак найцінніше це все – від наших Коханих. Українські жінки не потребують вітань з совковими святами, зокрема й зі святом Клари Цеткін, а українські чоловіки - зі святом захисту не їхнього отєчєства.

Детальніше...
 
Головний командир УПА Роман Шухевич — людина-леґенда PDF Друк E-mail
Субота, 05 березня 2011 11:22

Роман Шухевич, 1930 р.Ім’я героя і патріота України, Головного командира Української Повстанської Армії Романа Шухевича — “Тараса Чупринки” було й залишається живим символом нескореності національно-визвольної боротьби на західноукраїнських землях. Під його проводом УПА спершу у відкритих боях, а потім невеликими підпільними групами чинила впертий опір найчисельнішим на той час у світі сталінським збройним силам. І цей відчайдушний спротив тривав набагато довше, ніж основний період Другої світової війни.

Згодом досвід успішних бойових операцій УПА та методи конспіративної роботи на окупованій території стали еталонними для керівників національно-визвольних змагань у різних реґіонах планети. За життя військовий талант Романа Шухевича відзначено найвищими повстанськими нагородами — Золотим Хрестом заслуги та Золотим Хрестом бойової заслуги 1 класу.

Роман Шухевич народився 30 червня 1907 р. у Львові. Рід Шухевичів відіграв помітну роль у національно-культурному, політичному та духовно-релігійному житті Галичини. Він походить із села Раківці, нині Івано-Франківської області, де перебував на парафії отець Євстахій — перша відома “гілка” їхнього генеалогічного дерева.

Детальніше...
 
Ніл Хасевич. Людина, яка створила візуальний образ УПА PDF Друк E-mail
Субота, 05 березня 2011 01:07
Детальніше...
 
Рік ганьби: новітні ординці, шулери, «шпелери», блазні, плебеї PDF Друк E-mail
П'ятниця, 04 березня 2011 16:55

Ось і добіг до кінця перший рік панування в Україні узаконених «шпелерів»: у страусячих черевиках, у дорожезних костюмах, на суперових автомобілях, з приклеєними голлівудськими посмішками. Рік політичних блазнів і плебеїв. Рік політичних проституток. Рік голого короля, зеківського «Хама». Отже, час на підсумки й узагальнення.
Дехто з патріотичних українців називає донецький паханат на чолі з В. Януковичем «окупаційною владою». Зазначимо, що згідно з Вікіпедією: «Окупація (від лат. occupatio — захоплення) — у військовій справі та в міжнародному праві тимчасове заняття озброєними силами території супротивника. Режим військової окупації регулюється 4-ою Гаагською конвенцією 1907 року, Женевською конвенцією 1949 року "Про захист цивільного населення", Гаагською конвенцією 1954 року "Про захист культурних цінностей у разі озброєного конфлікту".

Детальніше...
 
В приймальній Адміністрації Президента відмовились приймати звернення від громадськості PDF Друк E-mail
П'ятниця, 04 березня 2011 15:41

Вчора головний консультант Адміністрації Президента України Ахметов Ігор Бахитович відмовився прийняти й зареєструвати звернення від Оргкомітету Громадянської Асамблеї України з пропозицією провести публічну дискусію у формі круглого столу за участі членів Науково-експертної групи з підготовки Конституційної Асамблеї, представників Оргкомітету Громадянської Асамблеї України, Громадянського Конституційного Комітету та експертів-конституціоналістів і правозахисників.

Детальніше...
 
Анонс для студентів-мазохістів :) PDF Друк E-mail
П'ятниця, 04 березня 2011 00:10

Профспілка студентів-мазохістів підтримує ініціативи влади
«Ми повністю підтримуємо ініціативи МОНМС та авторів проектів «Закону про вищу освіту» № 7468 та № 7468-1, рекомендації міністра Табачника щодо скорочення держзамовлення на 42%, ініціативи заступника Євгена Сулими, підтримані частиною Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві, щодо скасування академічної стипендії», - заявляють активісти Профспілки студентів-мазохістів. На підтримку цих нововведень вони візьмуть участь у пікетуванні Верховної Ради 04.03.11 о 10:00.

Детальніше...
 
Сергій Пантюк: Найбільший наш ворог – наша ж лінь і наш пофігізм PDF Друк E-mail
Четвер, 03 березня 2011 23:38

Сергій Пантюк – досить відома постать у сучасній українській літературі. Він уміє займатись одночасно багатьма справами – пише вірші і прозу, друкує книжки у власному видавництві, організовує численні літературні презентації, виступи, фестивалі в різних куточках країни, виступає організатором громадських акцій, активно виступає з публіцистичними та есеїстичними текстами. Автор восьми книг і численних публікацій у вітчизняній і закордонній періодиці, його тексти перекладалися сімома мовами. Тож, обмежитися якоюсь однією темою в розмові з ним просто неможливо...

Сергію, багато хто знає тебе не тільки й не стільки під твоїм власним іменем, а як „Сліву”, і фестиваль, що ти проводиш кожного року, також зветься „Сліва-фест”. Розкажи, з чим пов’язане таке прізвисько?

Детальніше...
 
Три листи Товаришасталіна PDF Друк E-mail
Четвер, 03 березня 2011 21:41

Євген Сверстюк, філософ, письменник, колишній політв’язень

Насправді сталінізм в Росії був ще до революції. Він, як мат, перекриває усі правила закону і пристойності. Перегляньте українські газети від початку ХХ століття – там скарги на жандармську сваволю, неповагу до особи і до закону, глухоту влади до народу і, як співалося в пісеньці: «Мертвим – свобода, живих – під арешт».
Звичайно, партія Леніна-Сталіна усе це розвинула, лож і беззаконня дало метастази. Справа в тому, що терор, брехня і насильство – то найлегші форми правління масами.

Детальніше...
 
Педагоги Львова вимагають звільнення Азарова та Табачника, інакше - страйк PDF Друк E-mail
Четвер, 03 березня 2011 09:30

Педагоги Львова 1 березня обговорили недофінансування і нововведення в галузі. У Личаківській райадміністрації з цього приводу зібралося близько 150 освітян, делегованих педагогічними колективами міста.
До організації заходу крім вільної профспілки працівників освіти області долучилися також Громадянський  рух "Відсіч", Зарваницька ініціатива, ГПО "Українська справа".

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>