Українську школу №15 в Красному Лучі поки що не закриватимуть
Українську школу №15 в Красному Лучі поки що не закриватимуть PDF Друк
Статті - Головна
П'ятниця, 27 травня 2011 10:22

У Красному Лучі (Луганська область) педагогічний колектив україномовної школи № 15 скоротить свої витрати, щоб навчальний заклад не закрили. На зустрічі батьків і громадськості з мером була досягнута домовленість, що закриття школи відкладається на рік.

«Відбулася зустріч активістів з мером. Домовилися, що школу не закривають на рік. Знімають директора школи тільки й завгоспа ... Батьки їздили до Києва, в КРУ, і КРУ організувало перевірку по місту. Тому школу поки не закривають ", - зазначив активіст Громадянського руху «Відсіч» Іван Жеведь.

Нагадаємо, 16 лютого у м. Красний Луч 5 представників ініціативної групи батьків оголосили голодування у зв'язку з тим, що не скасовано рішення про закриття школи № 15. 17 лютого одна з учасниць голодування зомліла. На третій день голодування захисники школи № 15 провели акцію протесту біля облдержадміністрації .

З учасниками ініціативної групи по захисту школи зустрівся заступник голови ЛОДА Родіон Мірошник, який домовився з протестуючими про припинення голодування, пообіцявши, що в ситуації розбереться спеціальна комісія.

Маленьку проміжну перемогу здобуто. Тепер потрібно боротися за велику.

Відділ моніторингу "ВУ"