Житловий кодекс ще не прийнятий, а проти нього вже протестують
Житловий кодекс ще не прийнятий, а проти нього вже протестують PDF Друк
Статті - Головна
Четвер, 16 червня 2011 21:02

"На мою думку, депутати злякалися - вони не очікували побачити під комітетом такий натовп", - каже адвокат Тетяна Монтян.

Окрім переляку народних обранців, протестувальники отримали ще й інший результат.

Зокрема, члени комітету не стали розглядати одіозний проект Житлового кодексу. Натомість, вони розглядали більш притомний законопроект 8474 про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Протестувальники обіцяють пильно стежити за подальшою діяльністю Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. Якщо депутати ще раз спробують розглянути проект ЖК - акції протесту не забаряться. Тільки вони вже будуть значно більш масовими.

Відбувся невеличкий театралізований перформанс. Юнак, схожий на гопника - одягнутий у шкірянку, тренувальні штани, у темних окулярах та з цепурою - підходив до учасників акції, вимагаючи віддати ключі від квартири. Його супроводжували двоє з табличками "Депутат". Протестувальники з ганьбою відігнали загарбників:)

Ще до початку акції, до протестувальників вийшов регіонал Ігор Лисов. Він запропонував піти на переговори, згорнути акцію, однак протестувальники заглушили його слова грюкотом та вигуками “Ганьба!”. Для шумової атаки люди використали металеві відра. Після цієї невдачі парламентер повернувся до будівлі комітету.

Протестувальники прийшли з такими  гаслами: “Моє житло - моє життя, нема кріпацтву вороття!”, “Ні - мафії виконавців!”, “Ні - управляючим компаніям!”, “А мій будинок заважає суспільним потребам?!”, “Геть руки від наших осель!” та інші. Вони також скандують: “Ні комунальному рабству!”, “Маю право на житло!”.

Фото з акції можна побачити на сайтах Майдан, http://texty.org.ua/


Відділ моніторингу ВУ