9 травня, 22 червня: ЯКЩО ПРОВОКУЮТЬ, ЗНАЧИТЬ, КОМУСЬ ЦЕ ПОТРІБНО!?
9 травня, 22 червня: ЯКЩО ПРОВОКУЮТЬ, ЗНАЧИТЬ, КОМУСЬ ЦЕ ПОТРІБНО!? PDF Друк
Статті - Головна
Понеділок, 20 червня 2011 17:35

Події 9 травня у Львові засвідчили, що антиукраїнські сили замислили роздробити Україну руками самих же українців.
Зрозуміло, що навіть не задля вшанування радянського минулого і його символів їхали червонопрапорні провокатори до Львова. Їм потрібна була картинка з озлобленими націоналістами, яких показують тепер усьому світу, а головне – українцям на Сході. Їм треба показати Львів і галичан як осердя нацизму, як потенційну загрозу для всіх українців.

По-перше, це вже випробуваний спосіб розколювання народу – поділений народ ніколи не буде успішним і неодмінно стане легкою здобиччю для неситих сусідів.
По-друге, саме тому українофобам вигідні максимально жорстокі сутички у Львові, щоби показати загрозу, яку несуть собою українські сили.

По-третє, у разі переростання внутрішніх суперечок в Україні у громадянське протистояння, ті ж самі сусіди вже сьогодні готові прийти в Україну з «миротворчою місією» і «защитить соотечественников» від «шаліючого у Львові» українського націоналізму.

Нам приготували пастку:
або ми стерпимо безперешкодне пронесення Львовом тоталітарних символів, під якими катували, нищили і депортували мільйони українців,
або не допустимо цього, влаштувавши масову бійку, чим допоможемо розколоти Україну і зміцнити позиції влади поза Західною Україною, а промосковським силам – завадити співпраці з Європою, і тим самим ще більше узалежнити Україну від Москви.

Але вихід є.
Наш обов’язок – ПАМ’ЯТЬ БЕЗ АГРЕСІЇ, СПРОТИВ БЕЗ НАСИЛЬСТВА

Українцю!
22 червня вийди на вулицю і не допусти ані глуму над пам’яттю загиблих, ані агресії. Тільки наша велика кількість і наш мирний спротив цього дня зможуть зупинити провокаторів, і масштабну провокацію.
Наше завдання – не пропустити червонопрапорний марш і зупинити тих, хто провокуватиме чи піддаватиметься на бійку, чого хочуть приїжджі провокатори. Не підігруймо їм!
Не чекай, що хтось замість тебе захистить честь Львова і всієї України.

Вийди і захисти Пам’ять без агресії, чини СПРОТИВ БЕЗ НАСИЛЬСТВА!

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ:

9:40 - екуменічний молебень біля пам’ятника Жертвам тоталітарних репресій (напроти міліції на Бандери)
19:00 - віче біля пам’ятника Шевченку

Повний перелік заходів уточнюється - будь ласка, слідкуйте за оновленнями.

ЗАКЛИКАЄМО НЕ ПІДДАВАТИСЯ НА ЖОДНІ ПРОВОКАЦІЇ::
можливо, хтось Вас або оточуючих навмисне намагатиметься образити - не реагуйте на лайку з уст інших та уникайте лайливих слів самі.

Не використовуйте жодних піротехнічних засобів, димових шашок - нічого нікуди не кидайте!

Не вдягайте жодних масок: чесним, законослухняним громадянам нема чого приховувати свої обличчя і нема чого боятися! Ми нічого протизаконного не робимо і наші наміри виключно шляхетні.

Зберігайте ХОЛОДНУ, ТВЕРЕЗУ голову. Покажіть, що Львів - цивілізоване, європейське місто і в ньому живуть мудрі люди!

Українському суспільству не потрібний розкол. Кожен Громадянин може докласти свою частку зусиль, аби запобігти провокаціям - тож, поширюйте інформацію!