Господарський суд Львівської області та Прокуратура м. Львова покривають незаконну діяльність адміністрації ринку «Привокзальний»
Господарський суд Львівської області та Прокуратура м. Львова покривають незаконну діяльність адміністрації ринку «Привокзальний» PDF Друк
Статті - Головна
Середа, 29 червня 2011 00:44

В четвер, 30 червня,  починаючи з 9.30 підприємці «Привокзального» вже вкотре вийдуть на акцію протесту – відбудеться пікетування сесії Львівської міської ради.

В тривалому безстроковому протесті підприємці відстоюють своє право власності на торгові павільйони, які незаконно захоплені адміністрацією ринку (ТзОВ «Привокзальний ринок»).

Від Львівської міської ради підприємці домагатимуться:

1.    Скасувати накази Департаменту економічної політики, які призвели до видачі свідоцтва на право власності  нерухомого майна для адміністрації ринку.

2.    Звернутися до Прокуратури м. Львова про порушення кримінальних справ по факту незаконних дій ТзОВ «Привокзальний ринок» та посадових осіб.

3.    Заслухати на сесії представників міських міліції та прокуратури щодо ситуації на ринку «Привокзальний».

Доводиться констатувати, що уповноважені органи, які б мали відслідковувати та впроваджувати верховенство Закону, не виконують своїх функцій.

Не подає ознак життя Прокуратура м. Львова.  Від неї не надійшло відповідей ні на скарги підприємців, ні на запити депутатів Львівської міської ради.

Ще більш приголомшлива ситуація склалася навколо розгляду Господарським судом Львівської області (суддя Данко Леся Семенівна) позову суб’єкта господарської діяльності , фізичної особи – підприємця Надії Сало (вона ж – голова первинної профспілкової організації)  про встановлення права власності на нерухоме майно.

Суддя Данко Л.С. «забезпечила» однобокий розгляд справи. Судове засідання 16 червня 2011 року відбулося без участі позивача – у рішенні суду на 16-ти сторінках було вказано, що Н. Сало повідомлена про час і дату проведення судового засідання. Насправді ж, підприємець отримала повідомлення під розпис 17 червня.

Крім цього, під час судового засідання до уваги прийняті лише докази і позиція адміністрації ринку. Жоден з документів, на яких настоювала Н. Сало у своєму позові, не був витребуваний.

Фактично, Надія Сало зіткнулася з перешкоджанням будь-яким діям позивача.

Конфлікт, який виник на львівському ринку «Привокзальний» лише на перший погляд має локальний характер. Без сумніву, це бомба сповільненої дії. Аналогічну чи подібну ситуацію з приватизацією нерухомого майна можна спостерігати на багатьох інших ринках Львівщини та України.

Організатор пікету – Вільна профспілка «Ринок Привокзальний»

Конт. тел. 067 7107479

Прес-відділ Громадянського руху “Відсіч”