Підприємці ринку "Привокзальний": За шахрайські оборудки - кримінальну відповідальність
Підприємці ринку "Привокзальний": За шахрайські оборудки - кримінальну відповідальність PDF Друк
Статті - Головна
П'ятниця, 01 липня 2011 10:55

Підприємці ринку «Привокзальний» продовжують безстроковий протест. Після страйку вони вже втретє пікетують Львівську міську раду. Головна вимога залишається незмінною: скасувати незаконну приватизацію адміністрацією ринку їхніх павільйонів.

На пікет вийшло близько 70 підприємців та громадських активістів.

Як пояснив в коментарі представник громадянського руху "Відсіч", який захищає права підприємців, Маркіян Гудз, від часу останнього пікету нічого не змінилося. Підприємцям дають тільки обіцянки, а тепер питання блокується на всіх рівнях. За його словами, вони відстоюють право власності всіх підприємців на їхнє нерухоме майно – павільйони, які вони будували за власний кошт. Підприємці вимагають скасувати незаконні рішення, завдяки яким адміністрація ринку приватизувала це майно.

Маркіян Гудз переконаний, що під час цієї приватизації мали місце кримінальні дії, були здійсненні шахрайські оборудки. За його словами, якщо до підприємців не дослухаються, вони використовуватимуть всі засоби ненасильницького спротиву, звертатимуться до найвищих щаблів влади, до  впливових міжнародних  організацій та судів.

До підприємців під стінами Ратуші "примазалися" представники «Секти Догнала». Як заявив Маркіян Гудз, вони вбачають у тому, що під стінами ЛМР відбувають одночасно два пікети, певну провокацію. За його словами, сектанти намагаються поширювати свій вплив за рахунок аморальних маніпуляцій.

Окрім того, під стіни Ратуші вийшли мешканці вул. Плугової. За їхніми словами, віднедавна спокійне життя їхнього району порушили так звані підгорецькі отці – «Секта Догнала». Вони розпочали незаконну реконструкцію каплички на вул. Плуговій, 6 та хочуть створити там свій осередок. Мешканці категорично проти цього і застерігають та просять молитви навернути цих людей, які потрапили під вплив секти і просять не допустити її поширення у Львові.

Міська рада дослухалася до громади УГКЦ і дозволила встановити Хрест на вул. Плуговій біля каплиці Матері Божої Неустанної Помочі, побудованої митрополитом Андреєм Шептицьким.

Відділ моніторингу ВУ