Бідна Юля, або таємниці прем'єрських будинків
Бідна Юля, або таємниці прем'єрських будинків PDF Друк
П'ятниця, 25 грудня 2009 11:41

altЯка відмінна риса нашого Прем'єр-міністра? Уміння викручуватися і красиво піти від відповіді на найбільш конкретні прямі запитання. Навіть якщо доводиться говорити при цьому неправду або не всю правду. Але прикро не це. Прикро, що глава уряду і претендент на президентський пост настільки низько оцінює інтелект свого народу, що навіть не спромагається говорити одне й те ж або погодити свої слова зі словами хоча б власних родичів. І для того щоб виявити ці «дивні нестикування», достатньо провести 15 хвилин в Інтернеті. Яскравий тому приклад ситуація з житловими питанням Леді Ю.


altУ 2005 році вона довела до сліз більшу частину країни, розповідаючи про те, в яких складних умовах їй доводиться жити. Тоді «вона» стверджувала, що настільки чесно і безкорисливо працює на благо батьківщини, що навіть не може дозволити собі орендувати житло, не кажучи вже про його покупку, і вимушена безкоштовно жити у друзів у двоповерховому будинку в Конча-Озерній. А вже 18 грудня нинішнього року в ефірі «Шустер Life» Тимошенко говорила інше: «Я, будучи віце-прем'єром і депутатом, перебуваючи у Києві понад 10 років, орендувала невеликий будинок, у якого є господар. Зараз я не живу в цьому будинку, хоча я там прожила більше 10 років, сплачуючи орендну плату ».

Тепер про житло нинішнє. 29 грудня 2006 в інтерв'ю журналу «Експрес» пані Прем'єр повідомила радісну новину - вона переїжджає: «Справа в тому, що ми майже вісім років жили під Києвом на орендованій письменницькій дачі. Цього року нам вдалося придбати власний будинок, трохи більший. Тому Новий рік з родиною плануємо відсвяткувати вже у себе вдома ». Це дослівно. Проте вже в середині 2007 року Юлія Володимирівна від придбаної нерухомості відхрестилася, завила, що будинок орендує. Продовжує наполягати на цьому Юлія Володимирівна і сьогодні. «Зараз, враховуючи, що є необхідність приймати гостей, є необхідність приймати послів, ми орендували з чоловіком трохи більший будинок. Він знаходиться в межах нормальних будинків нормальної сім'ї », - розповіла вона в ефірі ТРК« Україна »про елітний будинок  не менш елітної "Срібної Затоки" на дамбі в Конча-Заспі.

Третю версію озвучила всім відома тітка Леді Ю Антоніна Ульяхіна. В інтерв'ю «Українській правді», опублікованому 27 листопада 2007, вона розповіла, що Прем'єр живе в купленому будинку, правда, придбаний він не самої Леді Ю, а їх всією великою родиною: «Ми» - це вся родина. Так, ми в складчину купили цей будинок, ми маємо такі доходи ».

Так само дивно виглядає історія і з будинком дочки Леді Ю. За її словами, Євгенія з чоловіком орендують будинок у Конча-Озерній, а ніяк не є його власниками. Однак все та ж тьотя стверджує зовсім інше. «Це мій подарунок Жені на весілля», - зокрема говорила вона журналістам. Цієї ж версії дотримується і сама донька Юлії Володимирівни, і тому також є документальне підтвердження. 5 листопада 2006 вийшов у світ номер журналу Viva, в якому сама Євгенія Карр розповідала, що будинок, в якому вона живе, куплений Антоніною Ульяхіної. «Це будинок тітки. Коли ми вирішили жити в Україні, вона подарувала нам його. А мама привела в порядок », - пояснювала прем'єрська дочка.

Ось така правда життя ... До речі, в офіційній декларації пані Прем'єра, опублікованій на сайті Центральної виборчої комісії, вказується, що у Юлії Тимошенко немає ні будинку, ні квартири, ні земельної ділянки, ні машини, ні цінних паперів. Немає навіть найменш захудалого депозиту ... Аж грошей їй дати хочеться, чи не так?

Євгенія Вецько, УРА-Інформ