Звернення Координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України
Звернення Координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України PDF Друк
Четвер, 11 серпня 2011 13:54

Шановні співвітчизники!
Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу звертається до вас з приводу чергового поглиблення кризи в усіх сферах життя України. Ми неодноразово заявляли про злочинні дії високопосадовців щодо усіх верств населення, в тому числі щодо вітчизняного малого та середнього бізнесу.

Податковий майдан об’єднав всю Україну, бо ми висували лозунг позапартійності (як відомо, справжніх потужних політичних партій в Україні немає, а існують проплачені проекти кількох олігархів ) і не допускали намагань практично всіх партій та політиків попіаритись на наших проблемах. Ми оголосили про єдність України, бо нам нема що ділити. Ми звикли заробляти гроші самі, а не розкрадати бюджет та народне добро в астрономічних розмірах. Ми організували та провели Автомайдан,  під час якого побачили, що вся Україна від Луганська до Львова у відчаї від того ярма, яке ми собі на свою голову обрали. Результатом Автомайдану був ультиматум можновладцям з чіткими вимогами, який підтримали окрім Асамблеї багато інших громадських організацій. Але жоден політик його не підтримав. Навпаки, маючи необмежений доступ до власних ЗМІ, вони його замовчували та намагались звузити виокремлені нами проблеми до проблем спрощеної системи оподаткування. Наші намагання налагодити рівноправну співпрацю з  окремими політиками показали, що нас розглядають виключно як обслуговуючий персонал для досягнення проміжного Олімпу – відсотків на виборах. Жоден політик не хоче мати потужного контролера у нашій особі.

Ми звертаємось до Вас з переконанням, що середній клас, зокрема його значна частина - малий та середній бізнес, здатний самостійно формулювати вимоги, лобіювати цивілізованим шляхом свої інтереси, які є державницькими, тому що ми живемо, працюємо, відпочиваємо у цій державі і не маємо намір її покидати. Тут будуть жити наші діти і внуки. Нас не чекають ні в Ізраїлі, ні в Росії, ні у США, ні в будь – якій іншій розвинутій країні.

Закликаємо Вас,  підприємці,  до активної участі в розбудові Асамблеї, а  представників інших середовищ - ініційованого Асамблеєю громадського руху «Вільний Простір» . В рамках цього руху вже співпрацюють з Асамблеєю гірники Луганщини, вчителі Миколаївщини, козацтво Хмельниччини, студенти та молодь Львівщини, пенсіонери Одещини, офіцери Києва, органи самоорганізації Черкащини … . Ми об’єднуємось не навколо вождя, ми об’єднались навколо цінностей,  визначальними з яких є порядність, чесність, справедливість.   Кожен з Вас може стати лідером, якщо у Вас вірять люди.

Для координації ми пропонуємо направляти свої координати на електронну адресу: aaa77748@mail.ru

У нас немає власних ЗМІ,  залученого ззовні фінансового ресурсу. Все робиться виключно на громадських засадах або за кошти учасників Асамблеї та Вільного Простору.
Ми будемо вдячні за ініціативи та ідеї, за будь-яку посильну  участь у нашій роботі.

Ми просимо бажаючих  прийняти участь у:

А) мережі колективного самозахисту, яка вже діє в 12 областях України. Надзвичайно важливі ідеї щодо нестандартних методів відстоювання своїх прав в сучасних умовах.  Просимо контактувати:  zhi-natalya@yandex.ru

Б) розробці податкового, трудового,  антикорупційного та інших першочергових законопроектів:   ag.kpl.lviv@gmail.com

 В) роботі об’єднаного юридичного бюро. Усіх, хто може працювати в сфері юридичного захисту,  просимо звертатись: rima1962@i.ua

Просимо підприємців прийняти активну участь в асамблеї ГО МСБ України, яка відбудеться 4 вересня у м. Запоріжжя, на якому буде прийнято план дій щодо ефективної протидії намаганням олігархічно-чиновницьких кланів знищити вітчизняний бізнес.
  
Контакти організаторів: kalyaka@i.ua, тел. 050-1349370

Зробимо все заради нашого Завтра!

Голова КР Асамблеї МСБУ
Лідія Кривенко