Вітаю Тебе з Днем Незалежності України!
Вітаю Тебе з Днем Незалежності України! PDF Друк
Статті - Головна
Вівторок, 23 серпня 2011 23:14

Сьогодні наша країна потребує підтримки і допомоги кожного українця: ця розграбована, знищена корупцією держава з безпринципними «верхами» і зневіреними та роз’єднаними «низами» постала перед прірвою, в якій вона може назавжди втратити свій суверенітет! Чи станеться це – залежить від кожного з нас!

У річницю незалежності Твоєї держави у Тебе забирають право на житло, на якісну освіту, на гідну оплату Твоєї праці, на гідну пенсію, на правдиву інформацію про події, що Тебе оточують, і ще багато на що… а Ти будеш мовчати?... Чи вбиватимеш свій час порожніми наріканнями? Чи, все таки, вийдеш на захист своїх прав та інтересів?

Може, втечеш на чужину, сподіваючись на безтурботне існування там? Але ж там також люди намагаються виборювати свої права шляхом страйків, протестів, колективних звернень і т.п.

Пам'ятай – справжня Незалежність не падає з неба. Якщо День Незалежності є для Тебе важливим святом, якщо любиш чіпляти синьо-жовті стрічки, співати патріотичних пісень і фотографуватися у вишиванці, то хай у Тебе буде ще й почуття особистої відповідальності за майбутнє України. То слідкуй за тим, що відбувається в країні і переказуй про це людям, котрі щось пропустили – для того, щоб всі разом ми змогли відстояти свою державу і своє власне право на гідне існування!

І не бійся зустріти глузливу байдужу посмішку, а продовжуй шукати однодумців. Підтримуй тих, хто сумнівається. Разом ми досягнемо успіху. Не зразу, але досягнемо!

Бери участь в громадських рухах, долучайся до організацій, приходь на мітинги – проявляй свою громадянську позицію там і з тими, де вважаєш за потрібне. Але не будь безмовним спостерігачем того, як гине Твоя країна і як Ти разом з членами своєї родини, разом з друзями, колегами і сусідами стаєте ще більш безправними і опиняєтеся у щораз більших злиднях!

Не будь пустослівним у своїй любові до України, а вирази ці почуття у діях!

Не питайся що твоя країна зробила для тебе, а зроби щось для неї!

Не будь споживачем Незалежності, а будь її співтворцем!

Бо якщо не Ти, то НІХТО!...
Якщо не тепер, то вже НІКОЛИ!...