ФСБ готує теракти проти КЦ?
ФСБ готує теракти проти КЦ? PDF Друк
Статті - Головна
Четвер, 15 вересня 2011 20:04

За повідомленнями російських ЗМІ, «генпрокуратура РФ має намір доручити спецслужбам припинити роботу сайту «Кавказ-Центр», сервери якого знаходяться у Фінляндії». Російським судом сайт КЦ був визнаний «екстремістським», повідомляє агентство «Інтерфакс».

Джерело цього агентства в «генпрокуратурі» пояснило, що запит буде направлений до «відповідних підрозділів ФСБ і МВС» після того, як рішення суду набуде чинності.

Співрозмрвник агентства відзначив, що російська прокуратура підтримує ділові відносини із зарубіжними колегами і вважає, що «особливих перепон при вирішенні цієї проблеми не повинно бути» (а до чого тоді тут ФСБ і МВС? — КЦ).

Подібна постановка питання, тим часом, вельми дивна. Російська «генпрокуратура» доручає «припинити роботу» сайту Кавказ-Центр силовим, терористичним структурам ФСБ і МВС Росії, за діяльністю яких на Заході стежать 24 години на добу (йдеться про т.з. «дипломатів» в бандпосольствах Росії, що працюють в цих структурах).

Легально ці силові структури за кордоном ніколи не діяли. Всі офіційні легальні операції, наприклад, звернення до місцевих влад за дорученням ФСБ або МВС російська банда «генпрокуратура» до цих пір завжди проводила від  власного імені.

Іншою структурою, яку визнають зарубіжні можновладці на відкритому легальному офіційному рівні, є  МЗС Росії в особі т.з. «російських посольств», які, як відомо, також часто використовуються Кремлем для організації терористичних актів, як це відбулося в Катарі.

Тепер, згідно «генпрокуратурі» РФ, виходить абсолютно протилежна картина. Не «генпрокуратура» клопотатиметься за кордоном за дорученням ФСБ, а ФСБ збирається там діяти за дорученням «генпрокуратури».

Висновок з таких заяв може бути тільки один. «Генпрокуратура» РФ може доручити ФСБ «закрити» Кавказ-Центр тільки шляхом терористичних актів проти КЦ у Фінляндії і Швеції. Якщо це не так, то з яких пір ФСБ і МВС РФ займаються дипломатичною місією?

Нагадаємо, що рік тому з аналогічним проханням до ФСБ висадити сервери Кавказ-центра публічно звернувся російський агент в Гельсінки Юха Моларі (відео по цьому посиланню).

Тим часом в лавах підконтрольних ФСБ російських ЗМІ відбуваються дивовижні речі. КЦ цілий рік спостерігав, як російські ЗМІ писали, що сервери Кавказ-центра знаходяться у Фінляндії, і дивувався, що це означає, коли на доступних в мережі сайтах можна легко з'ясувати айпі КЦ і провайдера. Всі ці «сліди» ведуть до Швеції, а не до Фінляндії.

Для того, щоб це «відмітили» російські ЗМІ разом з численними бандами російських спецслужб, нам довелося спеціально про це написати, так точно і не з'ясувавши, чому чекісти приписали нас до Фінляндії. І лише після цього російські ЗМІ стали щось міркувати. Яка країна, такі і ЗМІ. Повідомляє російське видання «Вебпланета»:

«Російські силовики закриють шведський «Кавказ-Центр» у Фінляндії?

З місцеположенням сервера виникла плутанина. У самому Кавказ-центрі при цьому вирішили, що помилка народилася на рівні російських органів правопорядку (точніше цю дурість доповів до Росії агент ФСБ, пастор-ренегат Юха Моларі, який раніше писав, що Докку Умаров проживає в Гельсінки в офісі Стурше,  можливо, від ненависті до своєї власної країни Фінляндії — КЦ). Мабуть, тому, що ще нещодавно Росія намагалася чинити тиск на фінську владу, з тим щоб ті закрили сайт (ми краще знаємо, де ми знаходимося — КЦ).

«Вкажемо в зв'язку з цим, що твердження російської влади і ЗМІ про те, що сервери КЦ знаходяться у Фінляндії, не відповідають дійсності. Насправді сервер Кавказ-центра розташований в Швеції з 2004 року, де КЦ зареєстрований як шведське ЗМІ», — чесно зізнаються тут. І дійсно, в Швеції».

Проте редакція КЦ до цих пір не знає, навіщо ФСБ потрібно було писати про Фінляндію. Ми можемо лише припустити, що Луб'янка планує які-небудь капості проти Мікаеля Стурше.

Тим часом, в коментарі до цієї статті на «Вебпланеті» один з читачів пише:

«Народ,  заходимо через проксі. Наприклад, в налаштуваннях проксі-сервера вводимо 119.46.111.8 порт 8080. І все працює. Нехай проваляться ті, хто позбавляє нас основних прав і свобод».


Відділ моніторингу КЦ  (Кавказцентр)