Михайло Саакашвілі: Росія розпадеться, повторивши долю Монгольської Орди, що породила її
Михайло Саакашвілі: Росія розпадеться, повторивши долю Монгольської Орди, що породила її PDF Друк
Статті - Політика
Неділя, 18 вересня 2011 23:48

Президент Грузії Михайло Саакашвілі, виступаючи на відкритті Національної академії оборони імені Давида Агмашенебелі в Гори (регіон Шида Картлі), виступив із заявою по Росії. Він зокрема відзначив:

«Російська імперія сьогодні знаходиться в дуже важкому стані. Росія поводиться як у 19 столітті. І якщо криза, яка її охопила, продовжиться, якщо вона продовжуватиме політику поневолювача у 21-му столітті, то її послаблення і розпад стануть неминучими.

У декількох кілометрах звідси загарбник будує плацдарм проти всієї Грузії. Зовсім недавно російський ворог, який все ще залишається на території Грузії, зрівняв військову частину, що знаходилася в Горі, із землею.

Практично всі будівлі були виведені з ладу, а зараз ми відновили тут кращу військову частину в регіоні, кращий військовий учбовий заклад, коли-небудь побудований за всю історію Грузії.

Але така доля Грузії. Нас постійно руйнували, постійно порівнювали із землею, розтоптували, і коли ворог думав, що остаточно нас знищив, ми вставали, випрямлялися і йшли вперед, продовжували жити і будувати.

У всі часи імперії поневолювачів розпадалися. Так було з Монгольською Ордою, і такий самий розпад чекає на Росію».

Відділ моніторингу КЦ (Кавказцентр)