Дороговказ Степана Бандери: з москалями нема спільної мови
Дороговказ Степана Бандери: з москалями нема спільної мови PDF Друк
Статті - Політика
Неділя, 27 грудня 2009 00:48

altalt

Росія відмовляється передавати Україні документальні матеріали щодо Голодомору 1932-1933 років; Ющенко відреагував на заяву Кадирова і назвав його моською."На жаль, практично немає співпраці з Російською Федерацією в цій сфері. Хоча ми неодноразово зверталися за документами, які могли б додатково пролити світло на питання, що стосуються Голодомору.
Крім того, навесні цього року СБУ виступила з ініціативою підписання спеціальної угоди в архівній галузі. Аналогічні угоди у нас є з нашими польськими та чеськими колегами. Готуємо з литовськими та угорськими. На жаль, ми отримали негативну відповідь з Російської Федерації, що така угода не вважається доцільною ", - повідомив керівник департаменту архівного забезпечення СБУ Володимир Вятрович.
Нагадаємо, раніше Служба безпеки України неодноразово закликала Федеральну службу безпеки Росії розсекретити архівні матеріали про репресії та Голодомор.
25 травня Служба безпеки України порушила кримінальну справу за фактом вчинення геноциду в Україні в 1932-1933 роках, внаслідок чого загинули мільйони громадян.

Віктор Ющенко закликає не перебільшувати роль заяви московської маріонетки,  президента Чеченської республіки Рамзана Кадирова про ліквідацію України. Про це український президент заявив в ефірі телеканалу «Інтер».
«Я б не перебільшував роль цієї заяви. Якщо чотири місяці тому ми отримали заяву президента Росії, то заява Кадирова - це маленький епізод. Треба дивитися трохи ширше. Забезпечувати безпеку держави - це альфа і омега », - заявив Ющенко.
Президент запевнив, що його відповідь на такі заяви не в формі, а в змісті. «Якщо ви з моською будете вести дебати, ви дискредитуєте себе як державу», - зазначив Ющенко. Він також нагадав про заяву Лаврова про те, що агресивна політика - це не політика Росії.

На фоні чинного Президента моськами також виглядають Янукович, Тимошенко, Тигипко та інші мисливці за президентським кріслом, які не в стані відстоювати українські національні інтереси.
"Українська самостійницька політика мусить зробити належні висновки з того факту, що в московському таборі існують тільки сили крайньо ворожі справі державної самостійности України" - Степан Бандера.