Відкритий лист Юлії Тимошенко - кандидатці в президенти
Відкритий лист Юлії Тимошенко - кандидатці в президенти PDF Друк
П'ятниця, 01 січня 2010 11:14

Шановна Юліє Володимирівно,
    згідно з комюніке Міжнародного симпозіуму «Україна у 2010-2020 рр.», зорганізованого т. зв. «Європейським конгресом України» (яким керує горе-герой газетних анекдотів В. Базів), Ви особисто взяли участь у роботі цього симпозіуму.

Оскільки на симпозіумі сформувалася агітбригада з громадян країн «великої сімки» у вашу підтримку, як кандидата в президенти України, а, відтак агітаційні «лекції вчених з країн «великої сімки» (цитуємо дослівно) відбулися» у різних містах України, вимагаємо у Вас, як чинного прем’єр-міністра України, повідомити, за якими міжнародними угодами має право діяти у суверенній державі у час передвиборчого процесу агітбригада з громадян іноземного походження (згідно з комюніке, це Г. Гейл, Е. Чао, Р. Магочі зі США, А. Умбланд з Німеччини, П. Даньєрі з Канади, Катаріна Волчік з Великобританії та ще декілька інших)? А, якщо таких угод немає, то чому Ви, як керівник Уряду, не доручили МЗС України звернутися з нотою до керівників держав «великої сімки» про недопустимість їхнього втручання у перебіг передвиборчого процесу в Україні? Адже таке втручання з боку держав «великої сімки»  свідчить про нехтування ними гарантованого Конституцією України та Міжнародними документами права кожної людини самостійно обирати владу в своїй країні. Для кожного з нас будь-яка агітація за того чи іншого кандидата з боку офіційних представників іноземних країн є приниженням нашої гідності. Українська нація є повноцінною і має як величезне історичне минуле, так і майбутнє, незважаючи на величезні духовні і фізичні втрати від більшовицького режиму,  з наслідками якого Україна бореться до нині. Тому українці, глибоко цінуючи дружні стосунки з усіма державами, які керуються демократичними принципами і верховенством закону, прихильно сприймають обумовлену чинним законодавством участь іноземних спостерігачів з цих держав на виборах. Проте Українська Держава, як і кожна суверенна держава, не може дозволити іноземним представникам вести будь-яку агітацію з метою схилити людей до несамостійного виявлення своєї волі (важко уявити собі, щоб, наприклад, представники СНД або багатонаціональної Російської Федерації сформували агітбригаду в США проти, наприклад, Обами. Але можна уявити собі, якою була б реакція на це американського народу). Та оскільки сформована з іноземців, як представників держав «великої сімки», агітбригада побігла, озброєна білими з червоним сердечком прапорцями, по містах України (цитуємо комюніке) «із штормовим попередженням», що Україна «втомилася від Ющенка» і що «Вона (тобто, Ю. Т.) має перемогти», ми змушені звернутися з відповідним запитанням до керівників усіх названих держав (США, Канада, Великобританії, Німеччини), хоча знаємо, що ніхто з них не наважився б у жодний спосіб порушувати конституційні права людини і права суверенної держави. Проте мусимо поставити їх до відома про наявний факт використання імен їхніх держав, а також, що сама присутність у сформованій з громадян їхніх країн агітбригаді такої особи, як Р. Магочі, безпосередньо засвідчує намагання розчленувати Україну і спричинитися до громадянських заворушень (україножер Р. Магочі є фактичним речником відділення Закарпаття від України і служить імперським планам російських і угорських шовіністів).
Крім того, як свідчить згадане комюніке, представники країн «великої сімки» разом з Вами, Юліє Володимирівно, розглядали питання (цитуємо) «реальної інтеграції України у «золотий» мільярд  людства». Тому нас цікавить, скільки українців ви запланували врятувати? І які народи ви прирекли на винищення? Адже зрозуміло: якщо з майже семи мільярдів, які нині живуть на планеті, має залишитися лише один мільярд, то всі решта – приречені на загибель. Та, мабуть, ви, разом зі своїм найближчим оточенням, сподіваєтеся потрапити в міфічний «золотий мільярд»… по наших трупах? Наївна жінко, нагадаємо Вам, що лише «мільярд», а ще й золотий (ібер-менш, чи що?) – візія параноїків-неофашистів. Бо Бог дав людям, крім розуму, любов до природи, до всього живого і до людини в т.ч., завдяки чому нині видатні вчені всього світу, враховуючи, що на майбутнє наявні ресурси Землі будуть достатні лише для 1 мільярду, потужно працюють над тими проектами ( в т.ч. й екологічними), які забезпечать всьому людству можливість жити, а не загинути. Проте Ви абсолютно не орієнтуєтеся в основних питаннях збереження біосфери і природних ресурсів, інакше Ви закрили б рота параноїкам з «золотого мільярду» вимогою розгляду «Екологічної Конституції Землі», яку подав на обговорення міжнародній спільноті чинний Президент України В. Ющенко. Та хіба Ви про це знаєте? І чи цікавить Вас доля людства, якщо навіть Україну Ви бачите безлюдною? Бідна Ви і нещасна людина.

Ірина КАЛИНЕЦЬ – громадська діячка
Юрій ШУХЕВИЧ – Герой України
Ігор КАЛИНЕЦЬ- лауреат Державної премії ім. Т.Г. Шевченка
Стефанія ШАБАТУРА – член Спілки художників України
Мирослав ФІЦУЛЯК – перший заступник голови ВГО «Товариство відродження української нації»
Маркіян ГУДЗ – голова ЛОО ВГО «Товариство відродження української нації»
Роман ПАК – колишній головний інженер Львівського автобусного заводу, голова ЛОО УП «Єдність»
Надія ФІЛЯК – колишня помічниця народного депутата Юлії Тимошенко (за період з 2002р. до 2005р.)