Тисячі дагестанців вийшли на мітинг проти беззаконня російських спецслужб
Тисячі дагестанців вийшли на мітинг проти беззаконня російських спецслужб PDF Друк
Статті - Політика
Субота, 26 листопада 2011 00:03

25 листопада в Шамількалі (колишня Махачкала) відбувся багатотисячний мітинг і демонстрація проти викрадання людей, беззаконня російських спецслужб і їх прибічників з числа місцевих маріонеток.

Деякі джерела повідомили, що в мітингу взяли участь до 3 тисяч людей. Проте за оцінками самих учасників демонстрації, на вулиці Шамлькали вишли не менше 5–6 тисяч обурених дагестанців, і це стало одним з найбільших народних виступів за останні роки, направлених проти влади окупантів і маріонеток.

Одним з приводів для маніфестації стало те, що 17 листопада був викрадений сільський вчитель Расул Магомедов. Представники маріонеткового режиму лицемірно заявили, що «роблять все можливе, щоб знайти викраденого».

Проте учасники акції кричали, що маріонетки брешуть і їм ніхто не вірить.

Протестуючі скандували також гасло «Інквізиція влади заганяє народ в ліси» і проголошували -  »Аллах Акбар».

Організаторами акції виступили родичі викрадених людей і об'єднання «Союз Справедливих», «Дагестан — територія миру і згоди» і «Ахлю Сунна».

У прийнятій резолюції учасники масової демонстрації звинуватили російські спецслужби і силові структури поліцейських в розв'язуванні «справжньої війни в Дагестані», відповідальність за яку «лежить на силових структурах».

Учасники демонстрації і мітингу попередили, що мають намір проводити численні акції кожного тижня.

Відділ моніторингу КЦ, Кавказ-Центр