Україна - не Єгипет. Але добре, що й не Норвегія
Україна - не Єгипет. Але добре, що й не Норвегія PDF Друк
Статті - Політика
Середа, 30 листопада 2011 02:53

До ранку 29 листопада Україна ламала голову: чи стане смерть шахтаря, який голодував на центральній площі Донецька за компанію з чорнобильцями, приводом для революції по «єгипетському варіанту».

Хто пам'ятає: революція в країні пірамід теж почалася зі смерті однієї людини, а потім озвірілий народ ... На щастя для Януковича українці ще не настільки озвіріли, але, як кажуть, тенденції в наявності. Ні де-небудь, а саме в Донецьку голодуючі чорнобильці залишили біля будівлі міськради порожню труну.

Як заявив Едуард Капустін, один з ініціаторів даної акції протесту: «Чорнобильці хотіли [...] ще раз показати владі, що саме вона вбила людину».

Поклавши руку на серце: і з компетентними висновками правоохоронців, і без таких, ми так і не дізнаємося, чому помер Геннадій Конопльов. Аж надто добре всім відома ціна цих висновків. А, простіше кажучи, ніхто нашим ментам не вірить. Особливо після загадкових смертей в райвідділах.

Тим не менш,  є дещо. Свідчення очевидця: http://www.youtube.com/watch?v=oHvjk48fn1s&feature=player_embedded

Ми-то ні на що не розраховуємо і не сподіваємося. Правоохоронці (або «правоохоронці») самі вирішать, і таке інше. Їм видніше.

Є питання для Януковича. Поки що протестуючі виглядають ось так(http://censor.net.ua/video_news/). А що буде, коли замість не цілком адекватної баби під Кабмін прийдуть зовсім злі дядьки? Можна, звичайно, звільнити Азарова (а ще краще видати його на розтерзання юрбі), ну а далі що? Видати на розтерзання Тігіпка? Слів немає, вони це заслужили вже багато років тому, але ...

Але поки українці виживають як можуть. Тобто платять хабарі. А точніше - будують паралельну державу. Знаєте, в наших умовах це добре, що хабарі змушений давати кожен. Це говорить про те, що держава, очолювана Януковичем - лише фантом, межі якого, за великим рахунком, закінчуються за парканом Межигір'я.

Не в курсі, як там поживають страуси і кенгуру в Межигір'ї, а громадяни України звикають до підвищення розцінок на все: від оцінки в атестаті до штрафу ДАІ.

Рано чи пізно громадянам України нарешті прийде в голову проста думка: якщо нам і так доводиться платити дільничному лікарю і дільничному міліціонеру, даїшнику і вчителю - то на хрєна нам Янукович, Азаров і 450 дармоїдів у Верховній Раді? Ми, знаєте, самі оплачуємо потрібні нам соціальні послуги. І  ненажерливих посередників не потребуємо.

Гаразд, поки ви думаєте над тим, з якої радості ми платимо податки, коли кожна нібито безкоштовна (згідно Конституції) послуга і так обходиться в копійчину, повеселю вас «міжнародною панорамою». Можна ж знайти куточки на планеті, де трапляються ідіотизми крутіше наших.

Наприклад, Норвегія. Країна перемоги напівкомунізму. Андерс Брейвік, який вбив 77 людей, визнаний медиками неосудним психом. А, відповідно, якщо суд погодиться з висновками експертів, то одному з найкривавіших вбивць в новітній історії «загрожує» лікування в умовах, які будь-який український пенсіонер-чорнобилець вважав би санаторними. А потім - коли експерти дійдуть висновку, що Брейвік вилікувався ...

Або ось ще: Південна Осетія. Шматок нічим не примітної території, населення якої - менше, ніж трьох кварталів на Троєщині. Якби не хворобливе самолюбство парочки карликів, яка сидить в Кремлі , жили б як люди. А так доводиться жити як невизнана республіка під протекторатом Росії. І навіть там (в масштабах трьох троещинських кварталів!) розгортається щось на зразок «помаранчевої революції».

P.S. За ідеєю, однією з головних подій дня мала б стати заява «адвоката» Власенка про страшні проблеми зі здоров'ям Юлії Тимошенко (в неї йде кров з носа, німіє ліва рука). Але є пара цікавих моментів: поки Тимошенко «орала як кінь» на посаді прем'єра, повідомлень про її передсмертний стан не надходило, це раз. А здоров'я інших, «звичайних» мешканців Лук'янівського СІЗО нікого ж не хвилює, це два. Та хоч вони все передохнуть, як дохли при Юлі і після Юлі. Кому яке діло.

 Єгор Стружкін, «фрАза»