Путінські вибори. Масові фальсифікації і затримання опозиції
Путінські вибори. Масові фальсифікації і затримання опозиції PDF Друк
Статті - Політика
Неділя, 04 грудня 2011 22:47

Чекістський режим масово затримує учасників акцій протесту проти тотальних фальсифікацій т.з. «виборів до держдуми».
Російські і західні ЗМІ повідомляють, що в Петербурзі були схоплені десятки протестуючих біля Гостиного двору. У Москві захоплення опозиціонерів були влаштовані на Манежній і на Тріумфальній площах. Затриманий один з лідерів опозиції Едуард Лімонов.
Як повідомляють російські джерела, в Петербурзі учасники акції протесту виступали під гаслом «Ваші вибори — фарс». Організатором мітингу виступила «Інша Росія».

Затримання опозиціонерів значно ускладнювали журналісти, які оточили учасників акції. Серед затриманих поліцією — один з лідерів петербурзького відділення «Іншої Росії» Ігор Чепкасов.

Після ряду затримань все повторилося: розсіяні перед Гостиним Двором опозиціонери почали свистіти і ляскати, співробітники поліції відновили заклики розійтися.

У Москві в районі Тріумфальної площі також були затримані десятки осіб. Поліція схопила найбільш активних учасників акції протесту, серед затриманих — лідери опозиційного руху «Ми» Роман Доброхотов і «Іншої Росії» Едуард Лімонов. Після затримання активісти стали розгойдувати автобус, в який їх посадили.

Затримання почалися після того, як група молодих людей почала скандувати «Ганьба!» і спробувала перекрити тротуар біля площі.

Тим часом незалежні спостерігачі заявили про масові факти порушень і політичного втручання з боку чекістської влади.

Декілька радіостанцій і опозиційних груп повідомляють, що їх сайти не працюють через атаки хакерів.

Асоціація «Голос» — єдина незалежна організація, що спостерігає за виборами в Росії, — повідомила про могутню атаку хакера на свій сайт.

Співробітники «Голосу» направили вже 5300 скарг про порушення в ході виборів. Представники «Голосу» заявили, що їм було відмовлено в допуску на ряд виборчих ділянок в Томській області.

Проте, за словами представників Центрвиборчкому Росії, до них не надходила інформація від міжнародних спостерігачів про можливі порушення на виборчих дільницях.

Путінські вибори в інших регіонах проходять без особливих подій і шуму.

Місцеві губернатори і ватажки маріонеткових режимів на окупованих територіях Імарату Кавказ, Идель-Уралу, Сибіру і Далекого Сходу рапортують про високу явку виборців.

Як завжди відзначилися маріонетки в Чечні. Не зважаючи на практично порожні вулиці міст і сіл, і на порожні «виборчі дільниці», на яких охоронців більше, ніж  голосуючих, кадировці оголосили про «дуже високу» активність місцевих жителів.

Нагадаємо, що чеченські зрадники регулярно оголошують про 99% «явки виборців» на всіх окупаційних виборах. Цього разу, як з сарказмом помічають деякі коментатори, результати в Чечні будуть скромнішими — 98%

Відділ моніторингу КЦ,  Кавказ-Центр