Скільки коштують квитки на президентський гелікоптер?
Скільки коштують квитки на президентський гелікоптер? PDF Друк
Статті - Головна
Середа, 07 грудня 2011 10:34

Сьогодні, 7 грудня, о 14.00 біля станції столичного метро «Вокзальна» відбудеться флешмоб «Пане Президенте, «довезіть» ґвинтокрилом».
Останніми днями в касах «Укрзалізниці» виник штучний дефіцит квитків, унаслідок чого безліч людей не зможуть зустріти в родинному колі Новорічні свята.

Нібито з метою «оптимізації» та «підвищення економічної ефективності», влада скасувала деякі маршрути та скоротила кількість працівників залізниці. Відтак, наприклад, жителів Луганщини позбавляють прямого залізничного сполучення з Києвом, Львовом, Харковом. На слуху також плани приватизації «Укрзалізниці» – об’єкта стратегічного значення.

З метою привернення уваги влади і громадськості до проблеми організатори акції змонтують біля Головного залізничного вокзалу іграшкову залізницю, яка «замінить» справжні поїзди, та пропонуватимуть людям, яким не вдалось купити квиток, погратись нею. Також поширюватимуться листівки у вигляді квитків.

Того ж дня розпочнеться ще одна довгострокова акція: «Банк обіцянок» – «ОБІЦЯЮ НЕ ГОЛОСУВАТИ ЗА ПАРТІЮ РЕГІОНІВ, якщо мені не вдасться придбати квиток додому на Новорічні свята».

Прес-служба Громадянського руху "Відсіч"