Піп Кураєв закликав завдати ракетного удару по офісу правозахисника Мікаеля Стурше
Піп Кураєв закликав завдати ракетного удару по офісу правозахисника Мікаеля Стурше PDF Друк
Статті - Політика
Середа, 14 грудня 2011 02:12

Православні чекісти закликають до терактів проти Фінляндії.
Сайт чекістського попа Кураєва опублікував погрози на адресу фінського правозахисника Мікаеля Стурше, якого головна тербанда Путіна (ФСБ) вважає адміністратором і главредом Кавказ-Центру.
«М. Стурше заборонений в'їзд до Росії і країн СНД. Він фінансує розташований у Фінляндії сайт Кавказ-Центр, який підтримує міжнародно-визнаного терориста Докку Умарова і виступає за створення т.з. «Кавказького емірату».

Пора йому «крилатий» новорічний подаруночок послати а ля Дудаєв», пише сайт Кураєва 12 грудня.

Нагадаємо, що раніше, 11 грудня агент ФСБ в Гельсінкі Юха Моларі, який останнім часом став дещо обережніший в своїх закликах через цікавість до нього фінської поліції, закликав на англомовному сайті пропагандистсько-терористичного московського телеканалу ФСБ «Раша тудей» знищити КЦ шляхом запуску на сайт вірусів.

Моларі пише на «Раша тудей» 11 грудня в 16:46:

«Представник терориста Докку Умарова і редакція Кавказ-Центру зустрілися один з одним в Гельсінкі 11–12.11.2011 в культурному центрі «Софія» під захистом і з благословення МЗС Фінляндії. Двері були відкриті для журналістів терористичного вебцентру, але не для регулярного автора російського державного ТБ! КЦ дав власний матеріал з цього приводу.

Я досі вважаю, що російські фахівці повинні знищити Кавказ-Центр, наприклад, вірусною атакою, якщо це можливо.

Проте це точка зору моя власна і не представляє точку зору «Раши тудей» або будь-якої офіційної російської організації (не вистачало, щоб ФСБ відкрито і офіційно сповіщала про свої наміри — КЦ)».

Нагадаємо, що у вересні місяці в своїй черговій проповіді путінській піп — «антифашист» Юха Моларі, що мешкає в Гельсінкі, закликав ФСБ Росії розбомбити Кавказ-Центр по раніше вказаних ним (він називав для ФСБ в 2010 конкретні імена конкретних людей в чотирьох країнах Європи) «місцях дислокації» ідеологічного супротивника чекістського режиму:

«Я не розумію, чому російська армія не наслідує приклад війни американців з віссю зла. Якби російська армія слідувала американській моделі боротьби з терористичними мережами, вона б назавжди знищила Грузію і Туреччину.

Грузія вкриває і підтримує багато північнокавказьких терористів. У Туреччині живуть або жили протягом багатьох років Мовладі Удугов, Докку Умаров і Шаміль Басаєв.

Ракети «Іскандер» рознесли б цілі в Гельсінкі, Балтійському регіоні, Австрії і Осло, тому що там знаходяться стратегічні і тактичні члени терористичної групи  Масхадова, Басаєва і Умарова, а також толерантні місцеві політики цих країн.

Колишній голова організації Finrosforum Хейді Хаутала зараз підтримує сепаратизм. Секретарем там продовжує служити Мікаел Стурше, власник серверів Кавказ-Центру і т.д.».

Відзначимо, що твердження російсько-чекістської преси про те, що сервери КЦ знаходяться у Фінляндії — цілком на «совісті» дуже неадекватного попа Юхи Моларі. Насправді сервер КЦ знаходиться в Швеції.

Путінській піп подивився кілька місяців тому фільм фінського телебачення про Кавказ-Центр за участю Мікаела Стурше, який продемонстрував сервери клієнтів  компанії в своєму офісі в Гельсінкі. Приблизно через 2 тижні до попа «дійшло», і він розповів в своїй проповіді для ФСБ і її російських ЗМІ, що це сервери КЦ. При цьому піп не повідомив, до якого провайдера вони у такому разі під'єднані.

Нагадаємо, що раніше Моларі закликав ФСБ організувати теракти проти КЦ, висадити сервери агентства і убити журналістів Кавказ-Центру. Свій заклик він виклав на YouTube.

Моларі також публічно оголосив, що дуже хоче, щоб «Кавказ-Центр був знищений, а журналісти КЦ страчені».

Відділ моніторингу КЦ, Кавказ-Центр