Київ, 24 грудня: Загострюється боротьба української громади за Десятинну церкву
Київ, 24 грудня: Загострюється боротьба української громади за Десятинну церкву PDF Друк
Статті - Головна
Субота, 24 грудня 2011 14:18

Оборона З п'ятниці, 23 грудня, розпочато фактичне будівництво Десятинної церкви у Києві. Про це нас повідомило джерело у релігійній громаді Десятинного монастиря. Напередодні уночі було відслужено подячну літургію на честь початку будівельних робіт. Щодо заяви очільників міста про “роботи з консервації фундаменту”, джерело повідомило, що це відволікальна “качка”, що була закинена у інформаційний простір з метою відвернення уваги від справжніх намірів будівельників.

У суботу, 24 грудня, не зважаючи на вихідний день, на території фундаменту повним ходом ідуть роботи, працює важка будівельна техніка, колесами трамбується та вирівнюється ґрунт на місці засипаного напередодні фундаменту.  Усупереч заявам чиновників, що роботи проводять комунальні служби, на будівництві працюють особи, що мешкають у вагончиках, що розташовані позаду церкви. Біля будмайданчика чергує міліція і приватні охоронці монастиря у незрозумілій формі.

Як повідомило джерело, після вирівнювання майданчика розпочнеться буріння ґрунту для встановлення паль фундаменту, для цього незабаром буде завезено арматуру. Роботи зі спорудження паль фундаменту планується здійснити упродовж новорічних свят, аби не привертати зайвої уваги громадськости. Якщо почнеться скандал, будівельники будуть стверджувати, що лише консервують фундамент. Інформаційну підтримку з боку КМДА буде забезпечено.

Відділ моніторингу ВУ