"Соціальна справедливість" від влади: Придворний актор Ступка назавжди оселився в державному будинку відпочинку
"Соціальна справедливість" від влади: Придворний актор Ступка назавжди оселився в державному будинку відпочинку PDF Друк
Статті - Головна
Середа, 28 грудня 2011 12:50

Влада традиційно та щедро роздає блага лояльним до себе артистам. Ось і уславлений актор, Герой України Богдан Ступка назавжди оселиться в державному будинку відпочинку «Конча-Заспа», де уряд виділив для нього приміщення у довічне користування. За інформацію «УНІАН», відповідне розпорядження 26 грудня прийняв Кабінет Міністрів України.

Ступка займає це приміщення на умовах оплати, визначених ще у 1994 році.

Нагадаємо, що видатний артист мешкає і в багатоквартирному будинку в самісінькому центрі Києва. Проте йому не затишно на своєму четвертому поверсі, бо на першому – працює амбулаторія, де лікуються старі люди, в основному сердечники. Утім, Ступка з дружиною бояться інфекцій, які нібито можуть поширювати пацієнти – тому просять місцеву владу викинути геть і лікарів, і хворих, щоб не завдавали їм «морально-психологічних збитків». Куди? Це питання народного улюбленця не обходить. Але навряд чи можна сподіватися, що держава допоможе напівживим старикам без особливих заслуг так само, як Ступці, якому у лютому цього року уряд видів півмільйона гривень на лікування в Німеччині.

Київський форум