Представник РПЦ Чаплін закликає до війни проти сусідів Росії
Представник РПЦ Чаплін закликає до війни проти сусідів Росії PDF Друк
Статті - Політика
Неділя, 08 січня 2012 01:11

Ватажок т.з. «синодного відділу по взаєминах церкви і суспільства» чекістської держбанди РПЦ протоєрей Всеволод Чаплін в інтерв'ю «Російській службі новин» публічно закликав до війни проти сусідів Росії і запропонував поголити в армію «оранжевих» опозиціонерів.

За словами Чапліна, Росії необхідно «нарощувати могутню військову присутність» у всіх регіонах, де «люди просять захисту від оранжевих експериментів, від різного штибу кольорових революцій».

На його думку, не треба боятися війни і бойових дій. «Навіть якщо Росії потрібно буде брати участь в бойових діях, цього не потрібно сьогодні боятися. Армії потрібно, нарешті, дати справжню роботу. Мережевих хом'яків цілком можна було б відправити до діючого війська. Ті з них, хто виживуть, напевно, стануть людьми», — сказав Чаплін.

Він пояснив, що під хом'яками має на увазі «людей, які кращий час свого життя проводять у віртуальних війнах».

«Росія втрачає свою політичну волю саме тому, що вона не бере участі в повну силу в світових політичних процесах. Ми зараз відправили кораблі до берегів Сірії — це добре, але це повинно бути тільки початком.

У всіх тих місцях, де люди стурбовані небезпекою кольорових експериментів над тими чи іншими народами, Росія цілком може бути присутньою, зокрема військовим чином, повномасштабно, навіть якщо це означатиме участь в бойових діях.

І ось в цих діях повинен брати участь, принаймні, весь чоловічий елемент нашого народу, включаючи тих самих нещасних хом'яків, які очевидно можуть виправитися тільки тоді, коли вони зіткнуться з реальною чоловічою роботою, з військовою роботою», — оголосив Чаплін.

Нагадаємо, що раніше цей член банди РПЦ привернув до себе увагу заявою про те, що в Росії повинна бути відновлена монархія. При цьому явно натякаючи на те, що новим царем повинен стати Путін.

Він також назвав демонстративне приниження громадян Росії путінською рокіровкою тандему (обміну посадами  з Ведмежим) «прикладом моральності в політиці».

Відділ моніторингу КЦ, Кавказ-Центр