Громадські організації зможуть привести до зміни влади
Громадські організації зможуть привести до зміни влади PDF Друк
Статті - Головна
Четвер, 19 січня 2012 22:28

Представник фонду Фрідріха Наумана "За свободу" Манфред Віхман сподівається, що громадські організації зможуть призвести до зміни чинної влади України.

Як повідомляє кореспондент Gazeta.ua, про це він заявив на відкритті міжрегіональної конференції "Самоорганізація громадян — відповідь суспільства на політичну нестабільність".

"Я стежив за тим, що відбувалося в Україні протягом останніх років. І те, що відбулося в країні перевершило всі мої найгірші сподівання. Ми дуже раді, що наш фонд має можливість підтримувати громадські організції, які, можливо, виростуть в опозиції", - заявив він.

"Вірю, що разом з вами ми можемо сприяти розвитку опозиційного руху, який, можливо, призведе до певного перевороту, до зміни влади і буде збудоване таке суспільство, яке усвідомить, що зробленого ще не досить, що не варто складати руки і що потрібно працювати далі. Повна назва нашого фонду - фонд Фрідріха Наумана "За свободу", і це саме те, чого я бажаю вам — щоб ця діяльність вилилася в свободу для суспільства, у свободу для українського народу", - наголосив Віхман у своєму виступі.

Головна мета конференції - виробити практику самоорганізації громадян на місцевому рівні.