Нова хвиля репресій на ринку „Привокзальний” у Львові
Нова хвиля репресій на ринку „Привокзальний” у Львові PDF Друк
Статті - Головна
Середа, 08 лютого 2012 22:14

В четвер, 9 лютого  , починаючи з 8.00,  мітингом біля торгових павільйонів №№ 17, 18 продовжується безстроковий протест на Привокзальному ринку. З 10.00 до 10.45 відбудеться прес-конференція під відкритим небом  за участю підприємців з приводу протиправних і відверто нахабних вчинків адміністрації ринку.

В протестних діях впродовж 2011 року і до цього часу, підприємці відстоюють своє право власності на торгові павільйони, які незаконно захоплені адміністрацією ринку (ТзОВ «Привокзальний ринок»).

За останні кілька місяців на „Привокзальному” мали місце ряд подій: серед найманого органу – адміністрації ринку  пройшов „переділ власності”, як не парадоксально, майна, що створене за кошти підприємців. Зокрема, колишнього директора Степана Кухара змінив новий -  Дмитро Ничипуренко. Але від цього стосунки між адміністраторами та підприємцями тільки погіршилися.   

 У своїй безпосередній діяльності підприємці стикаються з постійними перешкодами: адміністрація ринку заблокувала підписання будь-яких договорів, є факти недопуску підприємців до робочих місць – тихцем навішуються замки на торгові павільйони, навмисно створюються аварійні неполадки в електромережі, безслідно „щезає” майно підприємців...

Події часом розгортаються за межами здорового глузду. Так, профспілковій активістці Катерині Кобзар, яка на ринку з 1995 року, демонстративно перегородили доступ до робочого місця червоними стрічками. Крім того, адміністрація ринку ввела режим „внутрішньої безпеки” – ні зустрітися, ні додзвонитися...

Свіжий виток репресивних дій з боку адміністрації ринку  почався після того, коли Господарський суд Львівської області став виносити законні рішення по оплаті комунальних послуг підприємцями, причому за позовами, ініційованими адміністрацією.

Як зазначив представник Громадянського руху „Відсіч” Маркіян Гудз, вочевидь, підприємці не в повному обсязі засвоїли уроки Податкового майдану – дещо послабився їхній спротив. Можливо, вплинули незначні й ситуативні зрушення, зокрема відкриття кримінальної справи львівською міліцією щодо шахрайських оборудок збоку адміністрації ринку та прийняття до розгляду позовів підприємців в судах. Але нічого фатального не відбулося, все можна поправити.

Організатор пікету – Вільна профспілка «Ринок Привокзальний»

Конт. тел. 067 7107479

Прес-відділ Громадянського руху “Відсіч”