Львів: На ринку «Привокзальний» сутичка між підприємцями та адміністрацією
Львів: На ринку «Привокзальний» сутичка між підприємцями та адміністрацією PDF Друк
Статті - Головна
П'ятниця, 10 лютого 2012 23:29

Адміністрація ринку «Привокзальний» не допускає підприємців до своїх робочих місць. Про це повідомив активіст громадського руху «Відсіч» Маркіян Гудз у коментарі кореспонденту Вголосу, який прибув на ринок.

Він розповів, що прийшов вранці на ринок «Привокзальний», щоб дізнатися як розгортаються події після вчорашньої акції протесту на ринку.

«Прийшовши на ринок, я побачив, що павільйони № 17 та 18 оточили охоронці та адміністрація ринку. Я почав це все фотографувати. Старший адміністратор ринку накинувся на мене, почав виривати фотоапарат. Згодом дав наказ охороні обступити мене і обмежити право на вільне пересування. Голова профспілки Надія Сало кинулась мене захищати, але її так само відштовхнули. Ми викликали міліцію, щоб написати заяви, але вже пройшла година, а правоохоронців досі немає», – розповів Маркіян Гудз.

Він нагадав, що головна причина цього конфлікту полягає в тому, що підприємці ведуть боротьбу за право власності павільйони, які вони побудували за свої кошти. Щоб не допустити цього, адміністрація всіляким чином тисне на них, залякує. В першу чергу це стосується активістів вільної профспілки «Ринок Привокзальний».

Зокрема сьогодні, за словами Маркіяна Гудза, постраждала Катерина Кобзар, яку не допускали до її павільйону. Жінка є членом профспілки «Ринок Привокзальний».

Маркіян Гудз додав, що адміністрація ринку «діє точково», перешкоджаючи підприємцям працювати. Однак від утисків керівництва ринку страждають лише члени профспілки.

Нагадаємо, вчора, 9 лютого, підприємці «Привокзального» ринку провели мітинг на ринку з приводу «протиправних і відверто нахабних вчинків адміністрації ринку».
http://vgolos.com.ua/economic/news/7691.html