Згідно з владним законопроектом №2450 студенти, підприємці, шахтарі, афганці більше не зможуть результативно протестувати
Згідно з владним законопроектом №2450 студенти, підприємці, шахтарі, афганці більше не зможуть результативно протестувати PDF Друк
Статті - Політика
П'ятниця, 16 березня 2012 23:05

Акція протесту проти законопроекту №2450 про порядок [заборони] мирних зібрань.

15 березня громадянські активісти (зокрема – рух “Відсіч”) провели експрес-акцію протесту щодо несподівано виявлених намірів Верхоради протягти скандальний законопроект №2450 (більше про це – тут і тут). Кінець кінцем, законопроект було відправлено на повторне читання з такими словами Литвина (зі стенограми):

“Коли комітет уже підготував законопроект до другого читання, ми отримали від Венеціанської комісії рекомендації. Вони оцінюють позитивні моменти і вказують на ряд істотних питань, які потребують регулювання. Для того, щоб пришвидшити розгляд, підготовку цього питання до прийняття в остаточній редакції, нам потрібно дати таке право комітету. Для цього нам потрібно направити його на повторне друге читання, не розглядаючи по суті. Він доповнить його пропозиціями Венеціанської комісії, уніфікує і ми плануємо, що у найближчий час, я думаю, що через тиждень, винесуть на розгляд Верховної Ради України з огляду на те, що нам цей закон потрібно прийняти”.

Тож, можливо невдовзі українцям треба буде бути готовими взяти ВРУ в облогу, вставши на захист свого права на мирні зібрання, до котрого тягнуться законо-давчі пустливі ручки.

Громадянський рух "Відсіч"