Не дай себе загнати в резервацію!!!
Не дай себе загнати в резервацію!!! PDF Друк
Статті - Головна
Неділя, 25 березня 2012 23:22

Вільний громадянине України! Прийди у середу, 28 березня, об 11.00 на Майдан Незалежності, аби не дати депутатам прийняти законопроект №2450, який забирає в нас право на мирний протест!

ВОНИ хочуть обмежити нашу свободу!
ВОНИ хочуть підступно позбавити нас права на мирні зібрання!
ВОНИ хочуть загнати нас у резервацію!

15 березня несподівано на порядку денному Верховної Ради виник на розгляд скандальний законопроект №2450 "Про порядок організації і проведення мирних заходів". Цього питання не було в порядку денному сесійного тижня, все було зроблено раптово, аби ми з вами не встигли зреагувати!

Але українці в черговий раз "розчарували" нашу владу і вже за дві години під Верховну Раду прийшла чимала кількість активістів, щоб висловити своє «ФЕ» цьому антидемократичному закону.

Цей закон прийняли у першому читанні ще у 2010 р., але після численних мітингів, виступів правозахисників проти нього та невтішний висновок Венеціанської комісії його відклали в довгий ящик. Несподівана поява проекту на голосуванні свідчить, що нам таки ХОЧУТЬ ЗАТКНУТИ РОТА!

На сьогодні не відомо, коли цим піаністам у Верховній Раді захочеться проголосувати за закон, тож мусимо бути готовими!

Приходь на акцію, поки не пізно! Бо з 2450 завтра нам це можуть заборонити...

Про небезпеки законопроекту читайте тут: http://www.zmina.org.ua/2012/03/1442/

Текст законопроекту №2450 "Про порядок організації і проведення мирних заходів" – http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?pf3511..

Текст альтернативного проекту правозахисників "Про свободу мирних зібрань" – http://zmina.org.ua/?p=1551

Резолюція Форуму громадських організацій України щодо дотримання і законодавчого забезпечення свободи мирних зібрань в Україні – http://zmina.org.ua/?p=620