Автопробіг: Зроби Україну сам
Автопробіг: Зроби Україну сам PDF Друк
Статті - Головна
Понеділок, 23 квітня 2012 21:44

У середу, 25 квітня о 12.00 (вул. Винниченка, біля Порохової вежі) почнеться брифінг для журналістів, а в 12.30 зі Львова стартує 1-й етап автопробігу західними та центральними областями України.

Учасники акції в містах і селах Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Хмельницької, Вінницької, Кіровоградської, Черкаської областей привертатимуть увагу до „гарячих точок” цих населених пунктів, наголошуватимуть на необхідності створення територіальних громад саме яким, згідно з Конституцією України, надано право та можливості прямого управління територією – землею, комунальним майном, інфраструктурою, братимуть участь в патріотичних заходах.

Зокрема у Львові, активісти акцентуватимуть увагу на проблемах ринку „Привокзальний”, проведуть круглий “Зроби Україну сам: позиція підприємництва”, в с. Прибужани Кам’янко-Бузького району пройде зустріч з ініціативними групами територіальної громади.

Впродовж 25 -30 квітня в Калуші, Івано-Франківську, Чернівцях, Кам’янець-Подільську, Ярмолинцях, Хмельницьку, Вінниці, Бершаді, Умані, Тальному, Олександрії, Бобринці відбудутся чисельні зустрічі та мітинги за участю підприємців, фермерів, представників місцевих громад.

В с. Соснівка Кіровоградської області активісти візьмуть участь у відкритті пам’ятника загиблим хліборобам, в с. Мельники Черкаської області – вшанують пам’ять про Головного отамана Холодного Яру Василя Чучупаку, козаків та старшин полку гайдамаків Холодного Яру.

Міцній Державі потрібен громадянин. Не на кілька тижнів на Майдані, а на довгі роки копіткої праці. Профспілка з трьох чоловік чи громадська організація – це перший крок до голосного виявлення своєї позиції, появи реальних інструментів захисту себе, своєї сім’ї, своїх друзів.

Орган самоорганізації населення (ОСН) – це насамперед окремий рахунок, по якому ви відслідковуєте долю кожної копійки, скерованої зі сплачених податків такими як ви на потреби вашого будинку, кварталу, селища. Це кінець «заасфальтованих» на папері вулиць, непрокладених труб, нецільово списаних коштів.

Територіальна громада – це ваша можливість безпосереднього управління територією, на якій ви проживаєте. Не від виборів до виборів, а щоденно ви контролюєте кожен крок представницьких та виконавчих органів своєї територіальної громади. Це обрані присяжні, яким ви готові доручити прийняти рішення у суді, це міліціонер, якого ви оберете, і який не буде підсовувати наркотики вашим дітям. Це розумна переробка сміття, а не розкидані звалища по цілій Україні. Це стоп каналізаційним канавам на наших вулицях. Це закінчення ери сучасного українського феодалізму в українських лісах та на українських водоймах і полях.

Зроби Україну сам! Не віддавай її у наругу. Тут жити тобі і твоїм дітям.

2-й та 3-й етапи автопробігу відбудуться в травні-червні 2012 року на теренах південних та східних областей. Закінчення акції – 28 червня в День Конституції України з’їздом представників територіальних громад в м.Сєвєродонецьку.

Організатори автопробігу:

Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу України (Асамблея ГО МСБУ)
Громадський рух „Вільний простір”

Конт. тел. 0972265584