28 травня, 11.00, під Генпрокуратурою: Захист громадської активістки і просто щирої та безкорисної людини – Рими Білоцерківської
28 травня, 11.00, під Генпрокуратурою: Захист громадської активістки і просто щирої та безкорисної людини – Рими Білоцерківської PDF Друк
Статті - Головна
П'ятниця, 25 травня 2012 21:37

Вийди на акцію до Генеральної прокуратури та підтримай вимогу про закриття сфальсифікованої кримінальної справи проти Рими Білоцерківської! Збір – 28 травня, понеділок, 11:00, Київ, Різницька вулиця 13/15.

22 травня судом міста Рубіжне прийнято рішення про зміну запобіжного заходу проти Рими Білоцерківської з «підписки про невиїзд» на «взяття під варту». Рішення прийнято за відсутності Рими Білоцерківської, без будь – яких серйозних підстав, після кількаразових самовідводів суддів щодо «шитої білими нитками» справи, скерованої на створення умов ускладненого пересування відомого правозахисника територією України.

Справу, як відомо, було відкрито за «перешкоджання» незаконному будівництву, що є звичною практикою у сучасній Україні.

Саме Рима Білоцерківська виявила та донесла до громадян України гірку правду про те, куди поділось українське національне багатство та як розграбовано землю та комунальне майно на території сіл та міст України. Чому в Україні так і не створені територіальні громади?! І чому так аврально запрацювала конституційна асамблея з написання нової Конституції України, в той час, коли мільйони українців вимагають відновлення конституційного ладу.

Напрацювання Білоцерківської допомогло сотням підприємців залишитись працювати на законній спрощеній системі оподаткування та допомогли підприємцям розібратись у неконституційності існуючої пенсійної системи в Україні.

"Вона прописала юридично, яким чином слід боротись проти владного свавілля. Вона розповідала людям, яким чином нас дурять з Пенсійним фондом, як розкрадаються гроші держави. Ті люди, які нас зрозуміли і підтримали, повигравали суди. Тому ця людина стала владі як кістка поперек горла. Справу проти неї передали у Рубіжне, тому що у Сєвєродонецьку одинадцять суддів відмовились від її розгляду. А Білоцерківська - це людина від народу, ми її не віддамо, хай як влада не сперечалась із нами. Кримінальна справа проти неї - це справа 37-го року, яка шита білим хрестиком. Влада дуже нас злякалась - вона почала розуміти, що ми відкрили ящик Пандори. 10-15 осіб, які розікрали все українське майно, приватизувавши його, побачили, що парламентські вибори гикнуться, їх не буде. Вони відчули, що втрачають важелі”, - підсумовує з приводу репресій проти Рими Білоцерківської учасник Громадського руху „Вільний простір” Ігор Запрудський.

Відео: http://www.youtube.com/watch?v=BBfRG1KOSDc&feature=youtu.be

Відділ моніторингу ВУ