Боротьба за українську мову: 5 червня - друга битва
Боротьба за українську мову: 5 червня - друга битва PDF Друк
Статті - Головна
Неділя, 27 травня 2012 17:15

5 ЧЕРВНЯ О 9.00
Прийдіть та приведіть усіх друзів та родичів під комітети Верховної Ради (Грушевського 18/2).

Шукайте можливості приїхати на акцію до Києва. Дуже важливо, щоб саме під Верховною Радою зібралось дуже багато людей.

МИ — СВІДОМА НАЦІЯ!
Ми не дозволимо вкотре маніпулювати нашими національними почуттями!
Але щоб нас почули, НАС МАЄ БУТИ БАГАТО!

ЩО ВЖЕ ВІДБУЛОСЬ?
24-25 травня ми з вами, протестуючи під Верховною Радою, змогли відстояти неприйняття вкрай шкідливого для України розкольницького законопроекту про регіональні мови.
Але регіонали не здаються і винесли це питання на 5 червня найпершим у порядку денному.
Для "Партії регіонів" це остання надія хоч якось підвищити свій рейтинг перед виборами, обдурюючи нас, ніби вони піклуються про права російськомовних українців.

НАМ НАБРИДЛО, ЩО УКРАЇНЦІВ ВКОТРЕ ХОЧУТЬ РОЗКОЛОТИ!
В Україні зараз безліч нагальних економічних і соціальних проблем! Питання мови серед них немає! Його піднімають лише для того, щоб замилити нам очі, зіштовхнути лобами українців на мовному ґрунті, щоб ми з вами забули, скільки шкоди теперішня влада приносить Україні, скільки мільйонів з державного бюджету вони щодня кладуть собі в кишені!
До того ж, цей закон понесе на собі величезні необґрунтовані фінансові витрати.

ЯКЩО НАС НЕ ЗАХОЧУТЬ СЛУХАТИ?
Регіонали цим законом хочуть підвищити свій рейтинг? Ми їм його понизимо! Вже зараз набираються групи добровольців для поїздки в східні регіони України, а також виборчі округи авторів закону Колісніченка (Севастополь) і Єфремова (Антрацит, Луганська обл.), де ми масово роздаватимемо та клеїтимемо листівки з фактами "покращення" життя завдяки регіоналам. Хочете їхати або допомогти фінансово на дорогу — зголошуйтесь.

ХТО ЦЕ ОРГАНІЗОВУЄ?
Організатори — небайдужі громадяни, представники різних громадських організацій. Ми не виступає на підтримку жодної політичної сили. Уся діяльність ведеться виключно на громадських засадах.

ЯК ДОЛУЧИТИСЬ?
Всіх волонтерів акції запрошуємо заповнити невелику анкету, щоб ми могли швидко координувати свої дії https://bitly.com/mova24+