Звірства російсько-більшовицької імперії: Згвалтована та розграбована Європа
Звірства російсько-більшовицької імперії: Згвалтована та розграбована Європа PDF Друк
Статті - Історія
Вівторок, 29 травня 2012 21:02

Головний австрійський політичний журнал Profil присвятив свій паперовий номер «дню перемоги» кривавих більшовицьких орд над народами східної і центральної Європи у винесеній на обкладинку статті «Визволителі і захисники, п'яниці і гвалтівники».

У інтернеті цієї політнекорректной статті немає, є тільки обкладинка.

У статті розповідається про російські звірства в Австрії у 1945–1955 роках, хоча Австрія була для «визволителів» навіть не Німеччиною, а «жертвою нацизму».


Повідомляється, що російський уряд офіційно вкрав в Австрії 31.000 вагонів з товарами і устаткуванням. Те, що крав і грабував в країні кожен окремий російський солдат для себе особисто і своєї сім'ї, до цієї статистики не увійшло.

Крім масових грабунків, російські «визволителі» займалися масовими згвалтуваннями. Згідно даним австрійського історика Барбари Штельц-Маркс, наведеним в її книзі «Сталінські солдати в Австрії» («Stalins Soldaten in Österreich»), російська солдатня згвалтувала в невеликій країні з чисельністю населення лише у 8 мільйонів 270.000 австрійок. З них у Відні і провінції Нижня Австрія було згвалтовано близько 240.000 австрійських жінок, в Штірії — 10.000, в Бургенланді — 20.000. Ці провінції входили до зони російської окупації.

З нагоди «першотравня-1945» Сталін дозволив свій солдатні 3 дні безкарно грабувати і гвалтувати всіх австрійок. В інші дні росіяни теж грабували і гвалтували австрійок «неофіційно». За це гвалтівників не карали.

Коли югославський комуністичний функціонер Мілован Джілас прийшов в жах від російських звірств в Австрії, Сталін сказав: «Він що, не може зрозуміти, що солдат знаходить радість в жінках?».

В Німеччині кількість згвалтованих росіянами жінок, дівчат і маленьких дівчаток склала 1,9 мільйона . У Східній Німеччині були близько 4 мільйонів «визволителів». Таким чином, принаймні кожен другий російський солдат брав участь в згвалтуваннях.

У Росії росіяни дані по кількості згвалтованих жінок в Австрії і Німеччині не опубліковані, і при Путіні вони як і раніше складають державну таємницю Російської Федерації, констатує австрійський журнал.

Російські генерали в Австрії купалося в краденій розкоші. Так російський «верховний комісар Австрії»  з істинно слов'янським прізвищем В. М. Краскевич жив в квартирі площею 254 квадратних метра, для ремонту якої він відібрав з австрійського державної скарбниці 160.000 шилінгів і оснастив її вкраденими дорогими старовинними меблями, килимами і шовковими завісами.

У Бадені під Віднем в російського злочинця Краскевича була крадена дача з 15 кімнатами. Коли про це дізнався Сталін у 1952 році, він тільки трошки скартав злочинця.

Журнал розповів також про методи грабунків австрійців російськими «визволителями». Російський офіцер на коняці уривався в будівлю мерії і намагався на ній перестрибнути через стіл в канцелярії. Так було, принаймні, в селі Йеннесдорф в Бургенланді 5 січня 1946 року. В цей же час в іншому селі, Еберау, росіяни забрали всю худобу, всі верстати і устаткування, запаси зерна, зняли і відвезли з собою двері і вікна з усіх будинків, печі, підлоги і накладні стелі.

У селі Рудерсдорф російська солдатня під керівництвом російських офіцерів провела обшуки у всіх будинках і підвалах, а також у фруктових садах і на городах  і вивезла весь знайдений одяг, постільну білизну і предмети домашнього побуту. Особливо ретельно російська солдатня полювала за велосипедами.

Але найулюбленішим об'єктом російських грабунків був наручний годинник.

Російській солдатні офіційно дозволялося відправляти посилками до Росії награбовані речі: у місяць 16 кг  для генералів, 10 кг для  офіцерів і 5 кг для простих солдатів.

В чекістів були свої кілограми. Ватажки російської банди НКВД відправляли до себе додому золото, антикваріат. Ніхто їм в цьому не заважав.

Всього через одні тільки «законні солдатські посилки» росіяни вивезли до себе додому в особисте володіння 60.000 піаніно, 459 радіоприймачів і 3,3 мільйона пар взуття.

Таким чином, величезна кількість «цивільних» росіян, дружин, дітей, батьків є співучасниками російських злочинів в Австрії.

Росіяни, крім масових згвалтувань і масових грабунків, займалися  в Австрії також вбивствами. Тільки за період 1950–1953 «за антирадянську пропаганду» російськими окупантами було викрадено, вивезено до Москви і там «страчено» (убито)  більше 100 австрійців. У вбивствах «антисовєтчикуів» російським окупантам активно допомагали австрійські комуністи, одноплемінники Краскевича. У 1951 році начальниками всіх поліцейських відділків і комісаріатів були члени австрійської компартії.

Російські окупанти викачали з Австрії всю нафту. У 1953 році 90% нафти в російських колоніях в Східній Європі надходило з Австрії.

Загальна сума офіційного російського «трансферу» з Австрії склала 16 мільярдів євро. Російські вбивці, гвалтівники і грабіжники буквально наповнили Австрію. На кожні 15 австрійців доводився один російський окупант.

Росіяни заарештували в мирний час більше 2000 австрійців.  Приблизно 1000 засудили і відправили до Росії в Гулаг будувати комунізм. Більше 100 австрійців було страчено росіянами в Москві, свідчить Profil.

Відділ моніторингу КЦ,  Кавказ-Центр