Чи ліквідують у Львові "зону хабарництва"
Чи ліквідують у Львові "зону хабарництва" PDF Друк
Статті - Головна
Неділя, 24 червня 2012 21:33

18 червня, під час пікету львівської міської ради, підприємці ринків „Привокзальний” та „Торпедо” (2-й самоврядний ринок) вимагали припинити свавілля адміністрацій ринків, яке знайшло особливе вираження в блокуванні діяльності профспілкових організацій. Зокрема, активістів вільних профспілок постійно залякують, знищують їхній бізнес та відбирають майно.

В рамках пікетування підприємці провели символічний флеш-моб – за завісою чиновницьких кулуарів до уваги присутніх привідкрилося існування у Львові „зони хабарництва”.

Безпосередніми учасниками цієї зони виявилися адміністрації ринків в образі директорів, які, з грошей зібраних у підприємців, на території прокуратури, міліції та міськради методично наповнювали трьохлітрові банки купюрами високих номіналів, в т. ч. інземною валютою. Слід відзначити, що самовпевнені представники цих органів радо потирали руки та погладжували свої персональні „сейфи”. В кінці акції всіх учасників корупційних дій підприємці та громадські активісти пов’язали чорною стрічкою.

Цим театралізованим дійством підприємці намагалися показати справжню причину бездіяльності прокуратури, міліції та міськради – вже більше року не має відповідного до Законів України реагування вказаних органів на численні заяви, скарги, звернення з приводу неправомірних дій адміністрацій ринків.

Як згодом з’ясувалося, анонсована півторагодинна акція підприємців не закінчилася і має продовження до цього часу, але вже з ініціативи адміністрацій ринків, причому зовсім не символічне.

На „Привокзальному” адміністрація пресує-„відпрацьовує” всіх учасників акції з погрозами нових репресій в разі участі підприємців в наступних профспілкових мирних зібраннях.

На „Торпедо” наказ адміністрації про заборону будь-яких мирних зібрань вийшов дещо раніше, то ж на цей раз „креатив” найманих працівників з адміністрації виявився в пошкодженні та переміщенні торгових павільйонів підприємців на задвірок ринку, причому в такий спосіб, що увійти в середину приміщення кіоску практично неможливо.

Профспілкові активісти знову пишуть заяви, скарги, звернення. Якою буде реакція правоохоронних та владних органів цього разу ?

Вільна профспілка підприємців України
Вільна профспілка "Ринок "Привокзальний"
Вільна профспілка "Нове Торпедо"