Мета - повернення українцям реальних інструментів реалізації своїх владних повноважень
Мета - повернення українцям реальних інструментів реалізації своїх владних повноважень PDF Друк
Середа, 25 липня 2012 00:44

Заява Громадського руху "Вільний Простір" та Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України про формування єдиного середовища з політичною партією «Демократичний Альянс»

Тривалий час ми пліч-о-пліч боролися за свої права. Ми пройшли складний шлях формування надійної команди, у якій можна покластись один на одного. Неодноразово ми стикалися зі спробами підкупів, чорного піару, намірів окремих політиків і партій заробити на нашій чесній боротьбі. Ми зуміли вистояти, очиститися і стати сильнішими.

Наша боротьба навчила нас не довіряти і не покладатися на політиків. Водночас, ми вимушені займатись політикою. Щодня на політичному рівні приймаються десятки політичних рішень, які завдають шкоди нашому добробуту, створюють загрози приватній власності та зневажають наші права. Ми не можемо стояти осторонь цих процесів. Оскільки серед існуючих впливових політичних партій немає гідних партнерів, найкращий шлях - це долучитися до створення нової молодої політичної команди. Найбільше цим очікуванням відповідає партія Демократичний Альянс.

Молоді хлопці і дівчата, як і ми, пройшли активне громадське життя. За останні кілька років вони змогли стати найкращою молодіжною організацією в Україні. Вони відстоювали права молоді, боролись за свободу мирних зібрань, протистояли ухваленню Житлового кодексу, зупиняли свавілля місцевих князьків та мажорів, активно протидіють корупції по всій країні, тощо. Вони принципові і близькі нам по духу, не торгують своїми цінностями. Ми отримували їхню підтримку під час Автомайдану та акцій на захист наших активістів, зокрема, Рими Білоцерківської. У відповідальний момент вони вирішили створити партію, оскільки більше не бачили альтернатив і відчували потребу брати відповідальність на себе.

У розмовах і дискусіях з представниками Демократичного Альянсу ми дійшли згоди щодо усіх принципових позицій. Тому 20-22 липня у гірському таборі відбулась спільна нарада, на якій було прийнято рішення про об’єднання. Ми об’єднуємо свої ресурси для збільшення наших можливостей, розбудови спільної мережі колективного самозахисту, формуємо єдине середовище на базі спільних цінностей, моралі та порядності. Ми разом розвиваємо широкий громадський рух «Вільний Простір» та розбудовуємо його органічну частину – політичну партію «Демократичний Альянс». Вільний Простір та Асамблея ніколи не стануть партією, але у них від сьогодні є реальна можливість представництва власних інтересів у вітчизняному політикумі. Водночас, у Вільному просторі зберігається право учасників бути членами інших партій, діяльність яких відповідає меті і цінностям громадського руху.

Наша мета – не здобуття додаткових можливостей у розподілі національних ресурсів, якими ще володіє український народ, а повернення українцям реальних інструментів реалізації своїх владних повноважень. Ми ставимо метою встановлення конституційного ладу, зокрема шляхом створення та повноцінного функціонування територіальних громад.

Ми ніколи не йшли на злочинні компроміси з вітчизняними олігархічними кланами та їх лобістами в органах державної влади. Захищаючи права підприємців, службовців чи навіть військових, ми опираємось на Конституцію України, розум та розсудливість української політичної нації.

Зроби Україну сам!