Не будь Табачником - козлом станеш!
Не будь Табачником - козлом станеш! PDF Друк
Статті - Головна
П'ятниця, 31 серпня 2012 22:17

1 вересня у суботу, о 12.00 в Києві відбудеться акція «Відчуй себе міністром освіти!» (вул. Хрещатик, 21,біля театральних кас).
Мусимо з неприхованою радістю відзначити, що протягом останніх двох років словосполучення «перше вересня» у молоді асоціюється не тільки зі святковими лінійками, квітами, усміхненими обличчями вчителів, але й із зірковою постаттю, що прославила посаду «міністр освіти» на всю Україну й вже отримала прізвисько одного з травоїдних представників української фауни.

Так, завдяки на диво послідовним у своїй цинічності діям Дмитра Табачника «урочистості»1-го вересня на його честь вже стали традицією для українського суспільства. І 2012-й рік, попри відволікання влади спекуляцією на мовному питанні , не стане винятком! Як би того не хотілося головному «освітянину» країни, студентство, шкільництво, небайдужі ГО не припинять нагадувати уряду про необхідність відставки одіозного міністра освіти.

Цього разу активісти власноруч виготовлять магічний атракціон, який надасть перехожим, журналістам та всім охочим унікальну можливість відчути себе міністром освіти та дати собі відповідь на питання чи пасують роги до офіційного смокінгу чиновника. І навіть передати цей безумовно корисний досвід своїм дітям і онукам у майбутньому!

Організатор: Громадянський рух «Відсіч» 
Контакти: 066 136 59 84, 063 991 85 73