Гарантія потужності української сили
Гарантія потужності української сили PDF Друк
Вівторок, 02 лютого 2010 02:42

Виступ   голови Львівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Товариство відродження української нації» Маркіяна Гудза на  Народному віче "Вибори у 2010р. президента України" (м.Львів, 31.01.2010р.):   
Українці! Шановні, мої рідні львів’яни! Буду говорити коротко, бо позиція однозначна. Наш вибір – самостійна Україна. Чи можемо уявити собі, щоб Організація Українських Націоналістів під проводом Степана Бандери співпрацювала з німцями чи москалями, вибирала між ними. В такому разі, ми б не мали цієї розмови.

В політиці є термін «колаборанство», що означає співпрацю з ворогами.
Голосування в другому турі на президентських виборах за когось, «За Тимошенко» чи «За Януковича» – це власноручне засвідчення своєї співпраці з антиукраїнськими силами. Вирок жорстокий, але реальний і справедливий, в світлі ідеології українського націоналізму. Нехай задумаються ті, хто надає підтримку бандформуванням.
На жаль, ситуація така, що люди йдуть за тими, хто має силу. Зараз силу мають Тимошенко і Янукович..
Але свідомий вибір «За Самостійну Україну – не підтримую жодного кандидата» це наш український вибір, гарантія потужності нашої української сили і нашого успіху в найближчий час.
Ні – Тимошенко! Ні – Януковичу! Слава Україні!


P.S. Підтримую думку Оксани Забужко: "ця “третя графа”, і дуже добре, що ми її зберегли (у Росії вже скасували!). Тому для мене найбільша інтрига другого туру – побачити, скільки виявиться цим разом в Україні громадян, які, не піддаючись на облудний радянський мемовірус “двополярності” ("ты за белых или за красных?"), свідомо зроблять отой “третій вибір”... – проти кримінальної влади. Пам’ятаю, що на виборах 1999 року (Кучма – Симоненко) таких знайшлося близько 900 тис. Якщо тепер виявиться на порядок більше, можна буде порадіти: значить, ці роки для України пройшли немарно, нація подорослішала – і “нагнути” її буде зовсім не так легко, як гадають“кукловоди”.
Тобто,  маємо ще один іспит на зрілість.