Звернення до Президента України, Прем'єр-міністра, голови Верховної ради України
Звернення до Президента України, Прем'єр-міністра, голови Верховної ради України PDF Друк
Середа, 03 березня 2010 12:28

Учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції «Геноцид України в ХХ столітті» звертаються до Вас з настійною вимогою передбачити в українському законодавстві покарання  фізичних і юридичних осіб, громадських і політичних організацій та об’єднань, які заперечують чи фальсифікують  голодомор 1932-1933 років та інші форми фізичного і духовного нищення українців як спланованого геноциду України в ХХ столітті, а саме: прийняти Закон України «Про внесення змін і доповнень до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за публічне заперечення геноциду української нації у ХХ столітті». Заперечення геноциду української нації у ХХ столітті – це злочин проти основ національної безпеки України.
Введення такого закону покладе край антиукраїнським (читай антидержавним) випадам, які постійно спостерігаються в сучасному культурному й політичному житті Держави Україна.

27 лютого 2010 р.
Прийнято на заключному пленарному засіданні Всеукраїнської науково-практичної конференції «Геноцид України у ХХ столітті».