Народне віче: "Ні реваншу українофобів! Геть Табачника!"
Народне віче: "Ні реваншу українофобів! Геть Табачника!" PDF Друк
Середа, 17 березня 2010 19:53

Організаторами п'ятитисячного Народного віча 17 березня 2010 року у Львові виступили Студентська рада Львова, громадська ініціатива "Український Національний Збір", Об'єднання національно-патріотичних сил Львівщини, Львівське обласне відділення Конгресу української інтелегенції. Крім того, цього ж дня Львівська, Рівненська, Тернопільська обласні ради також прийняли заяви з вимогою усунення Дмітрія Табачніка з поста міністра освіти й науки.

Звернення

Президенту України В.Ф.Януковичу
Прем’єр-міністру України М.Я. Азарову
Голові Верховної Ради України В.М. Литвину

Від імені студентства міста Львова звертаємось до Вас з протестом проти призначення на пост Міністра освіти і науки Дмитра Табачника.
Лже — історик свідомо фальсифікує та не визнає правдиву історію і мову Української держави в якій проживає.
Його наклепницькі тези викладені в газеті «Известия» від 24 вересня 2009 року в статті «От Рибентропа до Майдана»
Основні з них:
1.  Галичани не мають нічого спільного з народом України;
2.  Галичани проявляють до народів Східної України «агресію, насилля, масові вбивства»;
3.  Галицьке засилля в уряді привело до межі, за якого починається крах в державі, тому Галичина повинна відділитися від України і податися до Польщі, відповідно Буковина до Румунії, Закарпаття до Угорщини.
Такі українофобські, ненависницькі сентенції у всій статті.
Заклики проти Галичини є злочинами передбаченими :
•    Частиною другою статті 110 Кримінального Кодексу України «посягання на територіальну цілісність і недоторканність України»
•    Частиною другою статті 161 ККУ «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії»
•    Частиною першою статті 364 ККУ «Зловживання владою або службовим становищем».
Дмитро Табачник, як депутат від Партії Регіонів присягав на вірність народу України,а саме:
«зобов’язуюся усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про блага Вітчизни і добробут Українського народу», тобто є брутальне порушення присяги народного депутата України.
Ми бачимо образу гідності і честі громадян України депутатом Дмитром Табачником від фракції Партії Регіонів з подачі якої він став Міністром освіти і науки України.
Його заяви про намагання ліквідувати зовнішнє незалежне оцінювання, черговий перегляд історії України, про зміну мовної концепції в освіті викликають в нас обурення. Втілення намірів міністра означає не просто відхід від принципів Болонського процесу, а повернення в освіту корупції, повернення освіти до застарілого зразка яке віддаляє нас від сучасних освітніх світових програм.
Така людина не має права займати державні посади, а тим більше відповідати за
виховання, освіту дітей, юнатства, студентства, за рівноцінний розвиток науки в усіх регіонах України. Вимагаємо негайної відставки Дмитра Табачника і заборони займати державні посади!
Його позиція, можливо з подачі наших сусідів призводить до федералізації, до роз’єднання, до слабкості, до ворожнечі між сходом і заходом. Це створюється штучно. Але Ми, студенти, вважаємо що нами не можна маніпулювати, нас не можна роз’єднувати, і ще вважаємо, що лише дієздатна, міцна, єдина, сильна і багата Україна повинна бути вигідним сусідом нашим західним, східним, північним та південним сусідам!
Тому ми за єдність, і в ніякому разі не за розкол України!!!
Закликаємо молодь, інтелігенцію, громадських діячів, політиків, усіх думаючих громадян України об’єднатись у такий нелегкий для нас з Вами час, і підтримати наше звернення!
 
Прийнято одноголосно на народному Віче у Львові.
17 березня 2010 рік                                Студенство Львова
Євген Кузик, віце-мер студентів