Загальнонаціональна акція. Всеукраїнський пікет-протест: «Врятуй свою мову!» проти законопроекту «Про мови в Україні»
Загальнонаціональна акція. Всеукраїнський пікет-протест: «Врятуй свою мову!» проти законопроекту «Про мови в Україні» PDF Друк
П'ятниця, 15 жовтня 2010 23:04

    18 жовтня 2010 року:
Київ, 10.30, вул. М.Грушевського 18/2 (будівля комітетів Верховної Ради)
Львів, 13.00, вул.Винниченка, 18 (Львівська облдержадміністрація)                 
Крим, Сімферополь, 13.00, пров.Совнаркомовський 3-а,  (Представництво Президента в АРК),
а також  о 13.00 біля облдержадміністрацій в Черкасах, Херсоні, Полтаві, Одесі, Миколаєві, Кіровограді, Запоріжжі, Донецьку, Дніпропетровську, Луцьку, Луганську, Житомирі, Вінниці, Тернополі, Івано-Франківську, Чернігові, Ужгороді.
Увага! В Сумах пікет відбудеться о 16.30 (облдержадміністрація);
Наша категорична вимога: зняти з реєстрації законопроект «Про мови в Україні»! Рятуємо українську мову – відстоюємо Україну!
ЗАЙМІТЬСЯ ДІЛОМ, А НЕ ЯЗИКОМ!

18 жовтня погоджувальна рада парламенту знову розглядатиме законопроект «Про мови в Україні». Українці прийдуть під стіни комітетів ВР і вимагатимуть зняття антиукраїнського законопроекту з реєстрації. Громадськість закликатиме зайнятися реальними проблемами, які однаково хвилюють українців як Заходу, так і Сходу: тарифами на газ, цінами на продукти харчування, зарплатами, іншими економічними та соціальними проблемами, а не питаннями, які поляризують суспільство і суперечать Конституції України.

Цей проект закону, який зареєстрували у Верховній Раді ке¬рівники фракцій Партії регіонів, Компартії і Блоку Литвина, юридично запроваджує «російсько-українську двомовність», а ФАКТИЧНО спрямований на виведення з ужитку (знищення) української.

Нагадаємо, що попередня акція відбулась 4 жовтня, тоді громадяни домоглися зняття цього законопроекту з порядку денного.

ВИКОРИСТАННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПАРТІЙНИХ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ПРАПОРІВ, БУДЬ-ЯКОЇ СИМВОЛІКИ, ОКРІМ ДЕРЖАВНОЇ, ВВАЖАТИМЕТЬСЯ СПРОБОЮ ВИКОРИСТАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНУ СПРАВУ НА СВОЮ КОРИСТЬ.

Організатори:
- Громадянський рух «Відсіч»
- Громадська кампанія «Новий громадянин»
- Рух добровольців «Простір свободи»

Контакти: 063 69 666 61 (Анастасія), 0667266387,  063-182-29-78, 067-975-66-77